Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Po długim wyczerpujoncym dniu przyszedł czas aby napić siem kawusi[pysznej jak zawsze] i napakować do wielkiej zielonej głufki trochem białego, trochem czerwonego i podprawić kolorowym ;) aha Prisoner siem przyplontał :p pozwolem mu zostać dłórzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Witam o poranku (ledwo co) 🖐️ Pospalam :D Ale tak to jest, jak sie nocami szweda czlowiek po krzakach i innych zadupiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jaka przyszlosc? To sie dzieje tu i teraz :D w czasie rzeczywistym :P Robilam to co zwykle sie z nim robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bojownik to tez morderca, rozni ich tylko istnienie celu wyzszego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten o to sposup w samo południe pachnonce srajkami talerze znalazły swoje miejsce na kuchenym wykorzystowanym do rurznyh celuf [bes seksu bo za słaby]. Rozkosz rozświetliła ślepia Ptaszka;) Moje wysyłki zostały docenione! :D a tera dodatkowo jesteśmy połonczone rzułtkiem ceramicznym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie moge pisac :O Bo sie zachwycam :D Ale, ze sie dzis zalapalam na darmowe Ż :classic_cool: to wypada cos napisac... Jak mi sie dzis po nocach obsrajparapety nie beda snic to nie wiem... Miod w gebie!. Miod o smaku chinsko-swinsko-pomidorowo-wlosko-krowim. Tak ogolnie - bo szczegolowa recepture tylko TWA zna :P A teraz dalej sie zachwycac bede. Inne bodzce mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
:classic_cool: mialo byc :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chonorowa jezdem;) obiecałam Ptaszkowi chonor !!! poniwasz dla KO CHonor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne czyli jednym słowek ptasia przyzwoitość :P Intryguje mnie jedynie co by Ptaszysko nastepnym razem darmowego wrzuciło do rzołondka ktury zrobiem w poniedziałek po chińsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ananasowa TWA---> W jednego, bo nie mam podzielnosci uwagi to po pierwsze. A poza tym ten jeden jest najbardziej interesujacy :classic_cool: z kafkom mi do TWArzy---> KO wrzuca do zoladka wszystko co darmowe :D Chyba, ze jest to obrzydliwe albo zbyt udziwnione :classic_cool: foremki u renki---> A skad, ja nie jestem stalym bywalcem. Nawet nie cierpie kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
i tylko dlatego tu bywam :D bo skoro odpowiedzia na pytanie zawarte w tytule topiku jest zdecydowane NIE to nie ma innego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Albo moj topik "kto ma ochote zajarac stosik z bambusa"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By czarownica spłonęła na stosie musiała przyznać się do swego diabelskiego zajęcia. Aby usłyszeć jej wyznanie poddawano jom torturom. Był to tzw. sąd boży, czyli próby ognia (przejście boso po rozżarzonych węglach), wody wrzącej (trzymanie np. ręki we wrzątku) i igieł (nakłuwanie ciała igłami) ...TWA jest gotowa spłononć na stosie bambusowym ;) a bambusuf swoch czarownych siem nie wyrzeknie...potrzeba posiadania ich jest zabujcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO nie chce palic na stosie TWA, tylko bambusa TWA :D I jest to poza swiadomoscia KO. Ilekroc widze bambusa, przed moimi oczami wyobrazni staje on w plomieniach. Pieknie plonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
zostalo mi 20 minut O :( :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
btw - sciany maja uszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech KO sobie wyobraża stosiki ze słomy, gałonzek, liści, skrzynek po tropikach, niepotrzebnych rachunkach, starych onucach i parem innych. Bambusy TWA som niepalne;) TWA rozpocznie lada moment swoje O :D na parkiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja nie wierze... To sie nie moglo tak skonczyc 😭 Zostalam tu pusta, pozbawiona O, jak wypatroszona i nawet nie nafaszerowana, tylko sloma wypchana 😭 Jak oni mogli :O Nawet teksanska jatka miala szczesliwsze zakonczenie - nie w sensie happy endu ale w sensie konstruktywnego zakonczenia wszystkich watkow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ide spac ;) moze mi sie przysni ciag dalszy 😭 :( :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
to nie bedzie pozegnanie. Co najwyzej do widzenia :P nawet jak nie pokaza sie w nowej odslonie to zawsze jest do czego wrocic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Juz zaczelam :classic_cool: wiec nie mowie, ze "zaczne" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek w obsesji ! Ptaszek w obłonkaniu ! Ptaszek w rozterce ! Ptaszek w rozpaczy ! kto zadecydował rze nie bendzie ciagu dalszego...czensto tak siem zarza w życiu...co możemy zrobić...kiedy inni potężniejści majom moc decydowania? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×