Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Go艣膰 Krwawa_Orlica
Oszukali mnie. Dali mi na chwile cos wspanialego i zostawili wyposzczona 馃槶 To jest jak dac dziecku cukierka i zabrac przed ostatnim gryzem - jak juz czekolada sie zaczyna roztapiac miedzy palcami :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Trzeba obliza膰 paluszki [wyp艂aka膰 siem w 7 poduszek] znale偶膰 zrozumienie i i艣膰 dalej...czasami czlowiek siem cofa ale to jusz temat na innom dyskusje! 300 te偶 nie mogem prze偶y膰 ;) straty!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Nie moge isc dalej, bo nie ma dokad :P Dlatego aktualnie cofam sie :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Trzymam na specjalna okazje :classic_cool: Skonsumuje podczas ogladania 3x01, moze na 3x02 cos zostanie ;) To bedzie jak fajka zwyciestwa :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Nie mow tak :O Nie pozbawiaj mnie zludzen 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj siem pozby艂am bardzo niewygodnego elementu swojego 偶ycia, kt贸ry kiedy艣 mia艂 by膰 symbolem dobrobytu. Wszystko odchodzi w przesz艂o艣膰! S>C tesz musi odej艣膰 KO [TWA zaczyna siem niecierpliwi膰]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Nigdy nie odejdzie! Bedzie sie co najwyzej krecic w kolku, poki nie ruszy do przodu z kopyta ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie mo偶esz krenci膰 siem w ku艂ko! z ka偶dego ronda som drogi wyjazdowe! :P nowe smaczne k膮ski jusz siem szykujom a chonor jusz nawet gotowy! 2 zmierzch nadcionga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Jeszcze sie rondem nie nasycilam :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
to zalezy od stopnia skomplikowania kwestii :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Ja tez, caly czas. Od 2X22... bede monotematyczna, a co! Moze ktos mnie w koncu wyslucha 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Teraz leczyc musisz :D A wiesz, ze istnieje tylko jedno lekarstwo? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 a wiesz Ptaszku jak to 艂adnie brzmi: jedno lekarstwo, kture mnie uratuje jedno 偶ycie, kturego nie mo偶na zmarnowa膰 jedna mi艂o艣膰 najwienksza i najwa偶niejsza... niech trwa i trwa jeden mon偶, bo drugi to jusz nie mon偶 jeden moment w pamienci, wspominamy c贸t jeden u艣miech - to 1% podatku jedna renka nie klaszcze bo i jak? jeden gest wysusza morze 艂es jednom nogom w grobie a drugom to dzie? jeden nie jest ani liczb膮 pierwsz膮, ani liczb膮 z艂o偶on膮, gdy偶 ma tylko "jeden" dzielnik naturalny jeden 艣wiat promuje pokuj jeden oznacza w kulturze niepodzielno艣膰 i nierozerwalno艣膰 jedna druga to po艂ufka wienksza czy mniejsza? jeden z dziesie艅ciu musi przej艣膰 eliminacje jeden krok a tak wiele konsekwencji jeden jedyny raz i jusz po wianku jedna jest tylko taka TWA jeden to symbol jeden to poczontek ale... jeden najwa偶niejszy wielki sen spowoduje... tak ...ostatni b臋d膮 pierwszymi a pierwsi ostatnimi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Nie mam sily na poezje. Przezylam dzis Dzien Sadu. O niczym innym nie marze jak zaszyc sie w ciemnych kanalach ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wstrz膮saj膮cy artyku艂
Mro偶膮ce krew w 偶y艂ach praktyki lekarzy? http://polonia.wp.pl/kat ,1010861,title,Mrozace-krew-w-zylach-praktyki-lekarzy,wi d,11719278,wiad_media.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Nie ma bardziej mrozacej krwi w zylach wiadomosci niz ta, ze nie bedzie juz nowej odslony T:SCC 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krwawa_Orlica
Ciekawe czy ma takie same wlasciwosci :classic_cool: Wczoraj staralam sobie sama odwrocic uwage. Ale klin nie pomogl :P A bylo mi dawac?! Bylo?! 馃槶 Nie wiedzialabym jak smakuje ta przyjemnosc to bym tak teraz nie tesknila za nia i nie cierpiala 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Skond mia艂am wiedzie膰 rze siem czepisz i nie bendziesz kcia艂a odczepi膰 ?;) Da艂am Ci ca艂om masem dobrych klinuf !i nastempne jusz czekajom !daj im szansem! i o stosuneczek poproszem do poezji:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×