Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

tak mi przyszlo na myśl poukładanie w pioziomie nastempujoncych warstwuf: -papier biały -cegła -mydło -żonkil -sznurufki -kamyk -magnes -obras -liście -nożyczki i to wszystko posypie wykałaczkami, doprawi śrubkami i poleje naftom to wyjdzie przepyszna warstwufka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Smacznego! Moze przywiesc troche zelaznych opilkow do posypania dla smaku? Chyba, ze wolisz drewniane wiory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
przywieĆc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jasny szlag, mam krzywe szpony :classic_cool: ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹ ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹ ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹ za kare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
czy mam "oddrzazgacza"? trudno mi to stwierdzic bezsprzecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja jeszcze nie witam... spie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Szkoda... bo teraz nie wiem co ze soba przywiezc, poza mna sama, co zapewne bedzie i tak niebywalym towarem (w koncu KO to niezla sztuka :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat rżnieńcia to temat woda...patent na wodem majom gruszki a ja powiem tylko tyle, rze dobre rżnięcie daje możliwość zdobycia 218 mioteł :p i w tym momencie należy bezsprzecznie przerwać - bo rozgrzała siem do czerwoności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ze duza nie znaczy zaraz, ze smakowa :classic_cool: otluszczona, zylasta i duzo kosci i pior :P Nie polecam :classic_cool: :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka!!! Nie wiem czy kiedykolwiek odważem siem jeść robaczki ;) za to chodzi mi o samom cheńć wyzbycia siem przyzwyczajeń, monotonii i odkrywanie czegoś nowego a som to owocki i warzywka świata do kturego jest bardzo daleko. dzisiaj TWA otrzymała w prezencie [gemba ot uha do uha roześmiana] peruwiańskiego a może ekwadorskiego (nieważne) pomidora ;) Ptaszki fruwajom po całym świecie (szczególnie upatrzyły sobie Amerykem Południowom dzie oprucz hajowatych rośnie to co TWA tera ubóstwia i przynoszom w dziupkach rurzne przysmaczki, czasami niosom cuś nie wiedząc co to ...ale istotne jest to rze posiadanie gruszek (niekoniecznie nashi) powoduje metamorfozem musku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Relacja dnia dzisiejszego: Ja pier/piii/ le! Ale się k/piii/wa nawpie/piii/lam zaje/piii/ego żarcia dla świn. Dwa razy w koryto dano, już mi uszami wyłazilo, a jeszcze dziobem wciskalam :D Dwa dni bede trawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
tym lepszy gift im mniej KO wie na jego temat. A ile radosci w zdobywaniu :D Gruszki do tego nie potrzebne :P Tylko fantazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ales wciepala linka... nie wiadomo z ktorej strony to ugryzc :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×