Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Fuj :O Jak nie bede miala pomyslu to chociazby z ceglowka przyjade, a takiego paskudstwa nie przyniose :P A juz na pewno nie w dziobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA ---> Masz szanse na posiadanie :P we wlasciwosciach podaja, ze: "łatwo je uprawiać" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
strasznie wredny ten doktor :P ale to moze tylko pierwsze wrazenie :D Pozory lubia mylic :classic_cool: Jak sie tancuje? Nie potknij sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
O matko z corka... Zaluje, ze prosilam sie o to :D Ale kosmos :D Nie podoba mi sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
caloksztalt mi sie nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Niesamowite, ze TWA czegos nie wie. Myslalam, ze to zawsze KO tylko nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
zaspokoilas :D tylko zaspokajacz okazal sie byc slaby :classic_cool: ale licza sie checi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ja tez sie dalam skusic wczoraj i mnie nie usatysfakcjonowaly wygibasy. Nudy, nudy, nudy... Czy ja coraz bardziej emocjonujacych pobudek potrzebuje do O...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA zada ode mnie niemozliwego: Polubienia PP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mnie tesz nie usatysfakcjonowały ...szczególnie że nagrodzonom została ta, ktura była gorsza ale to to jusz jest w tym programie...w bref tytułowi nie zawsze zwycienża gwiazda :) ale tango Nataszki było za.je.bi.ste !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale mnie nie usatysfakcjonowaly dwa ostatnie numerki, obydwa ;) Od wyniku sie odseparowalam - w objeciach M :P A co do PP - nie lubilam, nie lubie i nie polubie, chocby mi grozilo zabicie, pocwiartowanie i wrzucenie do oceanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały boży dzień dziś snuło siem w moich zwojach co Ptaszek ukrył pot skromnymi literkami PP? i tak czy to: Paskudne Proncie czy może Prany Penis? ;) czy może Pomiatanie Pokrywom czy Posolone Poszarpanie? heh... albo Płaskie Parufki lup Przepych Parowozu... ;) a gdyby to był Poczontek powlekany lub Pestka Pomyj ...też pasuje Pokuj Palony i Placki Prawdopodobne, i co ten Ptaszek Pomyślał ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A nie mowilam :D Poza tym ja nie wymyslilam PP. Wiele sie pod tym moze kryc. Ale wszystko to Twoja inwencja tworcza :D A konkretnie to Twoja poranna inwencja tworcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pamietaj: najpierw trzeba wyciagnac zawleczke. A pozniej: NIE UPUSC!! Bo inaczej bedzie rozrywkowy wieczor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
tylko spokoj moze nas uratowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
widocznie to byl niewybuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×