Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Zaloz drugie oczy albo wyczysc sciereczka :P Zakaz UCISKU!! Ale tylko dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nic nie wolno dzis uciskac. Nawet gruszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zwisac moze. Nie moze byc uciskane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zwisa mi od rana :O Ale podpieram zapalka :classic_cool: Jak ja sie mam wyspac jak mnie zasypalas cudami nie z tej ziemi?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie mam czasu sie szwedac wsrod gruzow :O Nie moge sie wygrzebac sposrod rozczloknowanych cial na razie, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czy to taka metafora Syzyfa? Tez zapi**al pod gore bidak. Do dzis nie wiem po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bez krat, lancuchow, bez bata nad glowa... jaka to kara. Toczyl z uporem maniaka, bo mial psychoze, nerwice natretctw :P Srodki najczesciej sa fajniusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale mnie dzisiaj przykrosc spotkala wielka 😭 Krece sobie, krece, nagle jedno chrup, drugie chrup i ukrecilam... Tak ukrecilam, ze az odpadlo :classic_cool: I stoi wybrakowany w krzakach :O Moze uda sie reanimowac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no właśnie taka !!! bez biczowania, tortur i innych krwawych działań ;) zapewne w podtekcie mitu należy dojrzeć, rze kara siem skończy kiedy głas znajdzie siem na szczycie !!!:D ale jak wiemy to nie stało siem nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ufff... kelnerki to jednak maja ciezka prace :O Wiesz, ze podobno zaparzam najlepsza kawe :P Zawsze to fajnie wiedziec, ze cos sie dobrze robi :D Moze sie przekwalifikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecierpiałam wpychanie i penetracjem !!!;) Już rurznych wpychań w życiu doświadczyłam ale to za uja nie można do niczego poruwnać Ważne rze choć inne wpychania dadzom przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego jesteśmy stworzeni? Pewnie niejeden ras każdy z nas siem na tym zastanawił. jesteśmy stworzeni, by pomagać... jesteśmy stworzeni dla siebie... jesteśmy stworzeni, by kochać i być kochanymi jesteśmy stworzeni, by dobrze, wygodnie żyć i bawić siem... Jesteśmy stworzeni do życia...na ziemi...w ogóle... Czy teoria ewolucji czy boskie tworzenie powołało nas na ten świat ? Ktoś wie? bo ja nie. Co za rurznica czy moim przodkiem jest E i A czy małpiszon! co mi w gwiazdach zapisano to bendzie. Bo Gwiazdy wiedzom (ja nie) że P ma w sobie nieotkryte pokłady tej wspaniałej energii, nieotkryte pokłady kreatywności...potrzebem wziosłych czynuf;) Oto podstawowe zagadnienia. Rodzina , dzieci...a może flirciki i miłostki? Praca a może pomnażanie majontkuf? A może patrzenie w sufit? Bez rozwoju człowiek by nigdy nie powstał, skoro jesteśmy stworzeni na drodze rozwoju, to oznacza, że jesteśmy stworzeni do ciągłego rozwoju ... no wienc rozwijamy temat... A trzecie - jakże ulubione - to pasje ! tesz jesteśmy do nich stworzeni :D ...bo kturegoś dnia postanawiamy zostać DJ-em w swoim radio ! kompletujemy utwory typu "umba umba", stary komp robi za staroświecki adapter... trochem trzaskuf, trochem szumuf, tylko parem mixuf i już możemy zaprezentować siem publice ! halo halo... halo .... tu DJ P wita Was czy ktoś mnie słucha? Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jeszcze by Ci sie parasol przydal, w razie jakby moj duch nie trafil :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×