Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Zycie nie zawsze wyglada tak jakby sie chcialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wygladaly jak resztki :classic_cool: W dodatku w romantycznej aurze wszystko pieknie wyglada :D Tylko swieczkow zabraklo :P Ale podniebienie usatysfakcjonowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ty przeciez wiesz, ze stosik z bambusa jest zawsze mile widziany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie wiesz, ze gosc w dom to Bog w dom? A co sobie boska zazyczy musi byc spelnione :P Teraz sobie zycze lezec w objeciach M. Hop siup i zaraz sie spelni ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zadnego diabelka platajecego sie po katach nie widzialam :P Nawet malutkiego rozka :D Sciemniasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pełna nadziei ;) że Twom pierś potkreśla i Twój kształt eksponuje, jakże bajeczne, jakże milusie, jakże pociongajonce lososiowe mienciutkie piurka ;)NOWE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek przeterminowany stosunek to tesz stosunek;) na pewno lepszy od stosunku ze zbieraczem podłogowym:p Kcem by Twoja pisanina wywarla na mnie piorunujonce wrażenie;) i by - kiedy wrucem z katorgi ze zdobycznym papierkiem :D - unosiła mnie w szczenśliwym transie cały wtorkowy wieczur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A wczoraj to nie byl poniedzialek? Zreszta dla mnie to caly tydzien sklada sie z poniedzialkow, poza piatkiem, kiedy jest piatek, potem nastepuje sobota, a potem znow poniedzialki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Uniosłam siem wcześniej ;) Co z tego rze był poniedziałek? przeciez wiadomo nie od dziś, rze w nocy co jak co ale kafka nie dla Ciebie!:p Pisz dalej;) masz jeszcze 3 stosunki do odbycia, co do zawartowości nosiciela plecowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nigdzie nie widze znaku zapytania :P A kwestie wypowiedziane wyczerpuja temat w calosci :D Czyli nie miejsce i nie czas na stosunek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czy to biale sprawilo, ze swiat Ci zamigotal tysiącami barw? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A jesli chcesz stosunek musisz sie zaznajomic z intonacja akutowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Taka nie wplynie na wene :P To sie mozesz z nia zaznajamiac do samej usranej i zadnego pozytku nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojom wene majom wpływ kolorowe papierki ;) Na to co zawiera siem tam, gdzie czasem jest tylko światełko majom wpływ kolorowe papierki ;) Na to czy zgijem majom wpływ kolorowe papierki ;) Na codzienne oszołomienia majom wpływ kolorowe papierki ;) Na to by posiadać czerwone cuda techniki majom wpływ kolorowe papierki ;) Na to gdzie nastompi moczenie p +2p majom wpływ kolorowe papierki ;) Nawet na to by wizytacja konsumpcyjna była smakowita majom wpływ kolorowe papierki ;) Na to...itd NIC INNEGO. Tylko kolorowe papierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Na moja wene podobno ma wplyw napoj bogow :D Niestety, w pracy nie ma przydzialow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Sa przydzialy... Na inne plyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nic mnie nie podnieca :P Jestem zimna i oschla :classic_cool: I nie narzekaj - fredzelki za fredzelki ;) Bilans musi wyjsc na zero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×