Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Zaden golab pocztowy nie dolecial, Zreszta dzis to caly dzien bylam slabo uchwytna :P By krazyl, krazyl p niebie miedzy chmurkami, wypocilby sie, opadl z sil, spadl na dol i sprasowabay go pierwsza lepsza bryczka zostawiajac krwawy slad na asfalcie, ni to z wygladu przypominajacy jeza, ni golebia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JAKIM gołębiu mówi Ptaszek ? o smysowym? TWA dalej nie wie jak wygląda Ptaszka połączenie z sieciami...a póki siem nie dowie...cudo pozostanie nie używane... TWA stwierdza że Ptaszek nie odczytał postu z dnia 25.04.2012 z godz. 21.56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Oczywiscie, ze KO odczytala ;) Stosunek odnosnie powyzszego jest 26.04.12 godz. 18.32 w pierwszym zdaniu, nie liczac powitania ;) A liczac powitanie to w 2 zdaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A golab pocztowy to taki szary ptaszek, lub bialy, wzglednie sniadokoperkowy, malych rozmiarow, ktorego jedynym celem zyciowym jest dostarczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Na stosunek nigdy nie jest za pozno :classic_cool: I zeby nie bylo, ze KO to sama wymyslila, to sa slowa TWA :D Wielce blyskotliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywracanie kota ogonem to zasada KO...od lat stosowana ! żeby usprawiedliwić to, co usprawiedliwić siem nie da:p Przeczytanie przeterminowanej wiadomości mija siem z celem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja tak zawsze twierdzilam i nigdy sie w archeologie nie bawilam. Ale TWA zawsze stala na stanowisku, ze wykopaliska sa wskazane, ze trzeba czytac, czytac i jeszcze raz czytac. A KO nie po to czyta, zeby nie pisac pozniej :D To by bylo marnotrawstwo cennego wzroku KO przeca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Poza tym jak KO zaczynala czytac to skad wiedziala jaki bedzie przekaz wypowiedzi TWA? Dowiedziala sie po przeczytaniu dopiero :D TWA mogla napisac przed wyslaniem wiadomosci, ze aktualne do godziny tej, a tej. To by KO sobie czytanie odpuscila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie mówiłam że bendzie gmatwać KO :p tylko Ptaszki majom małe móżdżki ;) które nie pozwalajom im odróżnić wiadomości ważnych, które natychmiast należy sobie przyswoić, od wiadomości mniej ważnych, które można sobie później przyswoić :D Jedne i drugie som istotne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale sa wazne nieprzeterminowane i wazne przetermnowane, a mniej wazne w ogole sa bezterminowe. Tyle, ze KO przed dojsciem do koncowej kropki, czy pytajnika nie wie do ktorej grupy zakwalifikowac posta TWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takiej grupy Torbo, że trzeba było go wczoraj przeczytać i zaraz odpowiedzieć :p Skoro Ptaszek tego nie zrobił to po co o tym pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A skad KO przed rozpoczeciem procesu czytania miala wiedziec czego wypowiedz TWA bedzie dotyczyla? Prezczytala niechcacy. Jedyne co moge napisac to UPS :P Ale jedno zdanie to nie bylo ponad mozliwosci KO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dzis KO sie czuje polamana. Az na kuperku wysiedziec nie moze. To sie zegnam 🖐️ Wszystko co bedzie napisane pozniej to nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA siem też udzielać nie bendzie bo nie ma humora i tylko worek problemów do rozwiązania przez najbliższe dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To jeszcze ja :P Worki sie KO z czyms innym kojarza. Raczej nie z problemami 😭 Humor jest towarem deficytowym ale jak KO bedzie miala cos na stanie to przesle TWA golebiem pocztowym ;) To pchly na noc, jak to sie mowi... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli próbujesz mnie KO rozbawić to nic z tego...zjebany mam nastrój...także lepiej ić spac...większy pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo nie pozaglądam, bo okupant zaraz wróci z pracy i będzie okupował:P a ja przenoszę się na kuchenne radio, coby listy do końca wysłuchać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHA kochanie przecież nie mogem na wszystko kurwiczkować bo mnie kochać przestaniesz ;) Dla TWA temperatura powyżej 20 stopni to spuchniete nogi na których ledwo siem trzyma...a buty oprócz klapkuf, wszystkie za małe😭 i wielkie cierpienie z bólu...także TWA jutro gnije i zaraz z rana włonczy wiatraka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×