Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jutro czwartek, robótka na jeden dzień:) x Ja kiedyś jeździłam do koleżanki, bo to niestresowe i trochę taniej było. I w razie W. zawsze mogłam na nią liczyć. Ale teraz chodzę sobie na miejscu do całkiem kumatej facetki u której leczą się wszyscy z rodziny: tato, brat z rodziną, ciotka itd... D. też. Jeden ząb mu uratowała ewidentnie po tych Twacitowych cwaniakach, co wyciągnęły parę stów, a potem uznały: usunąć trza. A jak jej schlebiało kiedy wspomniał, że zależy mu na takiej, a nie innej dacie, bo musi z Twacity przyjechać. Myślała, że taka mocna jest i do niej ludzie ściągają:D A jak go zobaczyła, to rozczarowanie, że stary klient. Z nim zawsze miałam tak: szliśmy do dentysty, otwierał usta, a ona wołała: Ela, Ela[do asystentki], choć zobacz jakie zęby! Jak z podręcznika stomatologii! Postanowiłam, że dopóki ja nad tym panuję, Młody zęba nie straci i tak do dziś jest. Udało mi się, to się chwalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahaa No nie wiem... miałam taki drobny ubytek na jedynce i ile razy byłam /kiedyś/ u dentystki, tyle razy "przy okazji" mi to podklejała/gratis/. Odskakiwało już w drodze do domu:o Aż zmieniłam dent. na tę obecną, też załatała, skasowała mnie całkiem poważnie i... ząb jest nieskazitelny! Można? Można:classic_cool: Nie sądzę, aby była taka opcja, że może plomba tak sobie wypaść i już... x A moja dentystka taka jajcara, że mówi "blomba" haha A ta poprzednia dawniej leczyła nie tylko mnie, ale brata z rodziną i stale nam wszystkim te jej plomby wypadały, końca nie było widać. Zawsze jak się przyszło z reklamacją, mówiła: nie szkodzi... :D:D:D Jasne, nie szkodzi: mój ząb, mój czas, moja coraz większa dziura:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro o zębach to powiem Ci że najbardziej mnie w starości przeraża wypadanie zembuf...straszne...przez lata oglądam szczekem w szkance :D i obrzydzenie mnie brało...heh...muszem jednak iść bo jeszcze chwila i znuf bendzie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój tata: 86 lat ma swoje zęby:) papa szczęka w szklance to obrzydlistwo, nie powinno być eksponowane nawet najbliższym:o pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne baby i tak każdy wie kim jestescie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc durny gościu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc stara ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastem ta w środku:-)
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ta w środku:-)
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej Młoda Ruro ᠋ Upał pokonał mnie dzisiaj i takie mury nagrzane że wentylator lata na największych obrotach... Tak...tak...dobrze Tym co majom klimem w pracowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na upał najlepsze są nasze przejażdżki Guciem:) Byliśmy w Świeradowie wczoraj, nawet bluzę musiałam dresową założyć. x A ja tradycyjnie: ze zmywaczem siedzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam:classic_cool: D. dzisiaj wcześniej wyjechał, bo miał bilety na Nowe Horyzonty, zaczynam myśleć, że Twuśka może też? No to dobrej zabawy życzę. Nara:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej Specjalna :D ᠋ Niestety żadne "nowe horyzonty" tylko pól niedzieli pracowania :( trzeba zarobić na kafkem z bobrami :D TWA do kina chodzi tylko na nocne maratony :classic_cool: Imprezowanie kulturalne zacznie siem od połowy września...a kino mam w Samotni i tak nie nadążam a jeszcze czytania mam sporo. Paznokietki wczoraj zrobiłam...musiałam skrócić bo siem jeden złamał... Może masz jakiś cudowny środek na włosy? Ogólnie to nie przepadam za naszym kurortami dolnośląskimi, choć tapłac siem w mineralce uwielbiam...ale fajnie tak wyskoczyć poza miasto i powdychać świeżego powietrza. W TWAcity dziś upał był okrutny... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie w kurorcie była, jeno u kuzyna własnego! Na włosy? Biosilk! Akurat w B. jest promocja. Trochę to rzadsze niż w Rossmanie, ale kupuję. Jedwab to jest, daje przyjemny połysk i gładkość. Na pielęgnacji mi za bardzo nie zależy, bo ja mam włosy gęste i zawsze u fryzjera degażówką każę się przelecieć, a dzisiaj M. mnie opitolił hahahahaaa. Nawet mu wyszło, bo ja tylko krótkie toleruję. A on w wojsku chłopaków strzygł, tak więc starczyło nam obojgu odwagi:D Tylko mam nikomu nie mówić, kto mnie tak ostrzygł, bo on nie ma zamiaru się więcej z nikim paprać haha. Jak mieliśmy pieska, poniosła nas fantazja i kupiliśmy dla niego maszynkę Ostera, ale niezbyt się przydała, bo piesek zszedł był:( A teraz jak najbardziej :D Po dezynfekcji naturalnie. x W niedzielę do pracy? Nawet nie chcę myśleć jak to tak...Ale skoro nie można inaczej- niech niedziela będzie choćby jutro... Co to się porobiło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wolne wtedy kiedy nie ma zlecenia albo TWA zdycha... Mnie tam wszystko jedno kiedy Specjalna, wiesz że TWA pojedynczy ludzik kobiecy, do niczego i do nikogo siem nie musi dopasowywać... Tak jutro luzik...w wannie zamierzam posiedzieć...ciałko wypilingować i włoski zrudzić... Czy to to miała Specjalna na myśli ? http://www.farouk.pl/produkty/biosilk/szampony-biosilk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz taką B. w której słabiej towar schodzi, to warto zajrzeć. U nas jest jedna mała: wcale tam nie chodzimy. Druga duża i zawsze wszystko sprzedane, ale w trzeciej, też dużej można starsze promocje odłowić. x Mimo to, dopiero w drodze do Św. zajechaliśmy do jeszcze mniejszej, aby dokupić to, czego u nas już wcale nie było:) Bo właśnie kompletujemy sobie przybory kuchenne. Takie z oliwkowymi uchwytami, do powieszenia na relingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zapewne zechcesz coś dopisać, ale tym razem ja myślę już o jutrze. Dobranoc, pchły na noc haha. 🖐️) Twuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×