Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

᠋ buźka De Luxe ᠋ Jedwab kupiony w ilości podwójnej, już na głowie, jeśli efekty bendom takie na 8w1 daje paznokciom :D normalnie przyjadem do Rio śmierdziela Ci Luksusowa postawić :D ᠋ Upał nie odpuszcza... ale TWA siedzi pod wiatraczkiem [zamiast palmy] wcina morelki i czyta życiorysa Wałensowej...bo kcem a wcale nie muszem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam nadzieję, że łba mi za to nie ukręcisz:D Ja też z wiatrakiem na komodzie, ale ten w sypialni jest rewelacyjny: na pilota i taki cichutki, że całą noc pod nim śpimy. A Wałęsową czytałam, ale gdzieś pod koniec doszłam do wniosku, że to jeden wielki lans i że jej jakoś nie lubię:) Kilkadziesiat stron sobie oszczędziłam hehe. U nas zaczyna się gorączka wyjazdowa: M. pościągał torby z wysokości, buty wodne, coś tam sobie prasuje, coś kupuje. Miły czas, prognoza pogody optymistyczna:classic_cool: tylko kotów żal, ale niech się cieszą, bo i tak wyjątkowo krótki ten wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilem temu coś mówili w radio ze nad morzem chłodniej...nawet deszcz...choć radio nie kłamie...różnie może być...kiedy startujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kcialas napisac do Rewala... ja nie musze mieć pogody...od nie pamiętam kiedy marze o urlopie na własnych warunkach może kiedyś doczekam... a kiedy wracasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się wyświetliło :D a masz kapelusz? taki z szerokim rondem... w piaskach może być nawet 35 upału...tam idzie znieść wszystko :D [znaczy gorąco] bo inne rzeczy w******jom tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:D Do Rowów piechotą to nie w tym roku haha. Kapelusz mam, ale nie taki z wielkim rondem, tylko płócienny, mały, ale mam też namiocik plażowy i parasol. Po 9 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to były piękne czasy gdy TWA urlop trwał 4 tygodnie :D ᠋ niestosowne bendzie napisać komuno wróć :D ᠋ Danka w swojej autobiografii mówi ze jak siem bardzo pragnie to siem spełnia... Wierzyłaś parem lat temu ze spotkasz M ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz szuka jakiegoś szlafroczka... jakiegoszlafroczka? Pojęcia nie mam:o Tak powoli pójdę już się położyć, zmęczona dziś jestem 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zawsze wiedziałam, że nie będę sama, i nigdy nie byłam:D Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ Nie, ja z wynalazków jedynie Desperadosa czasami wypiję, a takich tam soczków czy zapaszków owocowych nie lubię. I Lecha nie lubię, wolę Carlsberga, Heinekena, Żywiec. Desperados dziś reklamował, że coś tam nowego wypuścił, na pewno spróbuję. Nieważne. Jestem już spakowana, wrzucę tylko kosmetyki, swojego jaśka i w sobotę oglądam wschód słońca nad morzem:) x A Ty jak się czujesz? Miałaś reperować zdrowie w bolnicy, a tu ani widu ani słychu, tylko zlecenia i kolorowe papierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnio to śmieszne, ale jeśli ma to poprawić Twoją kondycję (bo moją raczej tak), to mimo wszystko jest to także akcent optymistyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po niedzieli zaszczycem pewien oddział swoją osobom i też mam torbem spakowaną " to średnio śmieszne, ale jak trza to trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz kiedy Rzond...no to odpowiadam...a chorujące ludziki muszą być leczone :D zawsze uważałam że leżenie na oddziale stosownym do choroby jest wygodne...bo masz na miejscu wszystko...wcale nie jestem zestresowana...nawet siem cieszę...bendem leżeć na brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam awarię i tylko z tableta mogę:-) pa, w pon. badań z plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruter padł paznokcie gotowe, jeden mi odpadł taki układ nie dla niego. no, ten paznokieć ma na imię marek :-) ;) nie będę pisać bez klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie szeleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×