Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość gość pijoncy kawusie
o tych strasznych upałach nie pisze bo bym musiała tylko k***ami i c*****i rzucać... w Samotni temperatura najwyższa z możliwych, nawet teraz nie ma grama chłodu...podobno od jutra ma być normalnie...czekam i nawołujem deszcz by przyszedł...już wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw_zbierająco_myjący
Aaa!!! Myślałam, że nie masz z tym problemu. Też liczę na jutro. Pracujesz-nie pracujesz- spać trzeba. Może jutro z piwem przyjdę wieczorem jeśli się nie zajadę:D cześć Twuśka🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie
a no trzeba mam Greya i jak tu spać ?;) obie pracujemy... a butelki przygotowane...tylko nie wiem czy znajdem siły by jeszcze pojść kupić jak przyjdę wieczorem z*****a 😭 najwyżej potowarzyszem Ci sokiem pomidorowym...muszem go pić :D superaście bo bardzo lubiem... ᠋ do za dobem :D nara Rzond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw_zbierająco_myjący
za dobem dobre:D Ja dzisiaj kupiłam 4litrowe tobasco z Fortuny, też lubię pomidory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok pomidorowy bez soli
᠋ hej Psiaro-Kociaro 👄 ᠋ Wróciłaś ? Buraki kupione? ładne okazy ? Maskotka dała radem ? :D ᠋ PADA !!! PADA !!! PADA !!! doczekałam siem chłodu...oby tak dalej... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy korony nie działają już
Wszystko dobrze:) Nie rozpakowane, na razie mogę powiedzieć, że drogie jak... Dała rade, spała cały czas czy byliśmy w aucie czy nie. Okazuje się, że miłość jak najbardziej można sobie kupić, ona najchętniej cały czas tuliłaby się do mojego policzka :D - Dzisiaj słyszałam to: http://www.youtube.com/watch?v=p4NEWDYKzgc Osiecka+ Komeda+ Fetting= mistrzostwo świata, chociaż temat trochę jakby nie dzisiejszy na szczęście. - Twuśka, ja dzisiaj nie posiedzę, takie tam mam na głowie;) I jutro już do pracy od rana, więc odpoczywaj sobie jako lubisz. - dobranoc:) A to piwo trzymaj na inny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Podobno niektórzy nie mogom siem zalogować na swoich nickach, no to zrobiem sprawdzanie ;) ᠋ Buraczana w burakach, pewnie utyrana :( ᠋ W końcu normalna temperatura...można siem z przyjemnościom wybrać po śmierdziela :D może z tequilą ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bry??? Sweterek zrobiłam:) Nawet nieźle wyszło, bo spodziewałam się stu poprawek, a jednak wrodzony talent się odezwał;) M. w szoku, bo nie wiedział, co ja potrafię i sto pytań: kiedy dostanie czapkę, kiedy sweter, haha. Może jeszcze spodnie mam zrobić? Ze 30 lat drutów nie miałam w rękach, bo po co? Będą fotki oj będą, bo robiłam bez wzorca, tak na oko i z poprawką dla większego pieska:) Dzisiaj nie nabrudziła w mieszkaniu. Od kuwety okazała się lepsza stara taca z ćwiercią podkładu Seni:) - B. obraziła się również, olewa nas ostentacyjnie:o Wczoraj miała wątpliwą przyjemność poznać to maleństwo:( - A u Ciebie wszystko dobrze? Pogoda jak najbardziej, to sama wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no weś... Mogę dorobić jeszcze getry na tylne łapki, bo przednie będą w rękawkach A nie chce mi się dowiedzieć o tym Gatsbym, gra chyba jakaś? Ja motyla od powrotu z wakacji jeszcze nie otworzyłam, boję się, że te druty mnie wciągną jak narkotyk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się o Di Caprio temat nie rozwinie. Ani o miłości. Bo jak suche, to spać jak zwykle. Jutro o 5 pobudka, więc dobrej nocy TWA🌻 I filmuj się póki się daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag trafił moje 3 nicki te ze znakami...p********a kafe ! ᠋ pobudka o 5 najgorsza kara dla TWA by była gdyby trzeba było wstawać...już bym wolała pracować w nocy :D ᠋ kończe powoli filmowanie... pakować siem trzeba zacząć :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie to TWA
hej Buraczana 👄 Spendoliniona jestem dzisiaj :D mogliby podstawić mi to cudo i zawieść tam kdzie siem wybieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)czesc Oby nie powtórzyła się historia dreamlinerów;) Chociaż nieee, to przecież na dzień dobry jest uziemione. Podobno musieli go wholować na dworzec, bo to jeszcze do ruchu nie dopuszczone. Wolałabym francuskie TGV albo jakiegoś japońca, ale jeśli Pendolino w 3 godziny zawiezie mnie do Gdańska, to cieszę się bardzo:) I do Krakowa też chcę:classic_cool: Z drugim wielkim kubkiem kawy sobie siedzę. korzystasz ze "święta kawy" Tschibo? My od wielu miesięcy: w pierwszy weekend miesiąca 50%gratis. Pachnie w całym domu:) Już nie biegam ze ścierami, teraz z grzebieniem i gumkami. Piesek załatwia się radośnie do kuwetki. A ja zawsze wolałam wstać wcześnie i coś zrobić, niż wieczorem walczyć z oporem materii, wieczorem się odpoczywa, a nie tyra. A TWA gotowa już? Podobno enter już działa? Patrzę zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko on do kupienia??? No to szczęśliwa jesteś;) Ja nigdy tak nie powiem, zawsze coś...:D:D:D Na przykład nowy telefon dla M. potem deska sedesowa z bidetem potem klima do mieszkania, odkurzacz rumba itd :D:D:D http://www.instalatorek.com.pl//index.php?products=product&prod_id=609&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2013-07&utm_content=609#nclid=fec9a694f72eedbec18fe45822c6de9b - tak to jest jak się plotek słucha. A jak mógł wjechać sam, skoro nie ma jeszcze wymaganych w PL atestów to nie wiem. Może tam z tyłu go popychali??? Od granicy był holowany, na razie nie może tu jeszcze jeździć. - A torba fajna? Można ją przekwalifikować na takie wysokie legowisko, włąśnie ją zamówiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz cudo można kupić za 200 złotych...można za 2000 złotych...to jest różnica... TWA nie myśli o tym co przekracza jej możliwości...tryskający inaczej zalicza siem do wyższej półki ;) ᠋ Bidet marzenie...tylko nie ma na niego miejsca, klima...och...straszliwie ;) potrzebna... Gdybym tak zaczęła myśleć czego kcem, to zaczęłabym od przeprowadzki...wienc lepiej siem nie napalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie to TWA
jak mnie w*****a ta kafe po tych p************h zmianach lubie zmiany...ale tylko na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że na tej stronce nic nie ma ciekawego, ale chciałm pokazać deskę sedesową z bidetem, czyli miejsca wcale nie trzeba, bo to jest 2 w jednym: zamiast deski. GAlaxy 3 raczej 200zł nie kosztuje;) Ale warto mieć marzenia. - Ekspres mamy Siemens, ale to raczej dla Ciebie nieważne hahaha . Dobry jest. tato przyjechał, to gaszę na razie. Pa🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o poszło...:D ᠋᠋ nieważne ? ważne i nieważne zarazem... ważne że masz, ważne że jesteś zadowolona :D nieważne dla mnie bo ja sobie kupuje to co mi siem podoba, nie interesuje mnie co majom inni, choć z przyjemnościom pijem kawusie z tryskających w domach znajomych... ᠋᠋ jeśli chodzi o cuda techniki...nie lubiem w cudach do gadania tych wszystkich bajeruf tera w nowym mam klawisz do wejścia na fejs :D po c**j mi to...jestem teraz bardzo wybiórcza i wybredna jeśli chodzi o net i komunikacja mało mnie obchodzi...i brylowanie na portalach :p ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam się- lepiej późno niż wcale:D W Karpaczu byliśmy:) A wczoraj graliśmy w remika jak w każdy wieczór od powrotu z wakacji, dzisiaj też trochę, ale wiatrak zdmuc***e karty;) - Pies jest prześmieszny. od pierwszego dnia u nas, wszystkie rzeczy z podłogi zanosi do swojego legowiska. Własne zabawki, kapcie, serwetkę ze stołu, listwę przypodłogową, którą na balkonie pozwoliliśmy obgryzać i podkłady z własnej kuwety. Długopisy też i miski z wodą próbuje, co M. doprowadza do rozpaczy, bo w kuchni porozlewane :D Dzisiaj kot przemocą wymusił respekt, skończyło się obszczekiwanie, podgryzanie i skakanie na klatę. Teraz piesek obchodzi P. łagodnym łukiem hehe. Ale i tak kupię Feliway, bo długo jeszcze musiałby P. wracać do siebie przy tym małym oszołomie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×