Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

wiecie jakie wyszly rybki w zalewie ;) pychotka... Miłego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie czytalam tylko sie odfajczam obecnosc Wrocka nie zwiedzilam:( pojechalam do domu:( chyba klamalam mowiac ze wcale tak duzo nie pracuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach... kto rano wstaje, ten pieniędze nie swoje wydaje;) Zakupy momba !!! majtkohalki 2x i cukierkowe2x i dresiarz x1...:D Ja jako osoba towarzysząca dostałam kawem mrożonom z lodami i bitom śmietanom...9999 kalorii poszło w moje dupsko:P Flowka mam już Z ...jestem gotowa iść żebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Ciężko i zawzięcie zabieram się od wczoraj za pakowanie gratów w związku z przeprowadzką ... Stwierdzam,że nie idzie mi to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zakupowałyście dziś dziewczyny :D Ja wstałam troszke pózniej niż rankiem i pewnie dlatego pieniedzy nie wydałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska może umówimy się kiedyś i wybierzemy razem do Pani Prezes TWA Kawkowej przy okazji zwiedzimy Wrocek :D Bo przecież nie samą pracą człowiek żyje 🌼 Co innego zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalowaa ja to juz mam plany !!! ja tam musze wrocic:D ja na zakupy tam czasu nie mialam!! a moja tradycja jest wrocic z nowymi torbami z wyjazdu;) a prezeske to juz nawet wypadaloby osobiscie znac :classic_cool: jedyne zakupy moje dzisiejsze to lodowkowe... no ale jak sie w luksusie bylo to teraz trza tyrac zeby sie odkuc;) siem slubny czepial ze kabelka nie wzielam z hotelu a siem okazalo ze on wziął tylko do innej walizy spakowal... co za facet [przewala oczami] ja juz zrobilam z siebie idiotke w hotelu i oni wszystko przeszukali :classic_cool: ide poukladac papierki a pozniej zajrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym co skonczyli prace zazdroszcze, ja sie dalej taplam w papierach:O one sie lęgną jak króliki albo muchy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalowaa spac????? TWA czekam na leoparda:D cokolwiek to znaczy;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłanie na rok 2007( do stosowania] BIERZEMY 12 MIESIĘCY oczyszczamy je dokladnie z goryczy, chciwości, małostkowości, pedanterii i lęku, po czym rozkrajamy każdy miesiąc na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok! Każdy dzień przyrządzamy osobno z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. Do tego dodajemy 3 pełne łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, małe ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dokładnie wielką ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej aromatycznej kafki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega chciwość? Jest to taki rodzaj zniewolenia rzeczami, że zaczynają one znaczyć więcej niż ludzie, relacje z nimi. Chciwość (łac. avaritia) jest jednym z siedmiu grzechów głównych, wymienianym jako drugi w kolejności :silne, zwykle nieuzasadnione pragnienie posiadania czegoś... Chciwość jest szukaniem koniecznego dla człowieka bezpieczeństwa w dobrach materialnych, ... Żyjemy w świecie zdominowanym przez chciwość...czy to aby prawda...co o tym sądzicie? Elldiska ja tyż lubiem mieć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska --> jeśli chodzi o oglądanie Wrocka to polecam oglądanie z okien tramwaju ! :D Kupujesz bilet za 2 zł, wsiadasz na obrzeżach miasta do bimbajki (koniecznie linia 21), zajmujesz cały pusty ostatni wagon, siadasz i ... w 40 minut masz zaliczony Wrocek ! Najlepiej jeszcze żeby to było we wczesnych godzinach rannych kiedy jest jeszcze oświetlony ! Sprawdzony i pewny sposób ! Polecam ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nie wiem czy jestem chciwa:P to jest uwielbiam miec:D uwielbiam tez sie pozbywac:D co to tramwaj;)? powaznie przez chwile: gdybym nie zajrzala do netu to bym ten cud obejrzala na wlasnych wyobcasowanych nogach:P a jak zajrzalam dobry humor poszedl sie ******* czasami z wielkim zalem wspominam czasy kiedy jedynym problemem bylo co ugotowac na obiad - z drugiej strony od razu mi przechodzi:P i wiecie co... na wyjezdzie przekonalam sie ze ja nadal robie wrazenie ciagle tylko gotujacej:D albo przyjaciele nie sa przyjaciolmi... tj czesc z nich;) ech... alkohol mi nie sluzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swiadomosc ze nie wszyscy zasluguja zeby ich tak nazywac, ale ja w swej naiwnosci daje kolejna szanse:) taki glupi typ... ostrzegalam ze bede powazna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia...... moglam isc w zaklad o kazda kase ;) kwiatowe, cytrynowe... chyba bardziej zielone niz rozowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×