Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Jak sie je to sie nie mowi. Niekulturalnie jest zrec i gadac z pelna geba. Bardzo brzydko jest opluc rozmowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ostatni i najwazniejszy punkt programu czeka na realizacje, wiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno używać określenia granda "skośnooka" bo mam na to patent:p Co się tak Twuśka egzaltujesz? Pono na wywczasy podążasz lada moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe aż się zacina od tych emocji. Napisz pod nickiem dokąd, bom ciekawska. Ja dzisiaj przeglądam lipcowe oferty w Grzybowie- jak rok temu, ze znajomymi mamy jechać, odpowiedzialność większa. I tylko 10 dni planuję, bo my skromni wczasowicze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeehehehhhee No świat jest mały:D na tym trzecim zdjęciu ja akurat jestem:D Pociągnęło Wilka w moje okolice i dobrze. Obadaj czy nie za dużo piachu wpada w kanalizę i czy grzyba nie ma na ścianach. Bo z tymi znajomymi m.in. jedziemy na rekonesans, czy warto się tam osiedlić. Oni starsi chcą sprzedać tutaj dom, tam osiąść, a my za (90 lat dobijemy do nich na emeryturze:classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granda wolno. Skośnooka - po opłaceniu tantiemy (nawiasem mówiąc) ludzie nie przestrzegają praw autorskich... Dorobek artystyczny wniwecz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoO No i po mnie Ja mam w pracy teraz taki zapiernicz, że każdemu życzę, ale spać nada. 🖐️ Gratulacje, ale na pewno sie zobaczymy jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci kobieto nie polecałam kremu, tylko konkretny kwas hialuronowy. Jutro będę u kosmetyczki, może rozwinę temat... 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A jajco mam sama z tak daleka taszczyc? Bo ja nie wiem, czy przypadkiem jajecznicy nie dowioze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Po pierwsze to TWA nie napisala, ze ma jajca :P A po drugie nawet jakby 9 miala to dzisiaj jest 12 :D Ja 9 to mialam kotleta na obiad. Dzis juz nie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać Ptaszek :p bo Ci zaraz piórka z kupra powyrywam !!! post z 09.05.2012 cytuj TWA kupi worek kartofli i cebulem...bo jajka w grandzie skośnookiej som ...aha kefir też ma być ? Czy Ptaszek widzi co tam pisze ? JAJKA SOM !!! Skoro TWA umawia siem z Ptaszkiem 9 maja na 13 maja ... i informuje że jajka posiada...oznacza to jedno !!! posiadane jajka bendom spokojnie leżeć i czekać na Ptaszka. TWA w okresie wymienionym wyżej, jajek jeść nie musi to raz!!! a poza tym TWA zawsze kupuje 30 jajek albo więcej...i nigdy nie ma tak żeby u TWA jajek nie było...bo TWA jajka uwielbia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No to teraz TWA ma czarno na bialym, ze nie napisala, ze sa jajka :D Jakby napisala nie byloby sprawy :P Poza tym TWA nie napisala tez, ze kupuje 30 sztuk. I do tego nie napisala, ze przez okres 4 dni jajek ktore ewentualnie by miala (chociaz tego nie napisala) nie skonsumuje w innej formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
wieksze jest prawdopodobienstwo, ze wszystkie, ktore ewentualnie by ostaly bylyby juz zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby leżały w grandzie skośnookiej byłyby do zjedzenia :p produkty spożywcze należy przechowywać prawidłowo i wtedy dłużej służom... i TWA zupełnie nie rozumie jak Ptaszek, który zna TWA tyle lat...może nie wiedzieć ? że wszystko co TWA kupuje jest DUŻE I DUŻO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO informuje tylko, ze strusie jajo bedzie za duze do masy plackowej :D i macham 🖐️ bo lece udawac, ze jestem w trakcie robienia papierow na rozum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×