Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okłamana

PRZEKLINAM WSZYSTKICH ŻONATYCH,KTÓRYM SWĘDZĄ FIUTY

Polecane posty

Gość cwaniaki łajdaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
PRZEKLINAM CIE JESZCZE RAZ Z CALEGO SERCA!!! NIECH CI MOJA KRZYWDA PO STOKROC WYJDZIE NA ZŁE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona zdradzona
Ja zona też przeklinam, bo mówi, że kocha, a potem na boku.... ehhh, pisać się nie chce rowodzę się z nim, ale czy inni będą lepsi wugląda na to, że przeklinają obie strony, a faceci i tak robią swoje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
bo tak jest, kobiety sie zamęczją, a oni i tak wyjdą z tego niczym kaczka z wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczepił się ,bo wiedział ,że na pewno ulżysz jego swędzącemu fiutowi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dowiedzialam sie ze ma zone po uwaga! 6 latach udanych 6 latach! Jak to mozliwe ze tak pozno? Bo nic na to nie wskazywalo.Wpradzie mieszkalismy od siebie daleko Ale byl u mnie czesto w weekendy takze. Mial swoje mieszkanie w ktorym mieszkal sam (potem gdy wszystko sie wydalo okazalo sie ze ma tez drugie mieszkanie w ktorym caly czas mieszka z zona) Ogolnie byl dla mnie zawsze albo byl u mnie a gdy nie byl caly czas mielismy kontakt telefoniczny-rano w dzien wieczorem. Skad dowiedzialam sie o zonie po 6 latach? Czysty przypadek dal mi pewnego dnia swoj tel do urzytku....ja bylam w nim wpisana meskim imieniem.....zaczelam podejrzewac cos szukac pytac i sie wydalo! Dzis juz nie jestesmy razem o ile w ogóle kiedys bylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzytku* Z zona sie skontaktowalam obie bylysmy w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie było, co nie?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako prawiczek powiem: Niech facet korzysta skoro ma powodzenie skoro ja nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro każdy zdradza to nie ma sensu aby żony się rozwodziły. olał to przecież mu się nie wymydli :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×