Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boni..........................

dziewuchy noszące goły brzuch ................skandal

Polecane posty

Gość ej kurde
Mój tatuś opowiadal mi jak kiedyś był w szpitalu na nefrologii (nerki) i niedaleko umierała młodziutka kobieta na nerki, podobno tak krzyczała z bólu że to nie do opisania, coś strasznego... to samo moja przyjaciółka, tez chorowała na nerki i zwijała się z bólu i pogotowie wzywali, chyba nie chcecie tak cierpiec?? ja tam sie nie wtracam, nie obchodzi mnie jak sie ubieracie, ale pomyslcie nad swoim zdrowkiem:) mnie tez czasemm zdaza sie ubrac cos krotkiego i mi wylazi, zaraz poprawiam.. ale zaczelam kupowac tuniki i nawet jak mam krotka kurtke jesienna to wystaje dluzsza bluzka i mnie sie to podoba:) biodrowki zawsze nosze i innych spodni nie ubiore ale za to ubieram dlugie tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poganiacz klawiszy
Jezus wyraźnie powiedział: jeśli mężczyzna patrzy na kobietę pożądliwie, już zgrzeszył z nią w swoim sercu. Nieszczęsne kobiety nieroztropne! Pamiętajcie, że jest nieczystość ciała, ale także i myśli: któż zliczy grzeszne myśli i pragnienia, które wznieca w rozwiązłych mężczyznach wasza bezwstydna moda, szczególnie na ulicach i na plażach, po których nieustannie krążą tłumy demonów? Zachowujecie się tak na plażach obmywając wodą wasze ciała, a jednocześnie plamiąc dusze wasze i tych, którzy na was patrzą bezwstydnie. Chcecie ochłodzić się w morzu w te dni spiekoty, a jednocześnie przygotowujecie sobie żar wiecznego ognia! Słysząc o wiecznym ogniu uśmiechacie się ironicznie, ale te które poprzedziły was w śmierci nie robią już tego, płacąc za swoje winy wraz z innymi potępieńcami! Teraz, przy szóstym przykazaniu – „Nie cudzołóż” – powiedziałam sobie: „ No wreszcie – przynajmniej przy tym przykazaniu nie mogą mi zarzucić jego naruszenia. Nie będą mogli wypomnieć mi jakiegoś kochanka, ponieważ przez całe życie wierna byłam jednemu mężczyźnie, to jest mojemu mężowi. ” Naraz ukazano mi, że za każdym razem, gdy odkrywałam brzuch i pokazywałam ciało w seksownym bikini, sprawiałam, że obcy mężczyźni gapili się na mnie, mieli sprośne fantazje i przez to nakłaniałam ich do grzechu. W ten prosty sposób dopuściłam się cudzołóstwa. Także moją postawą, gdy ciągle doradzałam kobietom, by nie były wierne swoim mężom: „Nie bądźcie głupie, odpłaćcie się im, nie wybaczajcie im tylko, lecz rozstańcie się i lepiej szybko rozwiedźcie!” Samym tym gadaniem i tymi złymi radami uczestniczyłam w tym wstrętnym cudzołóstwie, tudzież byłam mu współwinna. W czasie tego przeglądu mojego życia zdałam sobie sprawę, że tak zwane grzechy „pożądliwości” są ohydne. Prowadzą bezpośrednio do potępienia, ale da się je całkowicie odrzucić, nawet jeśli wielu ludzi uważa je dziś za normalne i mówi, że wspaniale jest samemu doświadczyć tego czy tamtego; że trzeba spróbować, by dowiedzieć się, czy czerpie się z tego przyjemność albo dochodzi do szczytu. Niektórzy nie boją się użycia porównania do zwierząt argumentując swe czyny i mówią: „Róbmy to tak dziko jak dzikie zwierzęta!” Także dla homoseksualizmu stosuje się argument, jakoby był całkiem naturalny i dozwolony przez Boga, ponieważ udowodniono już, że w królestwie zwierząt mają miejsce homoseksualne kopulacje. Tak, nie zauważamy bowiem, że tym samym bierzemy zwierzęta za wzór. Jest to równoznaczne z odrzuceniem duszy. To, co nas wyróżnia jako istoty stworzone na podobieństwo Boże, to stworzona przez Niego nieśmiertelna dusza, a my ją depczemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam 18 lat. Sama kiedys chodziłam tak ubrana że było mi widać brzuch...aż wkońcu zaczeły bolec nerki...wszyscy mi to mówili ale ja i tak nie wierzylam mnie sie podobal taki ubiór i już. Tam bede ich słuchac;/ az wkoncu zaczelo bolec i myslalam ze umre z bólu. Teraz nadal chodze w biodrówkach nie moge sie przyzwyczaic do spodni z wysokim stanem ale bluzki swetry i wszystkie inne rzeczy kupuje długie ... tuniki. Ostatnio kupilam 2 sweterki długiee za pupe. Bardzo mi sie podoba takie ubiór. Mama sie dziwi ze tak sie przestawiłam. Ale to dobrze. RADZE WAM TEŻ NOŚCIE DŁUGIE BLUZY, BLUZKI. ZA ROK DWA...I TAK TO ODCZUJECIE...;/ tak to już jest. PO CO POKAZYWAC BRZUCH ... NIEWIEM. SAMA TO ROBILAM...GLUPIA BYLAM. KIEDYS WIDZIALAM DZIEWCZYNE W BLUZCE KTORA ZAKRYWALA JEJE TYLKO PIERSI...NO MASAKRA. faceci nie musza ogladac waszych brzuchow. jak juz pokazecie...brzuch nogi i wogole...to oni juz nie beda tacy ciekawi...co macie pod spodem...i ze chcieli by was zobaczyc...jak juz wszystko widza to po co ma byc ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny_
Tak tak tak...hmm... Gadanie starszych, nieatrakcyjnych juz kobiet. Naprawde jest w tym wiele wiele prawdy i racji, ale skoro wszystkie jestescie takie madre to powinnyscie cos wiedziec. Takim gadaniem do niczego nie dojdziecie, ludzie ucza sie na bledach. Te dziewczyny sa 100% przekonane o swojej atrakcyjnosci i nic nie nakloni ich do zmiany ubioru... A tak na marginesie: Mi sie to bardzo podoba chociaz sama tak sie nie ubieram;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunny_
Tak tak tak...hmm... Gadanie starszych, nieatrakcyjnych juz kobiet. Naprawde jest w tym wiele wiele prawdy i racji, ale skoro wszystkie jestescie takie madre to powinnyscie cos wiedziec. Takim gadaniem do niczego nie dojdziecie, ludzie ucza sie na bledach. Te dziewczyny sa 100% przekonane o swojej atrakcyjnosci i nic nie nakloni ich do zmiany ubioru... A tak na marginesie: Mi sie to bardzo podoba chociaz sama tak sie nie ubieram;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już myślałem
A już myślałem że w tym roku gołe brzuchy wyszły z mody a tu wczoraj niespodzianka! Co prawda nie jest jeszcze aż tak zimno ale ciepło też nie jest. Widziałem wczoraj młodą dziewczynę która wystawiała swoje flaki i nery na widok publiczny. Robiła to tak troszkę nieśmiało bo tylko od czasu do czasu migneło gołe ciało spod króciusiej kurteczki. Dziewczyny czy naprawę jesteście tak biedne że musicie nosić kurtki po młodszych siostrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
w tym roku już wiedzę mniej gołych brzuchów natomiast coraz więcej gołych wystających tyłków!:) Dziewczyna siada na krześle przede mną, zsuwają sie jej spodnie, że pół stringów widać i pół posladków, brrrrr w sumie to mi kolega zwrócił na to uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie
No nadeszła w końcu odpowiednia pogoda tak by pustaki z gołymi brzuchami mogły się w końcu uaktywnić. Póki co zauważyć można rywalizację w dwóch konkurencjach. Pierwsza dotyczy ilości wywalonego na wierzch brzucha i nerów - im więcej tym lepiej. Druga natomiast tyczy temperatury przy jakiej pustaki latają z gołymi brzuchami - im niższa tym lepiej. Oczekujemy na zgłoszenia na koniec zimy ogłosimy rekordzistki w obu konkurencjach. Nagrody króciuteczka firmowa kurteczka z futerkiem na kapturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kill-boy
jak jescze raz nazwiecie laski dziewuchy i nazwiecie te pieknosci glupie to was powyrzynam po pierwsze nei poglupieli maja po1 6 lat 2.to oni maja ocieplony material mzoe byc -50 i moga przy tym to nosic wy nie znacie sie na mdozie zale.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak brak
Niestety tegoroczna zima nas nie rozpieszcza i pewnie takie braki w gołych brzuchach na ulicach. CZY To PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów zima
I po roku znów mamy zimę. I przez cały rok żadnego wpisu w tym temacie, nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka była kiedyś głupia moda. Tej zimy wszystkie dziewczyny cieplutko opatulone i ubrane. Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1223
Nadchodzi znów zimą i wydawć się może że powarca również moda na kuse kurteczki i krótkie bluzeczki u nastolatek i nie tylko. Widziałem ostatnio pewną dziewczynę chyba matkę ponieważ kupowała jakieś spiochy dla małego dziecka. Ubrana w spodnie biodrówki i sweterek który z tyłu ledwo przykrywał plecy a z przodu nawet nie przykrywał brzucha. I do tego jeszcze krótsza puchowa kamizelka z wielkim kołnierzem. Z zaciekawieniem spojrzałem na termometr 2 stopnie powyżej zera. Odpowiedzialna matka.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasponsoruję dziewczynę która w największy mróz tej zimy przejdzie przez całe miasto z odkrytym brzuchem. Zgłoszenia za pośrednictwem tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara anna
ile dajesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
To zależy o jakiej porze roku chodza z tymi gołymi brzuchami .. Jesli od powiedzmy czerwca do do wrzesnia to nie widze w tym nic dziwnego ale w Listopadzie to troche dziwne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara anna
oj tam, czasem można zaszaleć :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goły brzuch w zimie, maleńka, ja chce Ci go dotknąć, taki wilgotny, mokry od śniegu ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bauchfrei
Kolejny rok minął, zatem drogie Panie, które z Was odważą się zaszaleć tej zimy i wyeksponować goły brzuszek nie zważając na warunki atmosferyczne? Dla naprawdę odważnej kobiety mróz to nie jest żadna wymówka, żeby odmówić sobie przyjemności odsłaniania swojego zgrabnego brzuszka. Korzystajcie póki wiosna nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któreś z was szykują się już na tegoroczną zimę? Bo trzeba ożywić wreszcie ten wątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny, brzuszki gotowe na tegoroczną zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janki

Zima w tym roku bardzo łagodna więc dlaczego ta moda nie wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

a potem zapalenie płuc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

po 15 maja , po zimnych ogrodnikow .. Mozna chodzic własnie tak ..

do konca wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, asiutka99 napisał:

No ja czekam na zimę, kozaczki już dziś włożyłam jak wyszłam 

A brzuch był goły? Przy obecnej pogodzie, zwłaszcza jak pada to już nie w kij dmuchał, taka rozgrzeweczka przed zimą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×