Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caluje i pieszcze

Czy jest tu kobieta, która robila to z inną kobietą?

Polecane posty

Gość Kryminalistka
ktz jestem placze po necie wiec czasami zagladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
caluje i pieszcze w koncu sie odnajdziesz i bedzie wsyztsko spoko :) a ktora z nas nie ma zbyt wybujalych fantazji erotycznych :>? chyba kazda:D a masz racje mowiac ze nie wiesz czego tak naprawde chcesz...ze dopiero jak poznasz smak kobiety wtedy bedziesz wiedziala...i tu sie z Toba zgodze..wtedy sie przekonasz czy dorga ktora w tej chwili podazasz jest dla Ciebie to najodpowiedniejsza pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjerry
całuje i pieszczę musisz sobie wszystko zaplanowac i potem po kolei realizować, zobaczysz to uporządkuje Twoje rozbiegane chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
jejkus nawet jak sie staram to i tak ciagle musze litteerki przestawiaaac....wrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryminalistka podasz jakis namiar ? mozemy pogadac , a na forum nie o wszytskim sie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
to bylo by takie proste... gdybym teraz byla bez partnera jestem z mezczyzna, ktorego kocham i jest mi z nim dobrze jednak mysle o kobietach i innych wybujalych rzeczach jedynym sposobem na uporzadkowanie jest zdrada(ktorej nie chce sie dopuszczac)albo rzucenie obecnego partnera czego tez nie che robic.. na tym caly dylemat polega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze inny sposob nie dla kazdego mezczyzny seks dwoch kobiet to zdrada ale ty sama wiesz na co zgodzilby sie Twoj a na co nie ps ..ale ja sie po moim nie spodziewalam ze all zaakceptuje.... i musze powiedziec ze odkad wie jaka jestem naprawde -jest miedzy nami (w lozku) lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
kzt podaje Ci numer gygy , nie korzystam z niego ale nie bede tutaj reklamy robic odezwj sie na nim do mnie..i wtedy juz wyeminimy sie numerkami :) ja teraz mykam niamkac i z/w wiec odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj poprzedni wpis byl setny ale sie udalo:) kryminalistko ,ale gdzie mi podalas numer gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
caluje i pieszcze...to ja nie wiem co Ci doradzic. zgadzam sie z kzt ze jest opcja abys powiedziala swojemu mezczyznie o sobie...o czym marzysz...z tego co wiem ale sa mezczyzni ktorzy to akceptuja i nie robia jakich kolwiek problemow z tego, ale to TY najlepiej powinnas wiedziec jak daleko mozesz sie posunac jesli chodzi o wasz zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
ktz hehe sorki zmeczona chyba jestem ;/ heh moj numer to 9415252 za jakies 10 minuteczek jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
ktz... czyli ty jestes bi..? jestes teraz z facetem czy z kobieta? rozmawialam z moim partnerem o trojkacie i wiem ze bylby sklonny dzieki za podpowiedzenie a wlasciwie za przypomnienie o tej mozliwosci ale jednak najpiewrw chyba bym wolala sama sprobowac z inna moze sie zdecydyje na cos o mniejszym stopniu zdrady...jesli w ogole mozna tak mowic ze cos ma mniejszy i wiekszy stopien zdrady moze jakis pocalunek....dotyk czy cos......ech..... tylko sobie ochote robie mowieniem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nic..
zero pustka zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnowłosa
całuję i pieszczę - skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
Jestem z dolnośląskiego. czemu pytasz?? ech zrobilam cos nie ladnego... ale cśśśś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
eee wdalam sie w uklad w ktory nie powinnam .. troche zaluje ale ciagnie mnie do czegos wiecej choc wiem ze nie powinnam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być wiatrem... by móc musnąc Twych ust Chcę być deszczem... by po twarzy spłynąć w dół Chcę być ogniem... by ogrzewać dłonie Twe Chcę być woda... by dotykać Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ortograficzny Radykau
Czy wszystkie lezby to poetki ? Moje doswiadczenie muwi mi ze jak kobieta jest poetka to seksu nie bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze, żeby orientacja seksualna miala wpływ na na to czy ktoś jest np. poetą czy nie..... czy ktoś jest wrażliwy czy nie, czy ktoś jes głąbem czy nie.... jak ktoś jest głąb to jest głąb i nic tego nie zmieni.... ktoś jest heteroseksualny, ktoś homoseksualny ktoś biseksualny a ktoś jest matołem i taka jest kolej rzeczy, dlatego taki ten świat ciekawy..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
piszcie dziewczyny jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×