Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caluje i pieszcze

Czy jest tu kobieta, która robila to z inną kobietą?

Polecane posty

Gość Kryminalistka
Wiem.. ale super piszesz o tym wszytskim:D normalnie slicznie:D tak jakbym widziala siebie i moja kobiete:d czyliiiii jest extraaaaa....i faktycznie nawet mysl o niej jest podniecajaca:D pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryminalistko dziękuję:) wiesz... kocham, a słowa same się tworzą mogłabym o tym mówić i mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
wiem widze ze tutaj kursujesz:D pisalam Ci teraz w innym poscie moze bysmy sie wymienily gg czy mailami i korespondowaly ze soba??/ czuje ze fajna i sympatyczna z Ciebie osobka:D a nowe znajomosci u mnie zawsze mile widziane :) oczywiscie jesli masz ochote:D ale slowa ktore piszesz powaznie piekne zebym ja tak umiala... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryminalistko trochę się mijamy:) raz \"tu\" raz \"tam\":) podaj kontakt \"tam\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
wiem juz podalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
widze, ze jestescie bardzo szczesliwe w swoich zwiazkach.. gratuluje jak to czytam wydaje sie ze macie doskonale poukladane zycie i zwiazek.do tego jakiej sie jest orientacji chba trzeba dojsc samemu... czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
Caluje i pieszcze : D zgadza sie czuje sie najszczelsiwsza chyba kobieta na swiecie bedac w tym zwiazku:) ale nie przecze dojscie i pogodzenie sie z moja orientacja wymagalo troszke czasu i poswiecen... troszke zalaman i wzlotow:D ale na szczescie wsyztsko to juz jest za mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie był taki czas, że nie chciałam o tym mysleć... błądziłam... trochę zwątpienia to każdy chyba ma ale nie mogę przecież kłócić się ze sobą... ze swoimi uczuciami... tylko dlatego, żę ponad połowa polskiego społeczeństwa nie akceptuje związków homo... nie afiszuję się z tym na ulicy idąc z moją miłością... idziemy pod rękę.. tak zwyczajnie, jak koleżanki.. Nie chcemy gorszyć tak religijnego społeczeństwa.... czy coś złego robimy?Przecież my sie kochamy, rozumiemy... a co z tymi... co po mszy idą dać w gębę swojej żonie bo rosół za słony.... nie mogę zrozumieć tak wielkiego braku tolerancji... ale cóż... żyję w takiej społeczności i muszę się do niej dostosować:(( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK chcecie
tak sobie żyć, to żyjcie , Wasza sprawa, ale przynajmniej nie walczcie o prawo do adopcji dzieci - bo tu już nie tylko o religię chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
Do osobki wyzej ...akurat o adopcje to ja walczyc nie bede... bo nie akceptuje wychowania dzieci w zwiazkach damsko-damskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram kryminalistkę sama twierdzę, że pary homo nie powinny mieć takich praw... ale prawo do dziedziczenia... chociażby prawo do ślubu cywilnego... teraz jak mamy nowego prezydenta to przez kolejne 5 lat nic się nie zmieni:( do wielu rzeczy musimy jeszcze dojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calla
Cierpię.. bo Ciebie tu nie ma... nie możesz mi podać kawy... nie mogę Cię dotknać na codzień... lecz wiem, że jesteś obecna w moim życiu w każdej sekundzie jego trwania... jestes obecna w każdym kawałku mojego ciała... gdy Cię spotykam pragnę nasycić się Tobą.... by zapach i smak Twój pozostał na długo... do KMZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktz
oddalam Tobie ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktz
❤️ oddalam Tobie ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze będę pamiętać.... co dla mnie robisz... podarowałaś mi drugie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdź do mnie pod prysznic... weź mnie za rękę lubię czuć bliskość Twoją.... bo czuję ją doskonale... krople wody uderzają o nasze ciała.. nawet nie wiem... czy woda nie jest za zimna... Ty nic nie mówisz.... bo o czym tu mówić... słowa w tym momencie nie są istotne... ważne jest to...że znów jesteś we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminaliska
no no no slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zmienilam sobie nick z \"leski\" bo on mi sie nie podobal ,odpislam tam na innym topiku i tak zostalo ale teraz zmieniam Calla ----- powiedz mi jak ja mam dzis skupic sie na pracy kiedy ty tak pieknie do mnie piszesz? i co ja mam teraz zrobic? wiesz ze tu jest mi trudniej pisac o tym co czuje..... dobrze ze moge to wyrazic przy pomocy smsa :) to dla Ciebie Kochanie 👄 🌼 ❤️ pozdrowienia dla wiem i kryminalistki i innych mniej odwaznych,ktore boja sie napisac ze kochaja kobiety ja kocham Swoja ponad zycie i O na o tym wie.... bo jest KMZ !!! i tak bedzie zawsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
Ktz dziekuje za pozdrowionka i przesylam rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
hehe nip juz sie od tego uzaleznilam:D no i oczywiscie zamiast isc na uczelnie to tutaj przesiedzialam...ale czas sie w koncu moze na cos wybrac :D wiec mykam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie o tym piszecie
ale mnie kręci "tylko" seks z kobieta. Doświadczyłam tego raz w zyciu i sama nie wiem czy chciałabym więcej. Otóz dlatego iz było bardzo podniecające to jak o tym rozmawiałyśmy jak sobie wyobrażałyśmy jak to będzie zanim się stało. Później było odrobinę za dużo alkoholu, ale było super. Uwielbiam pieścić jej piersi, całować cipkę i patrzeć jaką przyjemność jej to sprawia. I nie wiem czemu wolę dawać niż brać. Podnieca mnie jej ciało, bo przy moim jest idealne. A jednak wiem czy bym chciała. TAK. Chciałabym jeszcze raz. Ona ma więcej doświadczenia w tym. W pewnym momencie wydawało nam się że łączy nas coś więcej. Ale jak emocje ochłonęły i wróciłysmy do swoich facetów to teraz mam ochote op prostu na seks z nią. Pragnę dotykać jej, całować. A zaczeło się niewinnie od wspólnej kąpieli. Choć wchodząc pod prysznic wiedziałyśmy obie po co tam idziemy. Zaczęłam głaskać jej piersi, całować ją, nabrałam ochoty na posmakowanie jej cipki i po prostu zrobiłam to. Nie myśłałm że aż taką przyjemność mi to sprawi, językiem pieściłam jej łęchatczkę a paluszki penetrowały jej wnętrze. Miło było patrzeć jak odpływa w rozkoszy. wyszłyśmy na "suchy ląd" i kontynuowałyśmy zabawę w pozycji 69. Doszłyśmy jednocześnie. Leżałysmy przytulone jakiś czas, aż nadszedł kres naszych uniesień. I od tamtej pory nie miałyśmy okazji tego powtórzyć. A JEDNAK SZKODA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie maila albo nr gg wiem- mialam Twojego maila na skrzynce ale chyba go skasowalam chcialam sie teraz do Ciebie odezwac weszlam na poczte a tam pusto i adresu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
echhh jesli o mnie chodzi jestem za tym ze kazdy ma prawo przezyc wlasne zycie tak jak sam chce jestem absolutnie za zwiazkami homosexualnymi nie przeszkadza mi to w zaden sposob co do dzieci to jestem przeciw jakis czas temu zauwazylam ze bardziej podobaja mi sie kobiety np. na filmach erotycznych niz mezczyzni(nie mowie tu o zadnym hardcore) i czuje ze mam ochote na kobiete jednak z mezczyzna tez jest mi dobrze chyba sie nie dowiem prawdy o sobie dopoki nie "sprobuje smaku kobiety"..... ktos wczesniej zapytal skad jestem... ale nie widze tej osoby tu teraz... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caluje i pieszcze
wlasciwie to.... ostatnio uswiadomilam sobie ze jestem takim rodzajem "napalenca" tak sie brzydko wyraze.. sama nie wiem co o sobie myslec ciagnie mnie do tylu rzeczy jesli chodzi o erotyke ze nie moge sie w tym wszystkim odnalesc nie lubie chaosu, niedomowien i cala ta sytuacja jest nie do zniesienia.. jakos sie nie moge odnalesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×