Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu nie wiem

Nie wiem, jak kobiety wytrzymuja dlugi seks...

Polecane posty

bo seks to nie rżnięcie deski, pompowanie przez godzine jest nudne i bez sensu, trzeba zmieniać pozycje i obrabiane otworki a wtedy przez te kilka godzin kobieta może mieć dużo więcej orgazmów niż ja sam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolacy
A ja czytałem kiedys na jakims portalu medycznym ze chyba po okolo 1 godzinie stania zaczyna bolec osprzet ...i to chyba prawda jest... bo nawet ja sie wezmie wiagre to po pewnym czsie on stoi i faceta bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam facet
ja rozumie ruchanko nie tak jakwiekszosc tutaj w fantazjach Zawsze z kazda kobieta ktora dojdzie do orgazmu jest okres odpoczynku trawjacy okolo pol godziny a pozniej jak ona ma ochote a najczesciej ma zaczynamy ponownie Zauwazylem ze u niej z orgazmem jest roznie czasami chce drugi raz jak byla bardzo wyposzczona a czsami lubi penetracje dla samej przyjemnosci Kobieta z natury potrzebuje seksu dla zaplodnienia wiec chce go jak najwiecej Facet chce seksu tez dla prokreacji wiec ma ochote jak najszybciej skonczyc w pochwie i moze to twac nawet cala noc .Zana sie nie skarzyla ze boli ja pochwa a tylko na bol miesni w kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Moj partner jakby chcial moglby skonczyc juz po 3 minutach.Jesli uda mu sie wytrzymac te pierwsze kilka minut to potem moze w nieskonczonosc ale fakt,trudniej mu potem tez dojsc. 2) Seks 3 godziny jest jak najbardziej wykonywalny i przeze mnie pozadany.Wolniej,szybciej,zabawa w \"kotka i myszke\",seks oralny,pieszczoty,on polezy chwile we mnie i odpocznie,potem zmiana pozycji,ja jestem na gorze i uwielbiam sam fakt ze on jest we mnie.Mozna sie tym delektowac godzinami,przeciez nie ma przyjemniejszego uczucia. 3)Z nawilzeniem nie mam problemow.Te ktore narzekaja ze sa suche i je boli po 20 min potrzebuja po prostu substytutu i nie ma sie co obrazac czy wyzywac te ktore maja dobre nawilzenie ze maja rozjechane pochwy.Zalosne jestescie....:O 4) 99% udanego seksu zalezy od partnerki i chemii.Jezeli kobieta lezy jak kloda nic z tego nie bedzie.Jezeli nie podniecacie sie nawzajem nic z tego nie bedzie.Jezeli nie pasujecie do siebie fizyczynie (za krotki czy dlugi penis,za gleboka pochwa czy tylozgicie pochwy) nic z tego nie bedzie.Ktorys z partnerow ma niskie libido(np przez pigulki) nic z tego nie bedzie. 5)Seks nie zawsze polega na tym zeby dojsc.Przezyc orgazm.Seks dla mnie to przyjemnosc,ale przyjemnoscia trzeba sie delektowac,przedluzac ja.Seks to czas kiedy oboje probujemy wszystkiego,piescimy sie,poszukujemy nowych podniet,nastroj,seksowna bielizna. Ja jestem w 100% zadowolona z seksu z moim mezem i jestem w 100% za seksem dlugim,kilkugodzinnym,calonocnym (fakt,potem trudno chodzic ale co tam:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba
ze chodzi o 4-5godzin roznego seksu:) oral, 2 dziurki chwile odpoczynku to mozna i kilkanascie godzin tak sie zabawiac:) ale ciagly stosunek 5-cio godzinny to jakos w to nie wierze, wiecej niz te 15-20 min to juz jak dla mnie za dlugo, tak mi sie wydaje, ale prawde mowiac to nigdy przy tym nie patrzylam na zegarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba
o no i po takim dluzszym seksie z moim partnerem, tez sowicie wyposazonym:) to przez jakis czas ciezko wszystko mnie potem boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hehehuhu mało jeszcze wiesz o sexie i jesteś chyba bardzo młody, żal mi ciebie ale może jeszcze kiedyś poznasz prawdziwy smak seksu sex to jak wspaniała uczta z wieloma daniami między którymi są małe przerwy a nie sam stosunek ucz się chłopie kobiety a nie myśl tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000000000000
a mnie to sie marzy seks...juz nie mowie dlugi....ale chociaz chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka napalona...prosze zadzwon do mnie mam chcice wejdz na strone http://sextelefon.ovh/ i znajdz swoją Anię i dzwon chcę poczuć cię w sobie już teraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? MARZY MI SIĘ ORGAZM i każda droga ku niemu jest dobra. Moja muszelka jest taka cieplutka i mokra, że aż się prosi o pieszczoty. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/dorota_sex_telefon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami maratonczycy tu sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×