Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czułyzmysłowy

milutka poznianko, może masz ochotę na fajnego, czułego faceta?

Polecane posty

Gość Nieposkromiona złośnica
forg.....no niestety nie trafiłam jakoś no:(Za bardzo chyba wybredna jestem ,ale tak jak mówiłam z byle kim to lepiej wcale nie....;)A tak na marginesie to ja się nie ukrywam i nawet w oczy się rzucam hi hi hi;)Nie moge jednak trafić na nikogo ,kto by wzbudził moją ciekawość ,kto by mnie zaintrygowałam ...itp....itd...etc...;) Elloooo szklaneczka:) Jak tam mija dzionek ? Ellooo Ptr:) Świeci u was słoneczko ? bo u mnie jest tak pieknie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieposkromiona złośnica
szklaneczka ...i tak trzymać :) A jak tam ?...hi hi hi wiesz ....:)Jest ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieposkromiona złośnica
Szklaneczko ....ja Ci życzę z tego jak najwięcej radości !;)i zazdroszczę Ci nawet bo mnie nikt nie może poskromić Czuły !...gdzie Ty się PLĄCZESZ? kto mnie poskromi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ja jeszcze bywam, ale po pracy ... Złośnico ... znajdzie się ten poskramiacz, znajdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieposkromiona złośnica
No ja mam nadzieję że się znajdzie forg!;)Choć czasem myślę ,że ja jednak jesten nie do poskromienia ,albo wymagania mam za duże hi hi hi,albo szczęscia za mało ;) Szklaneczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklaneczko - napisz do mnie raz jeszcze z rana - zapodziałem Twój adres (wstyd). Macham do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieposkromiona złośnica
Eloo szklaneczka :) Frog pewnie zapodział twoj adres ,bo ma ich za dużo hi hi hi ;)nie przejmuj się z chlopami to tak jest właśnie :( Frog !no właśnie jak mogłeś? Też macham do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁośnico - bo Cię wybatożę ... Mała awaria wystąpiła. Zdarza się niestety najlepszym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieposkromiona złośnica
Forg!!!!!!!Tylko weź dużego bicza bo małego się nie boję hi hi hi hi hi;).Nie wiesz ,że kobiety nie lubią kiedy się je zawodzi co? Popraw się na przyszłość ;) szkalneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieposkromiona złośnica
Nie musi być duży Forg hi hi hi ważne żeby był figlarny !;) Taki duży to chyba to wie? jeszcze jak nie lubią !!!!!;) Popraw się na przyszłość i więcej tak nie rób bo wtedy ja wezme bicza i dostanie Ci się za szklaneczkę !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×