Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czułyzmysłowy

milutka poznianko, może masz ochotę na fajnego, czułego faceta?

Polecane posty

Szklaneczko to nic....miło jest się przecież przywitać z rana i obdarować się całuskiem na dzień dobry?{kwiatek] Miłego dzionka jeszcze raz i dużo//słonka//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek mi nie wyszedł ,więc sie poprawiam 🌼🌼Mam takie ładne i pachnące na biurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to same ? Jak to same ? :-) Ja jestem - jeno nie od rana .... Bicz jest ... Gdzie mam się z nim zgłosic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak zwykle na dzień dobry👄.. Forg...kto szuka ten znajdzie;) Wszystkim miłego wekendu ...i dużo słoneczka:) Szklaneczko ..na dzień dobry🌼 Czułyzmysłowy dla Ciebie👄szczególny bo pewnie znowu zgniniesz na długo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwość to piękna cecha....:)Forg..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzień dobry....:) Jak zwykle 👄 Szklaneczko znnowu gdzieś sie zapodziałaś?:) Forg Niedawno skończyłam czytać \'\'jedenaście minut\"\'Paulo Coelho..książka ..podobała mi się ...dlatego pozwólcie ,że zacytuję niektóre fragmenty pamiętnika Marii:),może spodobają sie ... ...Gdy spotykamy kogoś i zakochujemy się , myślimy, że cały wszechświat nam sprzyja.Tak jak dziś o zachodzie słońca. Ale jeżeli coś nie pójdzie po naszej myśli, wszystko rozpryskuje się jak bańka mydlana i znika! Czaple, muzykaw oddali, smak jego ust. Jak piękno, które istniało chwile wcześniej, może rozproszyć się tak szybko? Życie płynie bardzo prędko: przenosi nas z raju w otchłań piekieł, w ciągu paru sekund. Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak zwykle na dzień dobry👄 Szklaneczko znowu Cie gdzieś wywiało ?Czy dajesz się komuś napić ? hihihi;) ..zajrzy czasami:) dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no w końcu wszystko zaczyna powracać do normy ;) ..jest szklaneczka i forg ... miłego wieczorku wszystkim! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czułyzmysłowy
ja też dzisiaj jestem !!! gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czułyzmysłowy
hello, co z wami sie dzieje dzielni utrzymywacze tego topicu, nieposkoromiona złośnico, gdziez jesteś, tesknisz choć troszkę.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...,mnie nie ma i topik umiera śmiercią naturalną :).Nikt się nie wita ,nikt całusków nie rozdaje ech:( Alew już jestem wróciłam !z krótkiego urlopiku hihihihih A więc jak zawsze ........... Witajcie ! Szklaneczko.. Forg..... dla wszystkich 👄 Miłego dzionka i dużo słoneczka tak promiennego jakie świeci u mnie dzisiaj!//słonko// Czuły ...tak ...tak...tak ...bardzo straszennie tęsknię :p ihihihihihihihihihiihih,gdybyś częściej tu zaglądał i bywał to może i bym tęskniła ,a tak nici z tęsknienia ihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czułyzmysłowy
czy któras z pań zrobi mi wreszcie porządnego francuzika ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jest! hahaahhahaahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się uprzejmie - wygnano mnie chwilowo z Poznania, ale za Poznaniankami tęsknię! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krollop
czułyzmysłowy ja ci mogę zrobić love francuzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forg Ty masz węcha mego całuska chyba normalnie poczułeś no hahahahahaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihihihihihihihihihihiihihihihihihi ale masz nosa no!ahahahahhahaahhahaahahahh Wszystko takie masz co? ahahahahahhahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na resztę nie narzekam - mogę Tobie pokazać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.tak....... ? pokażesz ? ihihihhiihihihihihih A choć jest na co popatrzeć ? hihihihiihihhiihih Bo chyba okularów nie bedę musiała wkładać ? hihihiihhihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihhihiihihihihihihihhiihihih Nie wiem a co???????????????????????????????? Ależ jestem ciekawa ;) No co by to mozna było wkładać hmmmmmmmmmmmmmmmmmm Nie wiem !hiihihhihiihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wiesz ... hmmmm ... to trudno nam będzie się ... dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×