Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maly motylek...

Kolczyk w pepku...poradzcie

Polecane posty

Gość maly motylek...

Zwracam cie z pytaniem do dziewczyn,ktore maja kolczyk w pepku,i ktore juz urodzily dziecko. Oczywiscie nie nosilam kolczyka cala ciaze,ale staralam sie nie dopuscic do zarosniecia dziurki,jednak i tak powstal rozstep wzdluz pepka i skora sie naciagla...Nie wyglada to efektownie:( Czy macie tak samo?Czy mozna cos poradzic na to zeby skora wrocila do dawnego wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly motylek...
Naprawde zadna nie nosi kolczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............MI
...zoarosla dziurka nie pilnowalam ale nic sie nie rozciagnelo..ide przebiz znow...niedlugo pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly motylek...
....MI-ja chcialam uniknac kolejnego przebijania,ale jak widac lepiej zostawic zeby zarosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24
ja miałam kolczyk w pempku gdy byłam w ciąży . a doradzić ci moge jedynie żebys pilnowała by pepek nie zarósł . rozstęp zblednieje i z czasem bedzie niewidoczny .wiem jak boli przekówanie i gojenie jestdługie więc radze by pilnować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam kolczyk w pepku w ciazy tak do 8 nosilam non stop, potem tylko raz dziennie przekluwalam aby nie zarosla. Od razu po porodzie byla troszke rozciagnieta tak skora przebita teraz prawie rok po porodzie juz jest praktycznie tak jak bylo wczesniej czyli nie ma zadmnego sladu ze byl \"w ciazy\" moj kolczyk. Pozdrawiam i czekaj cierpliwie...napewno wszystko samo sie wygladzi. A ile wogole jestes po porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly motylek ...
A_B - widzisz,ja nie mialam tyle szczecia co ty:( ja juz jestem 14mies po porodzie...Robilam dokladnie tak samo jak ty,ale niestety rozstep jest wzdloz tzn od jednej dziurki do drugirj:( Wydaje mi sie,ze w mojej sytuacji tak pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×