Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżigitek

czy robiłyście to w pociągu ?

Polecane posty

Gość dżigitek

bo mam jechać kuszetką z koleżanką i chcę spróbować zrobić dżigo bago ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam to w pociągu ....... ale złapał na konduktor, o mało co ,a skończyłoby się to na policji! Największa masakra mojego życia, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżigitek
PKS i inne autokary, atobusy, tramwaje ... też się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w swietle wypowiedzi doswiadczonej to ja sie chowam bo to byly tylko \"robotki reczne\":P ale fajne miny mieli kierowcy samochodow jak widzieli moje ekstatyczne miny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżigitek
no ale może więcej szczegółów podacie ... jak to robić najwygodniej i najbezpieczniej waszym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
pociag , las , laka, plaza, w wodzie nad jeziorem czy nad morzem wszystko polecam swietny jest taki dreszczyk emocji wystarczy chciec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy zamkieci w przedziale, hihi ! sami , pozasłanialiśmy sobie zasłonki , była noc , no i jazda! fajnie i szybko, tylko konduktor chyba podglądał..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysty przypadek - malo ludzi w autobusie i wolne ostatnie siedzenia :) a co do pociagow to nie mam doswiadczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
w przedziale jak jest mozliwosc a jak nie to w wc tez mozna dac sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ci z samochodow co przejezdzali obok albo stali na swiatlach bo ja siedzialam przy oknie i widzieli moja twarz i jak miala dlonie pod bluzka (bo moj facet mial dlonie gzie indziej:P). kierowca chyba raczej na droge patrzyl, a reszta z przodu siedziala, a ja staralam sie byc wyjatkowo :P cicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy sie troche znizyc na siedzeniu, jedna noge przelozyc przez noge faceta i mozna szalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono...JaTamWOleNaŁawce...RazByłoPołudnieWparkuLudzieChodzili..ANamSieZachciałoIJakośTakPoszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolina czemu tak dziwnie piszesz? troche niewygodnie sie to czyta.. jakbys kurcze z komorki pisala i szkoda ci bylo literek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canar
w pociągu było super.Sami w przedziale,''jedynka ''zresztą,środek nocy,ale doskwiera jednak brak łazienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaa21
Mi sie to marzy w pocaiagu z kuszetkami...jak bede mila okazje to napewno skorzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolina-> ale ja ćwok jestem, ze tez sie od razu nie domyslilam ze Ci spacja nie styka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam na filmie jak sie parka w metrze noca kochala... fajny widoczek:) musze kiedys z tym pociagiem sprobowac, fajnie musi byc tak w rytm: tudum tudum tudum... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×