Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi-mo-mu

ciekawa

Polecane posty

Gość mi-mo-mu

hmm .. powiedzcie wy mi jakie mogą być objawy ciąży między 3 a 4 miesiakiem ... znaczy bo mam taką sytuacje :) w czerwcu miałam bliski kontakt ze swoim słońcem :) pierwszy test ciążowy robiłam sobie 3 dni po nim (totalnie bez sensu) a drugi po 7 dniach (tak jak to było napisane w instrukcji) ... były negatywne :) mam miesiączki co prawda pare dni przed lub po wyznaczonym terminie ... :) ale słyszałam że mogą być jeszcze okresy podczas ciąży :) i tak siem zastanawiam jak bardzo widać już brzusio .. i wogóle czy jest jakie kolwiek prawdopodobieństwo że moge mieć dzidziusia :). ps. Te myśli mnie zaczeły prześladować jakoś ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo
bardzo dużo jest objawów w takim czasie. - piersi rosną ci o kilka rozmiarów i masz na nich żyłki - czujesz jak rosnie ci macica - nadwrażliwość na zapachy - mdłości ( nie zawsze ale w 80 procentach) - ok 2 kg więcej - brzuch zaczyna się lekko zaokrąglać (mój jest kanciasty :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mo-mu
:( to raczej nie ja :( ... :D macica nic z tych rzeczy :) zapachy też nie mdłości nie nie hmmm .. 2 kg. wagi .. tego nie wiem :) a z brzusiem nie wiem :( trudno mi określić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo
to nie jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×