Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świąteczna

ślub w Boże Narodzenie

Polecane posty

Gość świąteczna

właśnie wymysliliśmy spontanicznie z narzeczonym że weźmiemy ślub w kościelny w święta, zawsze chcieliśmy mieć sam ślub bez wesela więc z tym niema problemu. Jak myślicie uda się nam? to mało czasu i kupa formalności do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia79
właśnie mamy ten sam problem tylko ze nas zmusza sytuacja rodzinna (nie jest to ciąża) .Mnie własnie w grudniu kończy sie żałoba a mama mojego przyszłego męża jest bardzo chora i chcemy żeby była na naszym ślubie. Początkowo planowaliśmy ślub cywilny z samymi najbliższymi ale zaczął nam chodzić po głowie również pomysł zeby od razu wziąc slub kościelny. Tylko że ja chcę mieć prawdziwe wesele (policzyliwsmy i wyszło nam ok 120osób). W twoim wypadku nie widzę przeszkód myślę ze ze wszystkim zdążycie . a ja nie mam pojęcia czy przez 2 miesiące uda nam sie zorganozowac suknię, sale, muzykę i gości, itp. doradżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasrasia
eee jakie tam formalności jak ktos chce robić problemy to je bedzie mieć, wszystko załatwicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świąteczna
kasia 79 to co zabieramy się ostro do tego??? razem bedzie łatwiej i bedziemy sie wymieniac doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWESTROWA
Witam...... Ale jestescie niezdecydowane!!! Najwazniejsze jest podjac decyzje czy to ta osoba, a reszte mozna zalatwic szybciej niz wam sie wydaje... Ja mialam podobna sytuacje-moj slub i wesele jest w sylwestra!!! A zaczelo sie rownie spontanicznie>>> W polowie wrzesnia stwierdzilismy ze zaplanujemy znajomym i rodzinie stlwestra...i zaczelismy dzialac!!! Najwazniejsza sprawa to zamowic sale,zespol/dj-a,kamerzyste i ksiedza... Reszta to pikus-zalatwilismy to w ciagu 3 dni!!! W tych czasach nie ma problemu z niczym-obraczki,ubrania i zaproszenia, to temat rzeka...do wyboru do koloru...!!! Jesli macie na to fundusze, to ja proponuje przystapic do dzialania...;) Trzymam kciuki i alarmuj o swoich postepach.... ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frykadelka
Ja też biorę ślub w święta (26.12.). Decyzje podjęliśmy dwa tygodnie temu. W ciagu dwóch dni wszystko załatwiliśmy (kościół, salę i orkiestrę).W sobotę wybieram sie do salonów obejrzeć sukienki. Szukam też wizażystki i fryzjerki, a z tym może być problem w święta bo mieszkam w małej miejscowośći. Mam nadzieję, że wszystko się uda załatwić. Pozdrawiam wszystkie świateczne panny młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam slub w swieta bozego narodzenia. Najpiekniejszy czas na wesele. :) Mialam cudna pogode. Lepsza niz niektorzy w czerwcu mieli. 15oC i piekne sloneczko. BYla choinka i stroiki i kolorowe lampki, bombeczki i w ogole cudownie. Polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko sie da jak sie chce :) nawet nauki popchnac do przodu :) Przeciez macie byc tylko 3 razy na naukach a one sa co 2 tygodnie :) Jeszcze macie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś z Was poszukuje sukni na ten dzień...? Mam do sprzedania białą z koronką w rozmiarze 38-40. Gdyby ktoś chciał więcej informacji, proszę o info na @. A ślub w Święta uważam za bardzo dobry pomysł! I na pewno uda się wszystko zorganizować:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna zaleta brania slubu w swieta jest to ze rocznica jest zawsze w czasie wolnym od pracy :P i mozna sobie to uczcic do woli i ile sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waco
frykadela :) czyzbyś była moją panną młodą ? eee niemożliwe zeby to był taki zbiego okolicznosci ... a jednak :D prosze drogie panie -> frykadela moja przyszła świąteczna żona i ja jestesmy dobrym przykąłdem ze sie da wszystko -> w tydzien załątwilismy kosciół, sale, papu, kapele, suknie bylismy juz oglądac, zapisalismy sie na kursy potrzbne do koscielnego (poradnia i szkolenie koscielne) na pocztek listopada (dwutygodniowy kurs pospieszny) i w zasadzie zostało nam sie obkupic :P ah juz nawet zaproszenia porowziliśmy :) auto tez załatwione, fotograf tez wiec i na 19.11 bysmy sie wyrobili :P tylko do tego czasu kaski bysmy nie zorganizowali.. a to niecały miesiąc od podjecia decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My slub braliśmy 15.10.2005r a ten wpis przez autorkę jest dzien po naszym slubie dodany hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWadl
Sama miałam wesele właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia i bardzo dobrze je wspominam do dziś. Goście byli zachwyceni oprawą i całą organizacją. Dodatkowym plusem jest to, że większość gości ma wolne w pracy :) Polecam wszystkim :) A tutaj można przeczytać mój artykuł właśnie o ślubie w okresie Bożego Narodzenia: http://www.atrakcyjne-wesele.pl/slub-boze-narodzenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×