Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość poszukiwaczka pomysłów
jak zrobić świece żelowe lub podobną masę. chcę zrobić kufel ala piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwaczko, nie mam pojęcia jak zrobić taki żel, ale może udałoby się taki kupić (widziałam kiedyś w Realu w formie kulek) i go roztopić na małym gazie i go przelać do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek- dzięki za odpowiedź :). Spróbuję w kwiaciarni, jednak dopiero w przyszłym tygodniu, bo teraz grypa mnie dopadła :(. A ten domek dla ptaków z pudełka po zapałkach jest świetny! Już jutro wyprubuję taki zrobić :). Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wczesny (jak dla mnie) ranek, a mnie katar obudził i kaszel. Ale to nawet dobrze- do 10.00 porządki w pokoju, a potem wyprubuję zrobić tą zawieszkię "domek dla ptaków z pudełka na zapałki". Potem napiszę, czy wyszedł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwwczka pomysłów
Zastanawiam się nad użyciem kleju silikonowego jako "masy żelowej" . Co o tym sądzić, czy ktoś już może próbował? Niestety mieszkam w małym mieście i dostęp do różnych rzeczy jest ograniczony, dlatego szukam innych produktów bardziej dostepnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka885
mama super pomysł na pudełko na prezent dzwonek kup mały serek kosztuje 1 20ZŁ GDY GO ZJESZ umyj go no i morzesz zaczynać więc weś folie do pieczywa klej nożyczki a zapomnała bym że taki z pokrywką i pokrywke też zostaw no i zaczynaj wytnij taki kawałek jak jest pódełko ale nie zapomnij o cypelku potem posmaruj koniec kubeczka i przód potem poczekaj 5mi no i zamknij i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że się rozkręcacie a ja mam link do zrobienia galaretowatej(żelowej) świeczki ;)) http://www.cafeart.pl/20051230116/swiece_i_lampiony/Swiece_zelowe/Galaretka_Zelowa.html A ja dawno swojego bloga nie uzupełniałam, bo w ogóle pomysłów nie ma :( ale pewnie niedługo coś zrobię ;)) wstawię rzeźby dziadka, prawdziwe arcydzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka pomysłów
LoLaSing dzięki za linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guillotine
A ja w tym roku będę robić prezenty z filcu. :) Zakupiłam już arkusze, i planuje porobić zakładki do książek, aniołki i inne takie, no i zrobię korale z filcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
witam wszystkich dawno mnie nie bylo ale szybko nadrobilam zaleglosci i dokladnie wszystko przeczytalam:) pozdrawiam i chcialam sie skromnie pochwalic moimi pracami wykonanymi na chorobowym:) choimki z makaronu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/393236569b8a4737.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da34dce5e5db0790.html a to bedzie stac w duzym pokoju:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e4ec5540b3cc77f.html zielona choinka i szyszki(50cm) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce4f481809a2fceb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a43c0615fa3e121.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guillotine
Jej Madziu, to jest śliczne! Ja zabieram się jutro po zajęciach do dekoracji. :) Będzie to wyglądać mniej więcej tak: W pomarańcze powbijane goździki, i owinięte wstążką, na górze kokarda i na karnisz. :) Do tego na okna zakupiłam pomarańczową, świąteczną taśmę z filcu, żeby pasowało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziek, wszystkie Twoje prace są śliczne. Zastanawia mnie Twoja zielona choinka. Z czego jest zrobione tło? z papieru? U Was robota wre, a ja jak zwykle w lesie. Muszę się jakoś zmobilizować, jutro idę na zakupy, to pokupie potrzebne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka pomysłów
Właśnie na próbę zalałam 2 świeczki zobaczymy efekt. Chciałabym z nich zrobić prezent. Podstawkę pod świeczki już zrobiłam z płyty CD. To jest zestaw dla pani. Teraz zestaw dla pana. Podstawki pod piwo z wypalonych płyt CD w mirkofali i do tego "kufel piwa" z świeczki żelowej. tylko nie wiem jak zrobić pianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia świąt..
Witam wszystkie forumowiczki ;) Przeczytałam cały temat od deski do deski... Trohe mi to zajęło czas ,ale powiem wam , że warto było ;DWasze pomysł sa piekne i ziewalajace ;)zobaczyłam ze w watku juz dlugo nie udzielala sie jego autorka nie ładnie... Wiele waszych pomyslow juz wykorzystalam, mam nadzieje ze wkoncu sama cos wymysle ;) Bede sie czesto udzielac ;D dobranoc papatki :** NIE DŁUGO ŚWIĘTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
witam wszystkich madziorek moja chinka zielona jest to stozek zespawany z drutu i owiniety materialem podobnym do filcu ale moze byc tez inny material byledalo sie go ladnie owinac na tym stozku bombki i inne dekoracje sa przyklejone klejem z pistoletu moje co prada jeszcze nie jest skonczona bo czekam az mi przeschna pomarancze i cytryny i tez bede je tam przyklejac przymierzam sie wlasnie do zrobienia choinki z makaronu do ktorej podalas link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia świąt..
Znalazłam w pewnej ksiażce świąteczną dekoracje i ją wyprubuwałam ślicznie wyglądala w salonie ;) Tylko przepraszam ale zespul mi sie aparat i nie mam zdjec... Potrzebne materiały: -szklany słój wysokość ok. 30 cm,średnica 15cm -12 bombek różnego rodzaju (ale polecam pomarańczowy i czerwony)matowe i błyszczace średnica 5,5 cm -na spód słoika mozna nasypac piachu itp. -6 bombek różowych - czerwona bombka średnica 14cm - girlanda z gwiazdek lub łańcuch choinkowy - cekiny w różnych kształtach - farby do malowania na szkle w koloże czerwonym i fioletowym - koszulka na dokumenty - wykałaczka - klej do klejenia na gorąco Przygotowanie: 1. Farba do malowania szkła zrobić na koszulce z folii ok. 60 kropek, następnie wykałaczką pociągnąć z każdej promienie zaczynając od środka. 2. Napełnić słój bąbkami i firlandami, a nastepnie do jego brzegów przykleic najwieksza bąbkę. 3. Górę słoja ,a także dolna część dużej bąbki, owinąć czerwoną girlandą.Aby dobze sie trzymala nalezy uzyc nieco kleju. 4. Kiedy namalowane na folii gwiazdki podeschna, odcisnac je na bomce i słoju. KONIEC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×