Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość Margolaola
Ja mam kilka pomysłów na prezenty: 1.Stopię kilka starych świeczek i zrobię z nich jedną dużą i ozdobię malutkimi koralikami (akórat niedawno pękła mi bransoletka). Wezmę zwyczajny kartonik położę na nim gotową świeczkę, owinę zasuszoną skórką pomarańczy (będzie ładnie pachnieć) owinę to wszystko folią i zawiążę wstążką. 2.Wydrukuję małe zdjęcie twarzy osoby którą chcę obdarować i zrobię z masy solnej śmieszną ramkę (np. dla faceta ciało kobiety,albo taki porządny kaloryferek heh :P) . 3.zamierzam też zrobić aniołka z masy solnej,ale zanim masa solna zastygnie planuję przystroić ją kamykami. Mam takie dwa duże szare kamyki na skrzydła i trochę malutkich na ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umyśliłam sobie, że dla taty to zrobię jakieś fajne pudełeczko, upiekę ciasteczka i wsadzę tam, i taki to prezent. Coś tam do tego jeszcze zrobię. Na pewno kartkę z życzeniami:) Wiem że taki prezent mu się spodoba, ponieważ uwielbia słodycze:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umyśliłam sobie, że dla taty to zrobię jakieś fajne pudełeczko, upiekę ciasteczka i wsadzę tam, i taki to prezent. Coś tam do tego jeszcze zrobię. Na pewno kartkę z życzeniami:) Wiem że taki prezent mu się spodoba, ponieważ uwielbia słodycze:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak słodycze to bardzo fajny i sprawdzony pomysł :) Justi bardzo fajne linki, bardzo spodobał mi sie ten pomysł na świecznik (chyba taki zrobię) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia...x3
Dzięki za pomysły napewno,ktorys z nich wykorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, wszystkie linki są świetne! Naprawdę, jest w czym wybierać :) A ja wybrałam ten świecznik z pudełek po zapałkach:). Ale mam pytanie . Czy te gałązki - ma ich być kilka? Czy jedna wystarczy??? Bo nie zrozumiałam. Oczywiście, gałazek pod drzewami jest mnóstwo, ale nie chcę ich nawlec do domu jak głupia :). Ale świecznik na pewno zrobię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justiii x3: tak, właśnie o ten świecznik mi chodzi. Dzięki za odp. Kompletnie nie wiedziałam, ile tego brać. Wezmę ich ze 40 (!) bo chcę zrobić 4 takie świeczniki. Może pod drzewami nie zabraknie gałązek xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobietki :) pościk super, dołanczam się, pewnie i coś od siebie dodam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwwczka pomysłów
Dziewczyny dajecie tutaj super linki. W moimi wycinankowym raju przeważa kolor biały ale ostatnio kilka bombek wycinałam z kolorowego papieru i też ma to swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe użytkowniczki i "stare" znajome :) Tutaj znajdziecie nietypową choinkę z papieru (film video). Trzeba poczekać aż się strona załaduje i kliknąć w obrazek. Nie wiem czy stronka się otworzy, wtedy link trzeba skopiować: http://www.marthastewart.com/article/shimmering-stacked-trees?autonomy_kw=christmas A tutaj znajdziecie przepis na lampion: http://craftideas.info/html/lantern_tutorial.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek linki z rzeczami do szycia bombowe! tak duzo znow linkow ze nie wiadomo co wybrac i robic =) ej dziewczyny ja jakos nie mam motywacji do robienia roznych rzeczy :( chyba przygnebienie jesienne mnie dopadlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka pomysłów
bulzi to tym bardziej na jesień i depresję takie robótki są jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tż jakoś nie mam na nic siły. Nawet nożyczki mi wypadają z łapek ;/, w ogóle tyle linków, a brak jakiekokolwiek zapału, nie wiem czemu, ale z roku na rok te święta są jakieś inne, hmm... gorsze? a to wszystko przez te listopadowe reklamy... Ślicze te cuda do uszycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic niewiedząca
po co dajecie jakies linki do picasaweb google? przeciez nie ma tam opisow jak zrobix dana rzecz. jest tylko zdjecie ub obrazek. dziwi mni to. jak z tego skorzystac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiedząca, w linkach tych są podane skany gazet wraz z szablonami. Ktoś kto umie szyć, robić na drutach lub na szydełku nie potrzebuje instrukcji "krok po kroku". Jak ktoś kto nie umie szyć to nie kupuje np. "Burdy", więc nie wiem czego nie rozumiesz. Zresztą, jest tutaj podanych tyle linków z dokładnymi instrukcjami że nie powinnaś narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka pomysłów
madziorek32 jesteś skarbnicą super linków. Fakt z tymi reklamami w listopadzie to już ogromna przesada. Ja na szczęście mam zapał do ozdóbek i wam też powróci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwaczko, mam nadzieję że Twój zapał udzieli się innym ;). Wszystko przez tą aurę, która odbiera chęć do życia. Mam nadzieję że wkrótce zaświeci słoneczko, bo ta pogoda odbiera chęć do jakiekolwiek pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w zeszłym roku coś takiego: Zwykłą szklaną butelką np. po kubusiu pomalować zwykłą farbą taką jak się ściany maluje ^^ potem to posmarować takim klejem który potem będzie niewidoczny,wycięłam z serwetki choinkę i nakleiłam na na buteleczkę potem tylko lakierem najlepiej do włosów i jest piękny wazonik ;) świetny topic i czekam na więcej propozycji i zabieram się do witraży xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaM do was pytanie które mnie męczy od zawsze: próbowałam ostatnio zrobić mydełko ale nie miałam pojęcia jak je rozpuścić a może ktoś ma jakiś poradnik co od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się cieszę że nadal jesteście ;) To jak prezent...tak najlepszy... kiedy kolejny rok będe z Wami oczekiwała na Boże Narodzenie pozdrawim dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×