Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Madziorek - bardzo ladnie wyszly aniolki a ta dekoracja na drzwiach jest sliczna tylko foto ja psuje - nie szkodzi - widac ze starannie zrobiona - gratulacje Robaczek - dziekuje za link o ramce - Madziorek wpadnij na ten link zobacz jakie cudo ta ramka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynkaxDD
Ja już raczej nic nie zdąze zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidortaa - widziałam tą ramkę. Niby nic, sama tektura i wytłoczki od jajek a jaki efekt :). Ta strona- cafeart.pl jest niesamowita,jest tam mnóstwo pomysłów i jest tam wszystko podane, jak krok po kroku zrobić daną ozdobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek - zatrzymujemy wszystkie linki - i w zimowe wieczory kombinujemy prezenty wlasnorecznie robione z okazji: walentynek, dnia babci dziedka, mamy, taty oraz Swiat Wielkanocnych, cwiczymy cwiczymy przez caly rok zeby w przyszlym koncu roku nie byc zaskoczonym przez brak dekoracji - czego sobie i wam zycze w ramach Wesolych Swiat czyli WSBN oraz SNR - chyba w skrocie lepiej wyglada co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam: Spokoju i miłości, wielu tylko miłych gości! Smacznej wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, przyjaciół jakich mało, przez życie byście szli śmiało! Serca bogatego i ciepłego! No i oczywiście życzę Wam marzeń spełnienia, i każdego małego czy dużego pragnienia! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Magda z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Życzę Wam dziewczyny Magicznych Świąt Bożego Narodzenia! Ania dzięki za dyskusje, wymianę zdań, opinii i masę linków i pomysłów! jesteście świetne i robicie przepiękne rzeczy!!!!! do poczytania w nowym roku =) Wszystkiego dobrego na ten świąteczny czas! buziaki przytulaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Na Allegro kupiłam ramkę do zrobienia odcisków z gliny ale zagubiłam gdzieś instrukcje obsługi do wykonania odcisku!!Mam pytanie czy ktos ma taka instrukcję,albo zna jakis link gdzie mogłabym ją znalesc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanator bis
no cóż dziewczynki, tak sobie czytam to Wasze forum i serdecznie gratuluję pomysłów oraz talentu do zrobienia tych wszystkich pieknych ozdób. sama też próbowałam robić podobne rzeczy ale trochę brak cierpliwości ; ) czego mogę Wam życzyć? chyba tylko dużo zdrowia, bo gdy sie je ma to można do wszystkiego dojść oraz takich pomysłów i talentu w życiu jakim wykazałyście sie tutaj na forum i w swoich domach przy pracach świątecznych; ) no i oczywiście spełnienia marzeń ; * pozdrawiam serdecznie, sanator- bis ; ) ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co?....to już koniec? :(....może założymy jakiś osobny topik dotyczący dekoracji, ozdób które można robić cały rok? Jakoś trudno mi się z wami rozstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena543
Ciekawe ozdoby i kompozycje z kwiatków mozna kupic w kwiaciarni kwiat u Bożeny. www.roze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia valiant
Wita. Od kilku dni przeglądam ten topic i jestem wzniebowzieta! Wasze pomysły sa świetny. Wiem, że to troche za wcześnie mysleć o takich rzeczach ale w roku szkolnym nie mam tyle czasu. Ja jak na razie robie aniołki i choinki z makaronu oraz choinki z szyszek. sporo osób zostanie obdarowanych przeze mnie księgami z życzeniami. Na pewno zrobie w tym roku mydelka i świece, oraz 3 chatki z piernika przy których będą stały choinki i bałwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie tak wcześnie ;] Potem to już przeleci, że cho-cho :D Ja zacznę myśleć gdzieś w listopadzie, bo prezenty kupię, ale jakieś drobiazgi wytworzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1111111111
Mam pytanie z czego Wy robicie stożki na choinki??? Np. na choinki z szyszek czy z makaronu:) Ja zrobilam jeden z drewna ale to strasznei duzo pracy przy nim... Prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie stozki z mocniejszej tektury zawsze były dobre i się spisywały na medal tyle że ja częściej robię z sizalu choinki;) Ale myślę że powinny być dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia valiant
Ja zawsze robię z brystolu. Co do szyszek polecam szyszki z modrzewia. Są dużo lżejsze i miękkie w porównaniu do zwyklych. Ja ich używam od lat i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1111111111 Mam pytanie z czego Wy robicie stożki na choinki??? Np. na choinki z szyszek czy z makaronu Ja zrobilam jeden z drewna ale to strasznei duzo pracy przy nim... Prosze o odpowiedz Najlepiej nadaje się do tego brystol. Do przyklejania makaronu lub szyszek polecam klej na gorąco (pistolet z laskami kleju, małe można dostać za ok. 20 złoty) jest najbardziej praktyczny przy klejeniu makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia valiant
Nie wiem czy w twoim mieście jest "market chiński". Identyczny pistolet do kleju jak kupiłam w sklepie z narzedziami za 17 zł widziałam z chińskim za 10 a były też takie malutkie (w tym chińskim) co sie w rękę mieściły za 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1111111111
Dzięki wielkie:) W wolnej chwili będe próbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie wolną chwilę to polecam się przejść na szyszki sosny są bardzo ładne do wieńców na święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia valiant
Ja wieńce robie z jegliny i posprejowanych zlotym sprayem i sztucznym śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×