Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny! I ja powróciłam ;-). Nie tworzę już tak często jak kiedyś, ale jestem, zaglądam tutaj, no i pamietam o Was :-). Wasze prace są cudowne, jestem nimi zachwycona :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to powiedzieć... ;-) I tu i tam :D. Wracam jednak ze zdwojoną siłą ;-). W tym roku zamarzyła mi się choinka w srebrze i bieli, więc podobnie przystroję też okna ;). Mam zamiar stworzyć taki zimowy krajobraz na parapecie. Albo zrobię choinkę z białych piórek, ale z Twojego linku, tą z kawałków papieru ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia wielbicielka
witam. jestem nowa. śledzę wasz topik od pewnego czasu i uważam, że jesteście SUPER! ja mam taki pomysł, że jeśli któś jest bardziej utalentowany twórczo, to może napisać książkę dla ukochanej osoby. np. o waszych wspólnych przeżyciach itd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia wielbicielka
można tez kupic gazetke hobby z roznymi ozdobami z kolorowego brystolu, filcu, pudelek steropianowych stozkow itd. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia wielbicielka
mam takie jedno małe pytanko, czy może wie ktoś, jakie wzory kolczyków można zrobić dla starszej siostry? BŁAGAM POMOCY! z góry dziękuję. miłej pracy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluśka, no tak..tu i tam, ale nie tu ;) :P cieszę się bardzo że się pokazałaś :) zajrzyj też na drugi temat, tam też dziewczyny wrzucają swoje prace. Są też nowe świąteczne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia wielbicielka
madziorek wieelkie dzięki za linka. napewno skorzystam.!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia wielbicielka
ja mam kilka pomysłów na świąteczne ozdoby: 1. choinki z filcu. 2. "obrączki" z misiami polarnymi na serwetki ( żeby ładnie wyglądało, jak każdy ma przy talerzyku serwetke, to z takim misiem super) 1. potrzebne rzeczy: ołówek linijka brystol nożyczki filc: czerwony i zielony flamaster igła do szycia nitki: czerwona i zielona wstążeczki szer. 0,5 cm: czerwona i żółta małe bombki wzorzyste, najlepiej czerwona i zielona i mniejsze bombki czerwone lub zielone. wykonanie: narysować na brystolu choinkę. wyciąć jako szablon. położyć szablon na zielonym filcu zgiętym na pół i obrysować flamastrem. a następnie wyciąć z filcu kształt. zszyć w pewnej odległości od filcowych krawędzi. dolne krawędzie zostawić nie zszyte. do wzorzystej bombki przymocować wstążeczke, zawiązać ją na kokardkę. przyszyć ją do górnej części choinki. resztę bombek poumieszczać niżej. tak samo zrobić z drugą czerwoną choinką. choinki można nałożyć np. na butelkę, żeby ładnie stała. niestety nie mam zdjęć 2 potrzebne rzeczy: brystol: biały, niebieski, zielony ,czerwony i wzorzysty. nożyczki i ołówek, mocny klej, czarny pisak, drucik w papierowej otoczce, białe małe pompony, złote gwiazdki, mogą być drewniane klamerki serwetki z ładnym świątecznym wzorem. wykonanie: narysować niedźwiadki( według uznania) na białym brystolu i wyciąć. na pozostałych brystolach narysować czapki i szaliki dla misi, wyciąć i przymocować do niedźwiadków. drucik wygiąć w falę i na końcu przymocować pomponik. doczepić drucik do czapeczek. na koniec wyciąć z brystolu paski, obejmujące serwetki i przymocować do misia. jeśli komuś nie chce się wycinać pasków, może zamiast nich przyczepić klamerkę. miśki włożyć na serwetki, położyc przy każdym talerzyku na stole i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki - kurs obrazkowy http://aniolek-maly.deviantart.com/art/Wire-wrapping-free-tutorial-108504643 Jak zrobić broszkę-kwiatek z zamka błyskawicznego (filmowa instrukcja- po załadowaniu strony kliknąć w zdjęcie) http://www.marthastewart.com/article/zipper-flower-pins?lnc=6de6802fb632c110VgnVCM1000003d370a0aRCRD&rsc=craft+of+the+day_recipe_b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dwumiesięcznik "Wenę". Znajdziecie tam pomysły z wielu technik: filc, bibuła, papier, haft, szydełko, decu i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kocia wielbicielka
ktoś zapisał sobie hasło pod moją nazwą kocia wielbicielka i nie mogę mieć teraz takiego nicku :-( a tak przy okazji to czy ktoś podałby mi linki z fajnymi stroikami? z góry dziękuję. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kocia wielbicielka
zrobiłam te kolczyki z filiżankami i muszę przyznać, że nawet mi się udały. może kiedyś wrzucę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kocia wielbicielka
Gość to ja kocia wielbicielka
jescze jeden pomysł na fajne zapakowanie prezentu. potrzebne rzeczy: ołówek brystol: biały, czerwony i cielisty(kremowy) nożyczki kredki: czerwona i biała pisak: czarny i biały białe pomponiki zielony filc małe papierowe torebki ( wielkość torebek, w zależności od wielkości prezentu) czerwony szklany kamyczek biała wstążka w czerwoną kratkę. wykonanie: na brystolu narysować fajne mikołajki. wycic i skleić mikołaje. następnie narysować czarnym pisakiem buzie i oczy. czerwoną kredką zabarwić policzki. białym pisakiem narysować brwi. do czapek przykleić pompony. z filcu wyciąc gwiazdki i jedną z nich przykleić do czapeczki z boku mikołajkowi. nakleić mikołaja na torebkę, z boku przykleić rękawiczki wycięte z brystolu, niżej dokleić kamyczek i ozdobić gwiazdkami. z drubim mikołajkiem zrobić tak samo, ale nie przyklejać gwiazdek ani kamyczka, tylko na dole ozdobić wstążeczką. potem wrzucę fotki. pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kocia wielbicielka
jestem chora i dlatego mam czas na różne pomysły. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Jestem tu nowa i mam problem. Wszystkim porobiłam prezenty - siostrze kolczyki, mamie aniołka z masy solnej, bratu zrobiłam ramkę(obkleiłam papierem samoprzylepnym tekturową rameczkę) i wkleiłam zdjęcie jego i jego dziewczyny razem. Ale pozostał jeden prezent i nie mogę nic wymyślić - tak, tata. I tu jest problem... Nie wiem co on lubi. Pracuje na budowie, przyjeżdża tylko na weekendy. W weekendy tylko i wyłącznie ogląda TV i czyta gazetę. No, w soboty idzie naprawiać samochód. Dodam, że mam 12 lat, i nie mam pojęcia, co mu zrobić na prezent... On nie ma żadnych zainteresowań(chyba) kalendarz już odpada, bo on nosi ze sobą tylko takie małe kalendarzyki - wizytówki. Planowałam to wydrukować, ale co to za ręczny prezent? Ehh... Nie wiem co mam robić, odwiedziłam już chyba wszystkie strony w google.. Proszę, doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kocia wielbicielka
cher. nie załamuj się. skoro twój tata lubi oglądać tv, to możesz mu zrobić figurkę z masy solnej z ludzikiem siedzącym przed tv. jesli nie, to możesz coś mu zmajsterkować na www.spryciarze.pl jeśli to też nie wypali, to mozesz mu zrobić z masy solnej popielniczke, a jesli nie pali to lampionik. możesz z masy solnej też zrobić ludzika z gazetą, albo ulubionego zwierzaka twojego taty. jesli masz jakieś zdolności twórcze, to możesz napisać mu taką gazetę o waszej rodzinie itd. bo skoro lubi czytać gazetę... nie wiem co jeszcze można mu zrobić... może np. taką figurkę z masy solnej z ludzikiem na budowie. jeśli byś wybrała gazetę, to jak coś, to mogę ci udzielić wskazówek jak będziesz zainteresowana. pozdrawiam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cher ja, na Twoim miejscu zrobiłabym taki płócienny gazetnik, lub kieszonkę na pilot, którą można zawiesi na oparciu fotela.Dobry pomysł do stworzenie za pomocą farbek witrażowych lub do szkła niepowtarzalnego kubka z napisem ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slim-kamelia, ale bombową szopkę zrobiłaś :) super! Makaron to jednak świetny materiał do robienia ozdób i stroików świątecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olusia ;) A ktoś ma pomysł, jak mogę obdarować kolegę (Bardzo mi bliskiego ^^) ? Z góry dzięki za pomysł ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jaka jestem ;)
Dziewczyny jesteście świetne, ale co Wy potem robicie z tymi ozdobami skoro w kółko robicie coś nowego ? Przechowujecie? Aż żałuję że jestem takim baztalenciem w kwestii tworzenia ozdób i wgl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kocia wielbicielka
zależy co twój kolego lubi, cher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×