Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionaaaa

czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie......

Polecane posty

Gość zagubionaaaa

witajcie!!! Proszę poradźcie mi co mam zrobić. Od sześciu lat jestem w związku opartym głównie na przyjaźni z małymi przebłyskami miłości. Mam obecnie 27 lat a on 28, więc jest to odpowiedni czas na zalegalizowanie naszego związku. Jednak mam wiele obaw z tym związanych. Boję się że kiedyś albo on, albo ja znajdzie sobie osobę którą pokocha i nasza przyjaźń czy lojalność nie będzie w stanie się temu przeciwstawić. Bardzo jesteśmy do siebie przywiązani, właściwie to funkcjonujemy już jako stare małżeństwo przed ślubem. Przeraża mnie zarówno samotność, jak i uczucie braku miłości w naszym związku. Nie wiem czy mogę zaufać starszym osobom, które twierdzą że miłość przyjdzie z czasem i dalej ciągnąć ten związek, czy może rozstać się i czekać na prawdziwą miłość ???. A co jeśli to jest ta prawdziwa miłość, co jeśli jesteśmy jak Barbara i Bogumił z „Nocy i dni”. Ehhh w końcu żyje się tylko raz, więc chyba warto walczyć o swoje szczęście.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujcie byc razem .. ja mam przyjaciela z ktorym probowalismy byc razem ale niestety , lepiej byc przyjaciolmi ale moze wam sie uda :] ja tego wam zycze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaa
Do Aankaa dziekuje Ci za zainteresowanie, dalej nie wiem co robić, ale co tam jakoś trzeba dalej zyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pseudonim
kazda milosc z czasem przygasa, na poczatku jest chemia w pozniej juz jej nie ma. Przyjazn to jest fundament milosci, zastanow sie nad tym:) jesli sie dobrze ze soba czujecie i dobrze rozumiecie to pielegnuj to, alerajcie sie jednoczesnie rozpalic i pobudzic zmysly. Sama pewnie wiesz w jakich sytuacjach i kiedy potrafisz byc prawdziwa kobieta dla niego wiec stwrzaj takie chwile i pomoz na nowo rozniecic te milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×