Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dish

dentysta - warszawa

Polecane posty

Gość Anjali31
potwierdzam ;) tylko ,ze mi bliżej do centrum Stomatologicznego Demed na Woli . Musze się wybrać znowu na wizytę i chyba będzie robione zdjecie panoramiczne , czuje ucisk jak wychodzi mi ósemka , . Już raz miałam tutaj usuwany ząb zatrzymany wiec będzie i drugi raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
White Dental Clinic - solidna klinika na Bielanach, wszystko wzorowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do centrum stomatologicznego w Łomiankach pod Warszawą. W www.ortodentis.pl mają naprawdę świetnych dentystów I szeroką ofertę. Nie ważne co ci dolega, oni znajdą na to rozwiązanie. Polecam wam ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu chodzę do gabinetu dentystycznego www.dent-saska.pl na saskiej kępie. Moje zęby są teraz w o wiele lepszym stanie niż kilka miesięcy temu. Wiedzą jak leczyć zęby, więc na pewno pomogą też wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do kliniki Eurodental ul. Andersa 15 i jestem bardzo zadowolona. Całą rodziną - dzieciaki są zadowolone, wizyty w miłej atmosferze, dentyści mają podejście do dzieci zdecydowanie. A i my z mężem też nie narzekamy. Teraz mają promocję - można skorzystać z darmowych konsultacji, więc jak ktoś szuka dobrego dentysty, to polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinkaPe
Ja polecam pania dr Martę Kowal z centrum Stomatologinczego Demed . Świetny lekarz dentysta ,Jest tez stomatologiem dziecięcym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 55
Jestem bardzo zadowolona z Kliniki Stomatologicznej "PROVITAL" na Sakiej Kępie.Musiałam usunąć czwarty i piąty górny ząb z lewej strony ,co było dla mnie bardzo wielkim dyskomfortem.Jednak zaproponowano mi zrobienie stałego mostu protetycznego,w wyniku czego moj problem zniknął.Powiem więcej wcale nie odczuwam różnicy.Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine55
Nie ma nic gorszego jak jakiś dentysta konował złamie Ci narzędzie . Też miałam taką sytuacje jak trafiłam z potwornym bólem na fotel dentystyczny .Przyjeli mnie wtedy w centrum Demed na Woli . I wtedy właśnie sę dowiedziałam ,ze mam złamane narzędzie . Wtedy tez się dowiedziałam ,ze powinnam się domagać odszkodowania za coś takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Najlepiej prywatnie i w Lux Medzie albo innych placówkach które należą do grupy. Przyjmują sami specjaliści, a każda moja wizyta jest zupełnie bezbolesna. Teraz można sobie jeszcze wykupić pakiet Komfort za 49 zł i mieć nieograniczony dostęp do przeglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_patryczak
jak szłam wyrywać ósemkę do zdecydowałam się to zrobić w centrum medycznym corten medic na ul. Pasaż Ursynowski 9 i jestem zadowolona jak zostało to zrobione, wszystko się ładnie wygoiło i nie byłam aż tak bardzo zestresowana całym zabiegiem dzięki opiece jaką zostałam obdarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinajackowska
Dobry dentysta jest na ul. Jacka Kaczmarskiego 58, to jest przychodnia Corten Medic. Sama tam chodzę i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy stomatolodzy w Warszawie przyjmują w placówkach LuxMed. Mają doświadczenie i dobre podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatkova
swietnym dentystą wg mnie jest dr Toasz mazur z centrum Demed Na Ursynowie ;) Bardzo polecam , kompetencja i miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczęszczam do gabinetu Ferreus, mieszczącego się pod adresem Okrzei 18 https://ferreus.pl . To zdecydowana ekipa profesjonalistów, dzięki którym mogę pochwalić się ślicznym i zadbanym uzębieniem. Fantastyczny wybór, zarówno w przypadku ortodoncji jak i zabiegów chirurgicznych. Moja córka z kolei skorzystała z ich zabiegów z zakresu stomatologii dziecięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stomatologów z grupy Lux Med. Teraz mają ciekawą ofertę na pakiet stomatologiczny Komfort dla swoich klientów z Warszawy. Myślę, że warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaDe
W centrum Demed w Warszawie na Ursynowie jest swietny stomatolog - lekarz Anna Czerska ;) Wspaniały lekarz ;) Przyszłam z zębami, które były w nieciekawym stanie a dzięki temu lekarzowi dochodza do ładu i składu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam dentystów z Enel Medu, ostatnio mąż przyszedł pierwszy raz w życiu zadowolony od stomatologa. bezprobleomow, bez stresu i bardzo nowoczesne gabinety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaLis
Bardzo polecam z gabientów Centrum Demed na Woli. Świetny gabinet stomatologiczny, dobre i przystępne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie słyszałam dobre opinie o Eurodental. Mają świetnych specjalistów i szeroką ofertę usług. Siostra tam chodzi i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletpiech30

Corten Medic ul. Makolągwy ale z tego co wiem mają też placówki w innych miejscach na terenie Warszawy 😉 i sa możliwe zapisy online przez Portal Pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to nie znam tego miejsca. ale za to wlasnie ja jestem zadowolona z Centrum Demed i bardzo fajnie moim zdaniem leczą zęby! dokładnie i bezboleśnie. w sumie to nie mam nic im do zarzucenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2236

Centrum Demed na Ursynowie i nie znam póki co lepszego gabinetu. Wiele razy leczyłam tutaj zęby, również usuwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82

polecam bardzo dobrego stomatologa z kliniki www.biancodenti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie centum Demed jest sprawdzone! i myślę ze warto takie miejsca polecać bo wiadomo że tam dobrze będą leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja wlasnie także Warszawie zęby leczyłam w Centrum Demed – i także chwalę sobie to miejsce, jest miło i bez stresu. I w taki sposób moglę leczyć sobie zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HandMade

Centrum Demed  ma to do siebie, ze nie ma cen z kosmosu, są przystępne dla każdego przysłowiowego Kowalskiego. I to mi się właśnie spodobało. Poza tym bardzo dobrzy i profesjonalni lekarze stomatolodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Radynska

Nie znam lepszego jak gabinet Centrum Demed na ursynowie 😉 Ceny przystępne. potrafią dobrze doradzić jeśli chodzi o leczenie a potem je wykonać. Dysponują bardzo dobrym sprzętem. Miałam zdjęcie panoramiczne gdzie oprócz spraw takich stomatologicznych wyszło, ze mam zatoki szczękowe niedrożne. dzieki temu udałam sie też do laryngologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia445

Ja polecam DENT SM na Bemowie. Chodzę tam do dra Jasińskiego, bardzo fajny lekarz 🙂 Leczyłam u niego zęby kanałowo. Uratował dwie moje szóstki w ten sposób. Sympatyczna atmosfera, wizyty bez bólu i stresu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia445

Ja polecam DENT SM na Bemowie. Chodzę tam do dra Jasińskiego, bardzo fajny lekarz 🙂 Leczyłam u niego zęby kanałowo. Uratował dwie moje szóstki w ten sposób. Sympatyczna atmosfera, wizyty bez bólu i stresu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×