Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dish

dentysta - warszawa

Polecane posty

Gość Melmana

Kanałówkę miałam robioną w Centrum Demed w Warszawie. I od tego czasu zostałam już w tym gabinecie. Jest wygodnie i dokładnie i bezboleśnie. Bardzo dobrym gabinetem w Warszawie jest Centrum Demed. Bardzo fajny gabinet, dokładnie leczą i bezboleśnie. Jestem z nich zadowolona i nie zamierzam zmieniać gabinetu w najbliższym czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja naprawiałam swoje zęby w klinice stomatologicznej Dental White w Warszawie, wszystko przebiegło ok.

Robiłam aparat ortodontyczny.

Edytowano przez karolinaxx230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodziłam do Centrum Demed i jestem bardzo zadowolona. jest komfortowo, dokładnie i bezboleśnie. no i mam blisko także czego oczekiwać więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę zęby w eurodental, jestem bardzo zadowolona bo leczą najnowszymi metodami dostępnymi na rynku, ja natrafiłam na dobrego stomatologoa chodzę do jednego tego samego, kiedyś bałąm się dentysty jak ognia, na szczęście ten strach już za mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Mają kilka gabinetów stomatologicznych w Warszawie i nie ma problemu z przyjęciem. Mają nowoczesny sprzęt i szeroki zakres usług. Myślę, że warto do nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Centrum Demed i faktycznie doskonale  leczą i dokładnie i dla mnie takie rozwiązanie jest doskonałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My całą rodziną chodzimy do Eurodental i bardzo ich gabinety polecamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×