Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hybryda

Do znawców kotów. Jaka to rasa?

Polecane posty

Gość mam takiego kota
przyznaję bez bicia. Jest dachowcem. Gdy się okociła jej dzieci juz w ogole wygladaly jak Whiskas - wlsacicielka zostala moja przyjaciolka. Gdy miala remont w domu, jeden z robotnikow caly czas je ganial i moil "whiskas whiskas chodz tu" - tak mu sie podobaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egipski mau ma dłuższy pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dachowiec? I duże miałe koty na reklamach Whiskasa mają tak samo regularne pręgi. U kotów nierasowych chyba rzadko się zdarza, że małe wyglądają jak matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
mojego dachowca, jeśli naprawdę chcesz się przekonać :) Ma piękne regularne pręgi i jest ładniejszy whiskasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak widzę reklamy Whiskasa z tymi maluszkami to po prostu mam ochotę dorwać je i wytulić :D Też mam w sobie wiele z Elmirki :D Szczerze to też się zastanawiałam, jakie to kociaki. Byc może to jednak jakaś rasa, podobna do dachowców? ;) Ech, co ja bym dała za maleńkiego kociaczka do tulenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akto to Elmirka
? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
poszło !! Nie oddają te zdjęcia całego jej uroku, zaraz poszukam jeszcze jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
i poszło jeszcze jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bohaterka filmów rysunkowych, konkretnie Animków ;) Taka dziewczynka, co to kochała wszystkie \"malusie milusie\" zwierzaczki i uwielbiała je ściskać, tulić i całować :D Niestety, zwierzątka nie były tym faktem zachwycone :D Miały szczęście te, które uszły z życiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie przepiękny ten Twój kotek:). Taki do zagłaskania.;) Mam jednak wrażenie, że te na reklamie mają takie bardziej okrągłe łepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
posłałam też i ani :) Nie wiem czy kotek wam się spodoba. To dachowiec, ale uważam że do Whiskasowego bardzo podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
tak, rzeczywiście whiskasowy ma okrągły łepek. W sumie zapewne jest rasowy. Ale jak możecie wnieść po moich zdjęciach - dachowce niekoniecznie ustępują takim urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
:) Jasne że możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
słodziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jest słodziutka. Taki niby mopsik, ale jest wredna małpa.:D Gryzie, drapie i ciągle burczy. Ona rządzi a nie my.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudny maluszek :) Rzeczywiście podobny i to bardzo :) Fajnie że są tutaj, nie dotarły do mnie z jakiegoś powodu. Twój Hybryda to troszkę podobny do mojego :) Mój też dachowiec, chociaż jak na dachowca urodę ma bardziej arystokratyczną ;) Jest bardziej smukły, wszyscy myślą, że jakiś rasowy. Niestety nie mam zdjęć do pokazania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
uuuj, to odwołuję :D ale z drugiej strony dla mnie każdy kotek jest słodziutki, jestem kotofilem :D to słowo wyraża moją sympatię i chęć pomacania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podesłałabym ci zdjęcia
qrcze aniu przepraszam, pomyliłam się w adresie :O ale już są tu na forum, więc można podziwiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też jest wredna cholera, słodki jest tylko wtedy, jak ma pustą miskę :P Ja gdybym mogła miałabym kilka kotów :D Jak widzę jakiegoś to mi same ręce rwą się do miziania :D Moi rodzice do dzisiaj śmieją się opowiadając historię z wyjazdu nad jezioro, kiedy miałam 4 latka. Już drugiego dnia kiedy dostrzegał mnie jakikolwiek kot, zaraz uciekał na drzewo, i to baaardzo wysoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×