Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hybryda

Do znawców kotów. Jaka to rasa?

Polecane posty

Gość Moim zdaniem to...
kot amerykanski. Nie jestem specjalistka, jesli chodzi o rasy kotow, ale mialam kiedys angore turecka i kota syberyjskiego i zanim je przynioslam do domu dlugo studiowalam ksiazki o rasach, wiec troche sie ich naogladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sieze znam
sie dosc dobrze na kotkach i ten to jest na 95% kot krotkowlosy amerykanski...ale przyznam sie,ze trafil mi sie jeden o bardzo podobnym umaszczeniu w miocie kotki ktora byla dachowcem :-) ale to byl jeden sposrod 7 maluchow i tylko raz na wiele wiele rozmnozen kici :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodzirej Hyr
A ja powiem ze to iscie jebana rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina 1988
Mam ogromna prosbe do tych ktorzy pomogliby mi okreslic rase mojego kotka, ktorego juz niestety nie ma wśród nas:(ktos wredny zabil go prawdopodobnie w sylwestra. Kot byl caly czarny mial krotki pyszczek,skośne żółte oczka mięciutkie blyszczace krotkie futerko i gruby ogon zwlaszcza u nasady, uszka mial lekko zaokraglone. Budowe mial krepa byl bardziej niski a szeroki lapki przednie wydawaly sie krotkie w porownaniu do zwyklych domowych kotow. Bede bardzo wdzieczna jesli ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot ma trzymać się z daleka od obcych i być nieufnym,jeśli jest kotem wychodzącym,bo jakiś zwyrodnialec będzie go torturował i zabije:-(W2009w Wigilię zwyrodnialcy z Pyskowic,znęcali się nad kotem i na koniec podpalili.Pamiętajcie,niech wasze koty uciekają w popłochu na widok obcych,bo ktoś je skrzywdzi.Pełno jest psycholi dla których zadawanie cierpień i zabijanie kotów to najlepsza rozrywka:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjęciu jest małpa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnujcie kotów,u nas jakiś idiota celował w kota petardami.Kot uciekł,ale paliły się tuje i iglaki przez debila,a jakiś inny debil wrzucił petardę do piwnicy na blokach,pożar był,a kotom nic się nie stało.bo poszły się szlajać akurat.Ewakuowali ludzi z tej części bloku,tak narobił .Teraz zapłacą za wszystko rodzice,na pewno się cieszyli bardzo.Było wychować i nie dać kasy na d**erele:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×