Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! Od prawie 2 tygodni zmagam się z katarkiem u mojej 5,5-miesięcznej córeczki. Stosowałam: Nasivin Soft, Sterimar (to nadal) i maść majerankową. Nawet zakraplałam swój pokam (sposób norweski). Oklepuję plecki, kładę ją na noc tak by miała główkę wyżej, obok łóżka zostawiam miseczkę z wodą i olejkiem Oilbas, czasami rozkrojoną cebulę w ciągu dnia, nawilżam pomieszczenia. Poza tym pediatra przepisała Eurespal (nieco zaczerwienione gardło). Podaję też Cebion, a sama piję różne herbatki na przeziębienie, soki, miód i mleko. A katar nadal się utrzymuje i nas wkurza. Co jeszcze można zrobić by się go pozbyć? I dlaczego to może tak długo trwać???Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami w tym temacie. Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas pomogło
Witam, też u mojej córeczki utrzymywał się katarek. Kropelki do nosa nie pomogły. Dopiero lekarz zapisał kropelki do oczu Sulfacetamidum (oczywiście stosowane do noska) Na drugi dzień jak ręką odjął. Z tym, że te kropelki wydaje się z przepisu lekarza. W tym czasie też zapobiegawczo podawałam syrop Eurespal. ZApytaj lekarza może to pomoże. Życzymy zdrówka i [pozbycia sie kataru. A do ściągania wydzieliny z noska polecam aspirator FRIDA- do kupienia w aptece za około 24 zł. Jest naprawdę dobry- takie jest moje odczucie. Nie ma problemu ze sćiąganiem wydzieliny z noska. Jest bezpieczny i dzieci się tego nie boją w przeciwieństwie do gruszek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avankado a moze mala jest
alergikiem, moj synek ma katar i czerwone gardlo od listopada do kwietnia i jest uczulony na grzybki.Radze porozmawiac na ten temat z pediatra.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katar u niemowlaka może trwać 2 tygodnie i jest to całkiem normalne ,nosek trzeba nawilżać solą morską , i odciągać katar- to jedyne wyjście . Natomiast u osób które mają nawracające katary bakteryjne sprawdza się polyvaccinum do nosa , jest to szczepionka uodparniająca . Sama stosowałam ją przez 6 tygodni- taki jest czas jej stosowania- wiosna i jak do tej pory nie mam problemów z infekcjami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie lekarz zalecił powtórzenie serii szczepionka do nosa polyvacccinum ( kolejne 6 tygodni ) , aby efekt uodparniania był trwały. W pierwszej serii miałem trochę nasilony katar przez 3 początkowe tygodnie ,ale potem było już ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×