Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bojeę się

Mam nadzieje że jutro się nie pojawi!!!

Polecane posty

Gość Bojeę się

Jutro mam termin @ zazwyczaj mam jak w zegarku, góra 1 dzień w tył lub w przód...to mój 3 cykl starań, no i mam już dość życia od cyklu do cyklu :( kiedy człowiek odlicza te paskudne dni czas sie tak niemiłosiernie wlecze :( ale jakże nie odliczać skoro tak bardzo pragniemy maleństwa :( wiem, że niektóre osoby starają się i latami i przeraża mnie myśl, że takie odliczanie mogłoby nie mieć końca!! proszę trzymajcie kciuki aby tym razem się udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Hejo!!! :) :) :) Trzymam za Ciebie z całej mojej (niewielkiej siły)...... a Ty.... trzymaj za mnie.... bo tak samo ... żyję nadzieja... miałam dwa poronienia w b. wczesnej ciąży.... a teraz próbuję zafasolkować ... drugi cykl.. @ mam mieć dopiero ok. 26... ale.... mam cicha nadzieję, że sie udało.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
A... dlaczego nie zrobiłas do tej pory testu?? Jeśli kupisz ten o dużej czułości, to napewno pokaże , czy masz .. maleństwo w brzusiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
mam nadzieję że się uda! trzymam kciuki! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede mną też 3 cykl starań. Byłam u ginka i powiedział mi, że problemy mam dlatego, że za bardzo chcę!!! To powoduje blokadę w mózgu i problemy z jajeczkowaniem. Dziewczyny, trzeba wyluzować! To baaardzo trudne, ale działa! Wiem, bo od niejednej kobiety już usłyszałam, że zaszły w ciążę kiedy przestały o tym tak intensywnie myśleć. Trzymam za was i za siebie kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Qrcze!! ciężko niemysleć, oj jak ciężko...... :( :( Poprzednie oba razy to były ciąże 3,5 tyg. (od dnia zapł.)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojeę się
Podczas wcześniejszych starań stosowałam testy owulacyjne i robiłam testy ciążowe, ale niestety ciągle nic, dlatego tym razem nie chcę robić testów aby sie nie zawieźć! byłam u ginekologa uważa, że ze mną jest wszystko w porządku i, że jeśli przez rok nie zajdę to bedziemy się martwić:( Jemu to łatwo mówić :( Dziewczyny Trzymam za Was kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Właśnie...!!! Ginom dobrze się mówi.... ja tez porobiłam badania.. i wszystko w porzasiu... Niby... Tylko skąd te poronienia...??? Ginka powiedziała, ze ststystycznie jest ok 50% ciąż poronionych.... i ze ze mna statystyka obeszła się wyjatkowo brutalnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ginek powiedział, że daje mi pół roku, a potem będziemy się martwić. Mam już córeczkę, wtedy udało nam się za drugim razem. Ale mam wrażenie, że wtedy byłam w lepszej formie. Wiem, że to strasznie trudne nie myśleć o tym. Sama nie wiem jak to zrobić, ale staram się. Ginek powiedział, że mam nie mierzyc temperatury, nie badać się, nie obliczać, tylko kochac się kiedy mam ochotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki łinki, przykro mi, to musiało być bardzo trudne dla ciebie :( trzymam za ciebie kciuki! będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Dzieki Anik!! Ja tez , na szczęście,jestem już mamą :) :) :)...Ale moja córa jest juz duża ma 10 lat.... I tak bardzo chcielibysmy mieć nasze,kofanutkie maleńswto......... Dzięki za wsparcie!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojeę się
Ja już troszke wyluzowałam, nie mierzę tempki, staram się o tym nie myśleć, ale im bliżej terminu @ tym niestety myśli nie da sie powstrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma dopiero dwa latka, ale marzyłam, by między dziećmi było ok 3 lata różnicy. I bardzo pragnę już drugiego dziecka. Czuję sie spełniona jako matka. Doskonale więc cie rozumiem i mam nadzieję że już za niedługo obie będziemy się mogły cieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Nawet nie wiesz jak bardzo Cięrozumiem.......I trzymam z całego serducha za Ciebie!!!!!!!!!!!!! Koniecznie sie odezwij!! Będę czekała na info od Ciebie!!!!! Gdyby się zdarzylo, że LOS, albo jaki aniołek uśmiechnie sie do nas... to będziemy lipcówkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojeę się, ja dziś robiłam test. Niestety negatywny :( wiem jak się czujesz. Ale trzymaj się, jak nie tym razem to następnym!! kiedyś musi się udać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Właśnie Anik; trzeba wierzyć!!!, wszak wiara ponoć góry przenosi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Anik..jak miprzykro... , że jedna krecha... :( :( :( rozumiem Cię doskonale, w zeszłym m-cu miałam tak samo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki łinki, cieszę się, że się rozumiemy :-) odzywaj się także, będzie nam raźniej czekać na naszą kolej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojeę się
Anik z tego co czytałam to negatywny test to jeszcze nie wyrocznia, ponoć zrobiony w dniu @ pozytywny wychodzi tylko 85% kobiet, które są w ciąży!!! a więc trzymam kciuki i mam nadzieje, że w lipcu zostaniemy szczęśliwymi mamami:D ja niestety nie mam jeszcze dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam teraz na @ by z nowa mocą zacząć staranka :-) dziewczyny, będzie dobrze! kiedyś będziemy tulić nasze dzieciątka i myśleć, że niepotrzebnie się tak zamartwiałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojeę się
Jutro wieczorkiem dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki łinki
Dobra kobitki!!!! dosyc smutów na jeden dzień!!!!! Ja pędzę do mojego szczęścia slubnego.... zaraz mecz się skończy ;) ;) Bojęsię.... nie bój sie!! Będziesz mamą napewno!!!!!! Trzeba wierzyć!!!!!!!!!!!! Dobranoc dziewczyny!!!! P.S. Jesetm z Małopolski, mam 29 latek.... totak na przyszłośc.... do tabelki... jak w innych topikach, bo my NAPEWNO też będziemy w takiej tabelce!!!!! Jeszcze raz buźka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojeę się
Dzięki dziewczyny, że jesteście :D Dobranoc...oby spełniły sie nasze marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też się staram można powiedzieć,że pierwszy cykl,który est normalny lub 3 cykl. W maju odstawiłam tabletki i miałam 2 48dniowe cykle, leczyłam je luteiną i ostatni cykl miałam bezowulacyjny i trwał 21 dni i teraz mam dopiero wg gina 1 normalny cykl po odstawieniu tabletek anty. Moja wredna @(mam nadzieje,że nie przyjdzie) ma termina na piątek/sobota i dziś jest mój 9/10 dzień po owulacji. Dziewczyny trzymam kciuki za was. A mam pytanie do tej blokady. Ja przed owu i do ok2 dni po niej wogóle o tym nie myślałam i zapomniałam,a teraz im bliżej @ tym bardziej warjuje. Jak myślicie czy moja blokada mogła nie zadziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kobitki!!!!! Duzy uśmiech dla Was wszystkich :) !!!! Moja córa ma 10 lat i..... ciagle oglada Teletubki (jak o nich mówi... ),ale ja tam z tego sie ziesze, przecież to lepsze (takie dziecinne zainteresowania) niż np. :\"Mój pierwsz raz\" w miesięczniku dla .... nastolatek :O Pozdrawiam Was jeszcze raz i.... wrócę tutaj wieczorkiem!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×