Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bnvgjhbierbfwef

prezerwatywa

Polecane posty

Gość bnvgjhbierbfwef

mam mały problem z założeniem gumki. mój penis nie jest jakiś olbrzymi bo ma 17 cm długości ale za to ma 14 cm obwodu i gdzieś od połowy w dół zaczyna się rozszerzać i na samej podstawie ma 16 cm !!! nie daje rady założyć prezerwatywy na całego członka. przeważnie zakładam na 3/4 penisa i potem strasznie się męcze aby ją dalej rozwinąć. jak narazie moja dziewczyna bierze tabletki ale twierdzi ,że nie musi je odstawić bo jej niedobrze po tabletkach i zaczyna do tego tyć. jest to dla mnie problem gdż mam 20 lat i nie chce zostać jeszcze ojcem. forumowicze powiedzcie mi czy prezerwatywa nie zsunie mi się z penisa podczas wzwodu jak nie rozwine jej do końca??? i czy jak kupie rozmiar gumki xxl to nie będzie mi ona za duża ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladasz reklam? nowe \"durex easy on\" :P:) są właśnie takie jak potrzebujesz, rozszerzane na końcu:)), a jak nie pomoże to spróbuj rozmiaru XXL P.S. Swoją drogą to masz superfajnego peniska, dokładnie takie lubie:), optymalnie długie i grube mrrrr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa marzena
:-) mniam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
wspomaganie mozgu:) gorzej ze Panie sie kompromituja:) to co ten Pan tutaj opisal jest raczej patologiczne! facet twierdzi, ze ma szerszego przy brzuchu niz zoladz!:) to jakas pokraka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala
ja bym chciała takiego poczuć w sobie!!! to jest chyba normalna budowa !???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne, ze u nasady jest najgrubszy, a wcale nie mówił nic o żołędziu, ma modelowego, fajnego, peniska Ty to pewnie masz pokrake!! I nie dyskutuj ze mną jak nie masz pojęcia, bo jestem mgr biologii!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvgjhbierbfwef
jestem gejem i przegrałem zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P38
Cześć. Kup sobie gumki w rozmiarze XXL. Wyboru specjalnego niestety nie ma. Są Unimila i Peppino. Jak nie uda Ci się kupić w sexshopie, zamów przez net. Na apteki raczej nie licz. Ja też mam spore gabaryty: 20,5 cm długości i 16cm szerokości i wiem co to znaczy szukanie dużych gumek. Tragedia :/ A teraz co do repostów: Penis wcale nie musi być najgrubszy u nasady. Może mieć największy obwód np. w połowie długości. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P38
Errata: 16 cm obwodu, nie szerokości oczywiście:) Takie monstrum nie jestem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Dlugosc mam 17 a obwod 15 i tez za cholere nie moge dobrac dobrych gumek :/ Probowalem np: XXL Durexa ale no .. za male ! Mecze sie jak nie wiem przy zakladaniu, co - wiadomo - pozytywnie nie wplywa na wzwod i nastroj ogolny :D Szukalem w aptece tych nowych Durexow Easy On, co to niby sa rozszerzane na koncu i na poczatku, pani w aptece nie miala pojecia o jakich mowie, zadzwonila przy mnie do - uwaga - hurtownii Durexa i ... tam tez nie mieli pojecia !!!! A reklama leci codziennie w telewizornii. No co to za firma !??!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
no to macie problem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkdjadaaaa
wiem o co chodzi , współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam ten sam problem te prezerwatywy durexa \"easy on\" to slogan do prezerwatyw \"PERFORMA:) a nie nazwa: opis performy ze strony Durexa(gdzie mozna chyba najtaniej kupic przez neta ich gumki www.durex.pl) Prezerwatywy Performa przedłużają stosunek! Zawierają benzokainę, specjalny płyn umieszczony w końcowej części prezerwatywy, który pozwala na opóźnienie wytrysku. Jednocześnie Durex Performa to specjalne prezerwatywy \"easy-on\", łatwiejsze do nałożenia, wygodniejsze w użytkowaniu. Wykonane z hipoalergicznej, naturalnej gumy lateksowej, zakończone zbiorniczkiem, nasączone od wewnątrz środkiem zawierające 5-procentową benzokainę. Durex Performa - anatomiczny kształt ścianek - \"easy-on\" - długość: 205 mm, średnica: 54 mm - przezroczysta - zakończona zbiorniczkiem - wykonana z naturalnej gumy lateksowej - środek nawilżający z 5-procentową benzokainą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się dołączam...
Mój partner też ma grubą kiełbaskę i nie może założyć gumki o standardowym rozmiarku, bo po prostu się nie mieści :(( Oblataliśmy chyba wszystkie apteki w mieście(a jest to małe miasto) i nie ma nigdzie XXL 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm
Xxl to jeszcze na stacjach stosunkowo często sie spotyka, ale ogólnie jest z nimi naprwde problem:( ogólnie dyskryminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się dołączam...
no... prawda z tą dyskryminacją. Duże jest fajne, ale ma też swoje minusy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałam jeszcze.....
tak dziwnie zbudowanego członka, nawet w atlasie anatomicznym...:( swoją drogą może ty jesteś chory idź do lekarza, zbadaj się i zrób wyniki, może masz raka członka? albo powiększoną prostatę i wyszła ci górą? do lekarza koleś!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz__20 latek....
ja mam podobnie. jak próbuje założyć zwykłą gumkę to mam problem , nie moge nawet jej założyć na członek tzn. nie moge rozwinąć ani centymetra na penisie bo poprostu nie jest to możliwe , gumka ma za małą średnicę i koniec. nie próbowałem jeszcze tych gumek XXL więc spróbuje. obwód mojego peniska to 14 cm a długość 18 cm . mam lekkiego doła ale jesczze coś wykombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się dołączam...
Dziewczyno, jeśli penisy oglądasz tylko w atlasie anatomicznym to masz małe pojęcie o budowie członka :D. Są one różne, ale chyba nigdy proste jak świeca. Są: lekko zakrzywione w jedną stronę, są krótsze i dłuższe, cieńsze i grubsze, szersze u góry niż u dołu i właśnie szersze u podstawy niż u góry. Ilu facetów tyle penisów i każdy jest inny. Chłopak ma jak najbardziej prawidłową budowę członka- głowa do góry(jedna i druga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm
XXL są troszke obszerniejsze i przede wszytskim dłuzsze, więc powinno byc o;ki! Choć u mojego i tak go troche uciskają, ale przecież nie ma większych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorraca 25
czesc... przepraszam wszystkich; skkonczylam zawoduwke rolnicza i pżegralam zycie... z bratem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozazdrościć
Twojej dziewczynie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
dgsdfgdsfgsdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysty39
macie chłopaki przesrane , spróbujcie innej antykoncepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz_24
pomocy, j ateż mam problem, mój ma 12 cm i 10 obwodu i nie mogę nic na niego założyć , do tej pory obcinałem paluszek od rękawiczk, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do puszystego39
Puszysty, skoro tak piszesz, znaczy, że masz małego wacka i sam masz przesrane :P Dziewczyny kochają duże rozmiarki tam na dole... mniam mniam... i mówię ci to ja KOBIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysty39
tak... mam malutkiego jak mój mały palec u ręki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy
do ja też się dołączam... a czy jest to normalne ze czlonek jest troszke wygiety w dol jak i wyglada jak banan czy to dziewczynie nie bedzie przeszkadzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się dołączam...
Wydaje mi się, że to normalne. Mój facet ma "prawoskrętnego" i wogóle mi to nie przeszkadza, bo tam w środku(tzn . pochwie) wszystko się prostuje, a jeśli nawet się nie prostuje to pochwa jest rozciągliwa i wszystko pomieści ;)) Wiesz co, a może twój "banan" jest tak wygięty, dlatego, bo nosiłeś go tak w majtkach? Bo to ma w tym wypadku duże znaczenie. Mój partner przeważnie 'układa' go w prawą stronę i chyba dlatego teraz skręca w prawo. Ja się śmieję, że on tak skręca do mnie, bo ja śpię po prawej stronie łóżka :D Aha... nikt nie powiedział, że penis ma być prosty jak strzała, no może taka jedna co penisy ogląda tylko w atlasie anatomicznym :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×