Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bnvgjhbierbfwef

prezerwatywa

Polecane posty

Gość eryk...podkarpacie
ale tu nie chodzi o długość prezerwatywy tylko o szerokość. przecietna gumka mieści się na obwód 13 cm i nic więcej co najwyżej mniej ! pytanie co zrobić jak sie ma ponad 14 w obwodzie?? gumki xxl nie zawsze są naprawdę większe w obwodzie , co najwyżej w długości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się dołączam...
Święta prawda. Gdy już się gdzieś kupi gumki XXL (bo są, jak juz pisałam wyżej, trudno dostępne w moim mieście) to się okazuje, że wcale one takie większe tzn. szersze nie są. Są szersze moze kilka milimertów, a tu przecież chodzi o centymetry... Dyskryminacja jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam problem
Nie marudzcie. Mieszkam tymczasowo w Japonii i tu sa tylko ich rozmiary, tzn. azjatyckie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata__ rubens
duży penisek działa na wyobraźnię a mały ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje durex xl
mam dużego , nawet wolał bym mniejszego i pasują !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali...
Polecam durex comfort xl (easy-on). Sa dluzsze ale przede wszystkim szersze, maja 57mm srednicy. Zostaly sprawdzone, normalne easy-on wchodzily 1 na 3 z wielkim trudem, z tymi nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie zle
ja to mam jakies 19-20cm (przy dobrych wiatrach) i 15cm w obwodzie... i szukalem odpowiedzi gdzie znajde takie male gumki dla siebie... bo z regoly maja po 20.5-22cm i ponad 16cm w obwodzie (52mmx6,28=326mm i 326/2=16,3cm) a dlugosc ze co bedzie mi 2cm wsiec? czy bedzie taka zwinieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvgjhbierbfwef
juz wszystko w porzadku! Pszczola mnie uzarla i dlatego mialem takiego grubego! Teraz mam 2cm w obwodzie i 3cm dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyo
przeciez gumki sie strasznie naciagaja nierozumiem dlaczego niemozesz jej do konca rozwinac jja bym sobie na reke dala rade zalozyc ps.i tak,tak fajnego masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssss
moj chlopak ma 20cm dł i 17cm w obwodzie, u nasady oczywiscie i powiem tak, gumki to była tragedia:O załozenie - pierwszy akt tragedii, zwijały sie, musielismy robic to na 4 ręce:D guma nałożona - po naciagnieciu na maxa siegała do 3/4 w porywach i regularnie "podjeżdżała" w góre, zamiast skupic sie na sprawie ciagle 1 reka grzebał i opuszczał koniec - 3x przy skonczeniu okazało się, że z gumki został jakims cudem strzepek:O ......od 3 lat tabletki i jest wysmienicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie zle
no to niby jak? maja niby dlugosci 22cm a gosc ma 20cm i jeszcze siega dopiero do 3/4? jakim cudem? i nawet mnie nie denerwujcie... ze jak mam 20 i 15 to bede mial problem z nalozeniem zwyklej gumki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie zle
odpowie mi ktos do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Na mojego klasyczne durexy też były za wąskie i kupił extra safe, ponoć są szersze i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak was czytam i czytam... Zmierzyłam co to 16 cm w obwodzie i jestem pod wrażeniem :) Mojemu nie mierzyłam ale tyle to on nie ma. Nie możliwe.... no no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×