Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mankapanka

SMOTNOŚC W SIECI......WIELU WAS JEST?WIELU NAS JEST?...

Polecane posty

Hello! A-gatka - wiesz... miałam może podobny problem jeśli chodzi o Twojego obecnego faceta... byłam w związku 3 lata, to był można powiedzieć toksyczny związek, chciałam kilka razy to zakończyć, ale zawszebył \"nieodpowiedni\" moment. a to studia, a to brak energii na jakiekolwiek działanie, albo jakieś pozytywne wydarzenie z jego strony. godziłam się na to co było, ale w końcu postawiłam wszytsko na jedną kartę. stwierdziłam, że tyle rzeczy mi nie pasuje, że nie ma sensu brnąć dalej, teraz albo nigdy. on też nalegał, był aż natrętny, ztym, że był zbyt dumny na łzy, ale próbował psychicznie mnie podejść... skończyłam ten związek, mimo jego sprzeciwu wręcz i czułam się w końcu wolna! nie było nikogodrugiego, ale męczyłam się po prostu. więc jeśli czujesz, że nie chcesz znim być, a jesteś tylko ze względu na niego to nie ma sensu... tym bardziej, że jest intrygujący Jakub ;) który być może uczyni Cię szczęśliwą, czego Ci z całego serduszka życzę ;) Setunia - dzięki ;) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Fruzinko za tak ciepla odpowiedz, szczerze mowiac balam sie \"zlinczowania\", ze swinia ze mnie, bo oszukuje mojego faceta...Jestem okropnym tchorzem, dzis prawie sie nie pozabijalismy, denerwuje mnie w nim wszystko, dzisiaj nawet to, ze moja ulubiona knajpka byla przepelniona , ze jestem niewyspana, wszystko...:( dopadla mnie taka chandra, ze nawet Jakubowi kazalam sie chwilowo wylaczyc ;) a rozmawialismy wczoraj przez telefon do 2 w nocy...Z moim obecnym juz bym nie potrafila, ba, w lozku od prawie miesiaca nie dzieje sie nic :( odwracamy sie tylkami do siebie i gdy tak sie odwracam mysle o tym, jakby to bylo, gdyby zamiast niego lezal tu teraz \"Jakub\"- w rzeczywistosci Michal :) boje sie, ze to jest tak, ze jesli bede w zwiazku z Michalem, na poczatku bedzie pieknie i slodko a pozniej...a pozniej znow spotkam jakiegos Jakuba i szlag wszystko trafi :( gdyby mozna bylo zajrzec w przyszlosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole dziekuje Wam dziewczyny za odpowiedzi! od razu zrobilo sie cieplej na sercu, ze nie jestem sama z tym problemem :* dodam jeszcze, ze tydzien temu po raz pierwszy miedzy nami do czegos doszlo, wczesniej byly tylko slowa, ale teraz juz slowa nie wystarcza..:( obecny chyba zaczyna cos podejrzewac, bo stara sie jak nigdy i szkoda mi go nawet...zrobil dzis herbatke, starl resztki pomidora z szafki ( zawsze zostawiam, jak kroje:P), patrzyl na mnie smutnymi oczami...te wyrzuty sumienia mnie chyba zjedza...a kiedys myslalam, ze jak sie czegos nie zaluje to nie ma wyrzutow sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-gatka - jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy niekiedy błędy, niestety... ale nie należy nikogo osądzać, a moim zdaniem jesteśmy tu po to, żeby doradzić i wysłuchać, a nie osądzać. sama wiesz najlepiej co jest dla Ciebie ważne i jaka naprawdę jest sytuacja. wielu z nas ma już pewne \"doświadczenie\" i też na tej podstawie próbuje wurazic swoją opinię, zrozumieć... więc nie do nas należy \"zjechanie Cię\" :) sama siebie zjedziesz, jak poczujesz wewnętrzną potrzebę, a na razie chyba wystarczająco męczą się wyrzuty sumienia. jesteś uczuciową osobą, jak większość z nas tutaj, a myślę, że jeśli ktoś bez skrupółow pisałby o kłamstwach, oszustwach i bezczelnym igraniu z uczuciami to pewnie można byłoby go zjechać, ale Ciebie... nie :) życzę powodzenia. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DZIEWCZYNY🌻 duzo milosci i to tej szczesliwej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku!!! spóźniłam się, bo prawie końcówka stycznia, ale.... i tak wszystkiego dobrego życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! co u Was?! Setunia - co słychać?! chyba topik upadł:( pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzinko 🌻 ja za bardzo nie mam o czym pisac:( nawet filmu nie widzialam:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussykotka*
Trza odgrzać kotleta :classic_cool: Setunia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Tylko mądry facet potrafi być interesujący... 🌼 Czy można kogoś pragnąć na chwilę i to tylko z podziwu .... 🌼 Nie chce żebyś odciął mi skrzydła, uśpił motyle i potłukł duszę... 🌼 Miłość ujawnia się wtedy, gdy znika przedmiot pożądania... 🌼 Szczęście to nic innego jak zdrowie i krotka pamięć... „Martyna i inne opowiadania o miłości” J. L. Wiśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×