Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lowelaska

Czy facet z małym członkiem móze zadowolić laskę

Polecane posty

Gość wwrrwwr
mój też ma małego///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11cm
Skoro ta az taki problem to go zabij i po kłopocie, a co ma zrobić powiększyć? to nie mięśnie, które można kształtować. Co za debilne wypowiedzi, zostaw go i jak bedziesz poznawała nowego pytaj o rozmiary członka nie bedzie wówczas rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrotny objaw
doswiadczona ale zawsze sa dwie mozliwosci, albo slabo na niego działasz, albo twój kochanek cierpi na jakas dolegliwosc, że ma takiego wymiekłego. Pisze dlatego, ze akurat ja mialem dosc długo odwrotny objaw , tak na mnie dziewczyna działała, że gdy mi stanął, to zamieniał się w kołek dosłownie sztywny kołek az sam się temu dziwiłem. Nawet następował czesciowy zanik czucia. Oczywiscie dłużej trwały przez to figle zanim się spuściłem.Teraz juz wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzia45
nie rozumiem Was, jakbyście się czuły gdyby wasi faceci mieli do was takie wymagania. przecież my też nie jesteśmy idealne. mamy cycki za małe, za duże, zbyt obwisłe, cellulitis, tyłek nie taki, itd itp i co fajnie by wam było gdyby wasi faceci o ty rozpowiadali??? zastanówcie się i zacznijcie cenić w facetach, to że was kochają , akceptują takie jakie jesteście. sex jest fajny ale nie jest podstawą do życia a kiedyś przeminie i wtedy stwierdzicie,że z osobą, z którą jesteście nic was oprócz tego nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście wszyscy porąbani
Kazdy tu nagle broni swojego małego kutasa albo małego kutasa swego partnera. A tu kurwa nie o to chodzi. Dziewczyna lubi wielkie pały i ma do tego prawo. Faceci bez przerwy gadają o dużych cyckach więc dziewczyny mają prawo gadać o dużych pytach. Sam mam zwykłego ale wiem że gdybym miał grubszego to seks byłby bardziej udany dla nas dwojga i technika nie ma tu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowelaska
ale mi chodziło o 13 cm w wzwodzie a nie w spoczynku. to tez może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehnO
może być ja ci to mówie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z wielkości rzecz wynika, liczy się jeszcze tachnika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfonsik
Ja mam małego i jakoś z tym żyje. hehehehehe Wcale nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 16cm długości
czy taki to też mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 cm to duzo
bardzo duzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
pytanko do mężczyzn z niedużymi penisami 01:39 tak z ciekawości.... mam partnera którego bardzo kocham, ale ma małego członka.. zastanawiam się czy skoro nie wypełnia mnie dobrze ani nie dobija do końca to czy ma taką samą satysfakcję z seksu jak facet z większym przyrodzeniem? Ja dość słabo czuję go w sobie więc jego doznania chyba też są mało intensywne? proszę o rzeczowe opinie 05:01 jakis tam facet Nie jestem kobieta ale mam z nimi dosc duzy kontakt i jak mi mowily ze wielkosc penisa zalezy od typu kobiety i jej preferencji Sa takie ktore odczuwaja potrzebe wypelnienia i podniecaja sie bardzo duzymi penisami az tak duzymi ze jak mi jedna mowila dostala krwotoku bo chyba ja uszkodzil natomist inne mi mowily ze je to boli i czuja dyskomfort zdecydowanie wola mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam długiego 16 CM a obwód 11 cm czy to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzunia13
Jak to mówią: "nie wielkość a technika, czynią z Ciebie zawodnika". :) a tak swoją drogą to mój mąż nie ma jakiegoś ogromnego sprzętu ale za to umiejętności wielkie. jak ostatnio zaczął mu sprzęt szwankować, kupił erozon i powiem wam nawet, że teraz jeszcze dłużej może mnie zabawiać. Także nie przejmuj się rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem zdecydowanie, że nie wielkość ma znaczenie. Mój poprzedni partner miał ogromnego penisa. W trakcie seksu niejednokrotnie czułam ból i wcale to nie było przyjemne. Teraz spotykam się z facetem który jest o wiele mniej wyposażony i muszę przyznać, że o wiele bardziej wolę się z nim kochać. Seks z nim jest o wiele przyjemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli lesbijki potrafią czerpać zadowolenie w ogóle nie mając członka (co najwyżej sztuczne dildo) to jak widać facet z małym członkiem może zadowolić laskę. Wydaje mi się, że dla wielu kobiet duży penis to raczej rodzaj podniety wzrokowej - modnego dzisiaj fetyszu falicznego niż niezbędny atrybut mężczyzny do uzyskania zadowolenia. Z piśmiennictwa seksuologicznego wynika, że wystarczającym przy odpowiedniej technice jest penis 11cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriane
Uprawiałam sex z dużymi k****ami i nie zawsze miałam orgazm.Bardzo często duży jest miękki, a to ma znaczenie. Teraz mam sex z 12 cm k***skiem, który mnie bosko zadowala. Tak po prawdzie to najważniejsze jest, aby mózg odbierał podniecenie, bo tak jest obecnie. Chłopak mnie bardzo, a bardzo podnieca i stąd bierze się efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×