Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lowelaska

Czy facet z małym członkiem móze zadowolić laskę

Polecane posty

Gość jak ktoś
ma pizdę jak szafa to ma właśnie taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
nasrane w tych gowach i cipach wam się poprzewracało. szkoda twojego chłpa dla ciebie, lepiej znajdx takiego co ma duzego chuja ale bedzie cie obijał w przerwach po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooojezu
jakie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty
na pewno masz wielgasne cipsko, i na dodayek cuchnące jak snięta ryba. dlatego kompleksy to sprawa ci bliska. tylko nie mierz wszystkich swoją olbrzymia miarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
nałożyć swojemu chłopakowi 1000 gumek na chuja i bedzie może nie dł€ższy ale grubszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ludzie
przcież są specjalne prezerwatywy wydłużające penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
przedłużające a nie wydłużające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie
to mogą rodzic nawet dupą byle cipeczkę miały wąziuteńką. jak kobieta urodzi dziecko to trzeba zacząć szukać kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham malutkie
wąziuchne szparki nie ma nic przyjemniejszego dla faceta iż zanurzyć sie w aksamitnej, mokrej ciasnocie. zresztąą laska z wielka cipa jest dla mnie przegrana, bo wiadomo jakie musi mieć doświadczenia jak ją tak rozepchało. po prostu nie trzeba sie puszczać non stop. najlepsze są dziewice albo prawie dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosze drogi
kocham malutkie jaki ty jestes pusty a ty wiesz,że można miec tak słabe mięsnie pochwy, że wydaje sie ona wielka, a jest zwyczajnie luźna. mozna też sie urzodzić z dużą i co wtedy ma zrobic taka kobieta. od razu jest dziwką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham malutkie
wtedy najlepiej zrobic sobie operację, a nie męczyć faceta, żeby musiał sobie konia trzepać mając babkę przy boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam faceta z małym kutaskiem, tzn w zwodzie tak 13 cm i sex z nim sprawia mi duuuzo przyjemności. Mój poprzedni mężczyzna miał o wiele większego i za kazdym razem obawiałam się, ze mi krzywde zrobi. Nie mogliśmy np. kochać się od tyłu, bardzo mnie bolało. A teraz zyc nie umierac!!Mozemy w kazdej pozycji szlec. Wszystko jest uzaleznione od budowy kobiety. W mojej sytuacji mniejszy członek to idealne rozwiązanie. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam odwrotną sytuację
Pierwszego faceta miałam z raczej małym członkiem i było nam dobrze. Ale orgazmu pochwowego dostałam dopiero będąc z facetem któreko ptak ledwo się mieścił w mojej dziurce. Rozmiar ma naprawdę znaczenie w takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes super
Eve84 - naprawdę SUPER. Z Twojego wyznania przebija kobieta, a nie dziwka.Jako facet wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reka
Ja mam malego czlonka, ale za to moja laska chetni wypina dupcie i poizwala mi sie tam spuszczac. Nie musze zakladac gumki, mam ruchanko bez wyciagania ze szparki przed wytryskiem, jej dobrze robie palcem po lechtaczce i oboje jestesmy zadowoleni. I nie musimy stosowac zadnej antykoncepcji. Chlopaki, maly fiut przydaje sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś załosny Reka
Nie ma nic pięknieszego niż doprowadzić swoją kobietę swoim własnym kutasem a nie jakąś tam palcem po łechtaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham malutkie
do kolejny mały kutas, wiedziałem że masz dziurę jakstudnia. asz szczęscie,że twój facet jest taktowny i udaje ,że jest mu dobrze. ale ostrzegam to mu się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham malutkie
do kolejny mały kutas, wiedziałem że masz dziurę jakstudnia. asz szczęscie,że twój facet jest taktowny i udaje ,że jest mu dobrze. ale ostrzegam to mu się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueeehehe
reka współczuję ci. nie zwalaj wszystkiego na swojego kutaska, bo ja mam faceta z małym i dość duza pochwę, pierwsze dwa stosunki były dla mnie straszne i upokarzające, ale potem znaleźlismy mnóstwo pozycji, w których jest nam supeeer. mój facet jest wspaniałym kochankiem, uwielbiam sex z nim. a ty jestes jakimś leniwym typkiem, i niewróże ci długiego związku. bierz sie do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem wam jako kobieta
Czy facet z małym członkiem może zadowolić kobietę to odpowiedź brzmi TAK, bo do tego wystarczy mały palec :) Ale jeśli zapytacie czy kobieta będzie tak samo odczuwała dużego i małego członka to tu już jest różnica. Mały członek jest fajny i figlarny ale doprowadzić kobiety do orgazmu pochwowego raczej nie zdoła. Ja mam chojnie obdarzonego faceta i nie mam problemu z orgazmem pochwowy ale jak pytam koleżanek to większość z nich w ogóle nie ma takiego orgazmu albo bardzo rzadko. Wielkość ma zatem znaczenie w przypadku orgazmu pochwowego ale nie ma wpływu na zaspokojenie partnerki bo to można zrobić w ogóle bez członka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest rzecza typowa, ze facet z duzym czlonkiem czuje sie od razu takim maczo, ze zaniedbuje cialo... Z moich obserwacj wynika, ze mezczyzni z duzymi czlonkami sa gorzej zbudowani od tych z malymi. Czlonek to nie wszytsko !!! Liczy sie tez reszta ciala i to co w glowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania.24
To prawda z ta wielkością. Do zaspokojenia kobiety wystarczy mały ptaszek albo paluszek :) Ale orgazmu pochwowego się nie osiągnie z małym ptaszkiem. Dla niektórych kobiet to ważne dlatego preferują większe członki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannes
jesteście obie bardzo głupie i macie albo kiepskie doświadczenia albo informacje. ja mam męża, który nie ma małego członka i mam z nim minimalnie dwa orgazmy pochwowe podczas stosunku. jestem po ślubie już 4 lata i nie narzekam, wcześniej miałam trzech partnerów i żaden nie doprowadzał mnie do takiej ekstazy jak mój mąż. odkrył nawet mój punkt g i to dopiero jest bajeczny orgazm. a wy laski nie wypowiadajcie się na tematy, o których nie macie pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hani 24
beznadziejny z ciebie przypadek. cy zjadłaś wszystkie rozumy. nie życzę sobie niedowartościowana dziewuszko żebyś się wypowiadała za nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe
kooooocham wilkie kuuuutasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry
a jakie sa te wielkie, jakie średnie a jakie małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
jedno glupie pytanko: po czym sie mozna poznac jak malutka i wąska jest myszka?? ja nie moge sobie wlozyc nawet tampona bo mnie boli :( boje sie,ze jak facet zacznie sie do mnie dobieraz okaże sie,że mam jak to ktos tu okreslil ''wiadro'' hih moze sie tak zdażyc? czy to juz mur beton ,że jestm wąska...? (moze mi sie tylko wydaje,że jestem ciasna,bo boje sie wlozyc mocnej tego tampona,zeby sobie krzywdy nie zrobic a jakbym sie moze przemogla to by wszedł...sama juz nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11cm
Mam 40l i jak w pseudonimie długość, dyskomfort ale to tylko chwilowy odczuwam bedąc rozebrany na plaży naturystów w towarzystwie panów, tak panów nie pań. Takim mnie bóg stworzył i nie zamierzam niczego zmieniać. Przeżyłem tyle lat, mam dwójkę dorosłych dzieci i nie popełniłem samobójstwa z powodu "maleństwa". Mogę stwierdzić, że ubodzy są ludzie którzy potrafią się zadowolić tylko penetracją przy pomocy członka. Ja nauczyłem sobie radzić jeżeli można to tak nazwać na wszystkie sposoby, czyli przy pomocy członka, rąk, języka, wibratora, piór, satyny i innych gadżetów. Można sprawić kobiecie dużo przyjemności i niezłej zabawy trzeba chcieć. Przy mojej długości uzywając "maleństwa" największą przyjemność kobiecie sprawia seks od tyłu czy w jedna czy w druga dziurkę. Trzeba coś czuć do siebie i mieć zaufanie, a wtedy nie ma żadnego problemu. Ponadto kobieta jak bardzo chce to może wyćwiczyc mieśnie pochwy ale to robi sie raczej dla ukochanej osoby. Łatwiej szukać wielkich pytonów, a w zasadzie same się znajdą niż zadać sobie troche trudu. Pozdrawiam wszystkie "maleństwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workinproblems
Oj nie kochana, Miałam w swoim życiu kolesi róznych rozmiarów, ale najlepszy seks miałam z kolesiem, który miał małego. Normalnie cud miód malina, do tej pory mam dreszcze jak sobie to przypominam, myślę że tutaj też rozchodzi się o grubość członka, bo miał co prawda krótkiego ale jaaaaaakiego w obwodzie heheh Także nie generalizujmy, SEKS Z KOLESIEM, KTÓRY MA MAŁEGO MOŻE BYĆ CUDOWNY, zależy to też oczywiście od tego jaki koleś jest w tych sprawach!!!!!!!! Panowie o małych penisach nie martwcie się! Nie macie powodów do kompleksów, trza jedynie popracować nad techniką :) Pozdruffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona ale....
To może ja z innej beczki.... Mam od niedawna nowego "kochanka". Jest cudowny , czuły, i jest nam naprawdę dobrze, ale niestety ma problemy ze wzwodem. Naprawde jest podniecony , nie udaje, nawet ma normalny wytrysk!!! , ale "on-czyli sam penis" jest ciągle miękki , taki nijaki, , coś z nim nie tak. Dlaczego tak , pomagam jak mogę, on sam sie z tym męczy.... Co można zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×