Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cala jestem w smugach

Jak usunac smugi po samoopalaczu?

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej smugi po samoopalaczu usuwać sokiem z cytryny, a następnie peeling. Niestety nigdy nie udaje mi się nałożyć samopolacza tak aby nie było zacieków.Ostatnio na stronie apteki czerwonej zakupiłam betakaroten za niewielkie pieniądze jem go od 2 tygodni i skóra stała sie ciemniejsza i wygląda naturalnie w sam raz na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana przez bronzer
Słuchajcie ja użyłam już wszystkich sposobów jakie napisaliście i nic nie pomogło. Ja nałożyłam bronzer który najbardziej mi zafarbował dłonie i nic poza tym. Pomocy!!!Zostały duże pojedyncze plamy!!! Użyłam bronzera L'oreal Sublime Bronze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol29
Wiesz co nakładanie brązerów to chyba jest kłopot większości kobiet. Wypróbuj rękawicę do nakładania st. Moriz, na pewno będziesz zadowolona, a z tym co masz nie wiem czy na tę chwilę coś zrobisz, myj po prostu często ręce i licz na to, że szybko zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie porzadnie umyc, dobrze gabka powycierac. No i niestety akurat po tym samoopalaczu zazwyczaj sa smugi. A przed uzyciem zawsze trzeba peeling ciala zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmalia
Moim zdaniem trzeba zrobić wszystko żeby nie mieć tych plam a nie potem się martwić jak się ich pozbyć. Ja bardzo starannie przygotowuje ciało pod samoopalacz. Trzeba też dopasować dobrze samoopalacz, a ja do tego mam rękawicę do nakładania samoopalacza st moriz, nie ma lepszego gadżetu w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejse
Dokładnie, najpierw beztłuszczowy peeling, potem odpowiedni samoopalacz, ja lubię st.moriz własnie, najlepiej nakładany rękawicą. Nie będzie smug, a efekt wyjdzie naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_Pp
Ta rękawica St.Moriz jest genialna. Jeszcze chyba nigdy nie miałam tak dobrego produktu. Nakładam nią piankę i nigdzie nie zostają smugi, produkt ładnie się rozprowadza i piękna opalenizna jest widoczna już po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorazwieczora
Ale jak macie smugi od bronzera? I zafarbowane ręce? Przecież cały szkopuł w tym, że bronzer jest jednorazowy, zmywacie na koniec dnia, ręce myjecie od razu i nie ma śladu. Chyba, że też o samoopalacze Wam chodziło. Jeśli chodzi o bronzery to ten polecam: http://stmoriz.pl/produkt/st-moriz-professional-bronzer-matowy/ Żadnych smug i naturalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×