Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anula27

bolesna miesiączka- najlepszy środek przeciwbólowy??

Polecane posty

Gość anula27

dziewczyny doradzcie cos w tej sprawie kentanol nie pomaga,pyralgina też nie. macie jakies sprawdzone skuteczne leki moga byc na recepte z tym nie ma problemu byleby pomogło z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im dłużej żyję, tym bardziej się przekonuję, że chyba nic takiego nie istnieje.... ale może Tobie - gin dał mi \"Aulin\" - ponoć silny ale na mnie nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka kaja
seractil - bardzo dobre na te bole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 22
Paracetamol,jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9987766
t taki dawny sposob sprzedany prze kumpele na studiach.. kilka dni przed okresem zjedz czekolade (zaw, magnez ktory tracimy z okresem) moze nei zlikwiduje boli ale powinna je zlagodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze pomagał ibuprom :) ale kiedyś przydarzyło mi się coś takiego, że w szpitalu wylądowałam, bo miałam takie bóle, że nic nie pomagało :o lekarz przepisał mi wtedy jakieś specjalne czopki rozkurczowe czy jakoś tak - powiedział, że one są \"mocne\" ;) i dopiero wtedy pomogło ;) Na szczęscie nie mam już takich problemów odkąd biorę tabletki :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmądrzejsza na świecie
Mi pomagał apap ale w dużych ilościach :( Jeśli o mnie chodzi to jedynym skutecznym środkiem są piguły anty, odkąd je biorę to nie mam praktycznie żadnych dolegliwości w czasie okresu, a wcześniej to były 3 dni umierania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ
na mnie żadne apapy i tym podobne nie działały,działa natomiast solpadeine,ale trzeba połknąć od razu 2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszym Srodkiem przeciwbólowym jest KETONAL...uwierz mi mam tak bolesne miesiączki ,ze musze cały dzień spać zeby nie zalamać się psychicznie!!!Lek ten jest na receptę więc musisz wybrac się z wizyta do swojego lekarza,ale nie jest on znów az tak szkodliwy i trudno dostępny..pomaga naprade buzki i żeby ci pomogło papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka serena--> wiesz ja zarlam ketonal i nic nie pomagal a byly dni kiedy musialam zazyc 5 tabletek aby poczuc minimalna ulge :( potem zaczelam jechac na tramalu ktory pomagal ale niestety spral mi zoladek :) mialam tak potwornie bolesne miesiaczki ze srednio raz na 2 miesiace byla u mnie karetka i dostawalam jakies zastrzyki po kotrych spalam 14 godzin non stop :D a nie powiem zebym byla jakas panikara i nie potrafila zniesc bolu bo nawet jak zeba boruje to nigdy nie biore znieczulenia i jest ok owszem boli ale wole to niz faszerowanie zastrzykami :) pisze to dlatego zeby ktos mnie nie nazwal histeryczka i nie napisal ze cudowalam z tymi bolami podczas okresu ale sorry jak tracilam z bolu przytomnosc to wybaczcie :) a pozatym mialam kiedys robione badania tzn jak wyladowalam w szpitalu zostalam podpieta do tego urzadzenia, ktore mierzy czestotliwosc i sile skurczow podczas porodu i wiecie co mi wyszlo ?? ze moje bole menstruacyjne sa tak silne jak te ktore wystepuja w II bodajze fazie porodu :) czyli jakby nie bylo przezylam juz z ponad 60 porodow :D (takie bolesne miesiaczki mialam od 18 roku zycia wczesniej bylo znosnie) w kazdym razie co ja chcialam napisac ?? :) aha ze pomogly mi dopiero tabletki anty i teraz juz nie pamietam co to znaczy bol podczas okresu a jak widzicie mialabym co pamietac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
mnie teraz wtrakcie okresu bola jajniki...czy to normalne????? bo wczesniej tak nie mialam...nospa forte i apap za bardzo mi nie pomogly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulilinskaaaa
Mnie raz tak bolal brzuch, ze doslownie tarzalam sie po ziemi. Zadzwonilam do mamy...Poradzila mi zeby wziela od nich z lodowki (mieszkaja niedaleko) pyralgine w zastrzyku, rozbilam fiolke i wlalam do bardzo slodkiej herbaty. Przeszlo ale przespalam nastepne 7-8 godzin.... Mozna jeszcze wziasc ciepla kapiel. Ale nawet to wtedy mi nie pomoglo.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 lat temu przy kazdej miesiaczce ladowalam na pogotowiu. Dostawalam zastrzyk i juz bylo ok. A przezywalam straszliwe meki. Lekarz powiedzial ze po pierwszym dziecku mi przejdzie, a mialam wowczas 17 lat. Dziecka jeszcze nie mam ale na bole wystarcza mi ketonal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahamonikaha.wroc
ja kilka razy probowalam ketonal ale przy naprawde silnym bolu.mi zawsze pomagal ale nie moge brac odpowiedzialnosci za to jak dziala u innych osob.w miare mozliwosci biore ciepla ale NIE GORACA kapiel lub uzywam termoforu.oczywiscie nie zawsze mamy na to czas-niestety. probowalam roznych srodkow ktore reklamuja w telewizji-niestety.zadna no-spa zadna pyralgina srodki ktore polecaja w telewizji sa dostepne bez recepty wiec zawieraja niewielkie dawki i ie moga byc mocne co najcesciej wiaze sie z tym ze4 nie sa skuteczne. obecnie od czasu do czasu ketonal lub jakis inny lejszy srodek na recepte i cieply oklad. cierpimy z powodu bolow menstruacyjnych ale cieszmy sie ze jestesmy prawdziwymi kobietami :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibuprom max
lub nurofen forte (to ten sam skład). a poza tym tabletki antykoncepcyjne skutecznie zmniejszają comiesięczne bóle! ja przed braniem ich wręcz umierałam, skręcałam się z bólu i piewrszy dzień mięsiączki miała wyjęty z życiorysu, ateraz jest spoko. boli tylko troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketonal
:) czuje ze jestem wtedy na prochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam
90% tego co tu piszecie, dla mnie to lighty. Pomaga jedynie!! Pabialgina w końskich dawkach - nieporównywalnie mocniejsza i również tańsza niż ibupromy, apapy, paracetamol czy Solpadeine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani apap
nie jest najlepszym rozwiazaniem, kazdy go odradza po nim wystepuje wieksze krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez KETONAL ale
nie w tabletkach ,tylko w zastrzyku- popros lekarza o najsilniejsza dawke[bo sa male dawki i jakby podwojna]ja biore to wieksza... mnie pomaga a mialam i zreszta mam tak samo jAK TY.... tabletek nie bierz- szkoda zoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomaga ketonal w tych wiekszych tabletkach (100mg) ale niestety mozna go kupic tylko na recepte :/ pozdrawiam i zycze mniej bolacego brzucha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bralam ---> heh tez mi rewelacja z pabialginą :P bralam 3 na raz i nic nie pomagaly , nie pomagal rowniez ketonal forte (w ilosci 5 sztuk) oraz tramal zawierajacy morfine (sic!) :O ehh taki moj urok pomogly dopiero tabletki anty ale najbardziej mnie smieszy jak ktos pisze ze ma bardzo bolesne miesiaczki po czym dodaje ze przechodzi mu po ....... apapie :P :P i ja juz w tym momencie wiem, ze ta osoba ktora to pisze NIE MA POJECIA o bolesnych miesiaczkach :P ja mialam raz robione testy (po 6 z kolei wizycie karetki u mnie w domu) a dokladnie zostalam podlaczona do tego urzadzenia, ktorym mierzy sie skurcze rodzacej kobiecie i wyszlo ze mam tak silne skurcze podczas miesiaczki jak kobieta w II fazie porodu :P :D takze jakbym dokladnie policzyla to juz kilkadziesiat razy rodzilam :D i tak sobie pomyslalam wtedy czemu ja tak mdleje z bolu a te co rodza nie ale pani doktor mi powiedziala ze podczas porodu wytwarza sie adrenalina i cos tam jeszcze i to pomaga zapomniec o bolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
kiedyś miałam bardzo bolesne miesiączki żadne leki nie pomagały bóle przeszły odkad urodziłam synka ( teraz biore tylko od czasu do czasu apap jak mnie mocniej " zaboli") niestety my kobiety mamy przerąbane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam wszystkiego ale dziewczyny koniecznie zmienić nalezy ginekologa.To cos nie tak albo tyłozgięcie albo hormony.To sie da wyprowadzic naprawde .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansuhfnmsxmvkiduf
Nurofen forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×