Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek

Panie w spodniach

Polecane posty

Gość julek

Zajmuje sie Historia i Socjologia. W ostatnich latach nastapily pozytywne zmiany w stosunku do kobiet, ktore byly w przeszlosci dyskrymowane. Moje pytanie do Pan powyzej lat 30, chodzi mi o ubior spodni, czy chodicie w spodniach?, a jezeli tak to dlaczego? Napiszcie mi po prostu wasza motywacje w tym kierunku. Za kazda odpowiedz bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosowiska
Spodnie są wygodne Mają urok np ukazuja talię, płaski jak ktoś ma brzuszek i jak ktoś ma ładna zgrabną pupcie. ja nie mam, ale i tak lubie spodnie. jest w nich ciepło, są wygodne i kobiece, dają swobodę ruchu, luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Hallo Wrzosowiska, dziekuje Ci za szczera i bezposrednia odpowiedz. Zycze Ci duzo powodzenia i szczescia w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
uwielbiam spodnie bo dobrze w nich wygladam -bo sa zdecydowanie wygodniejsze niz spodnice,jezdze wysokim samochodem -podkreslaja figure mam ok 30 par spodni na najrozniesze okazje lubie dzinsy ale takze eleganckie awangardowe fasony lekko odsloniety brzuszek dodaje nieco kokoeterii nawet kiedy sie ma po40...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już był taki topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynudzasz julek
:P :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek szkoda tylko ze
nie bierzesz pod uwage ze w dalszym ciagu NIE MA ROWNOUPRAWNIENIA i pewnie neistety w najblizszym czasie nie bedzie a przynajmniej w polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7nastka
czytalam gdzies artykul o tym jak sie kobieca moda zmieniala ale nie pamietam gdzie to bylo, moze na www.mydziewczyny.pl, pwnosci nie mam spodnie sa cieplejsze i tyle. no i latwiej buty do nich dobrac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Spodnie to rownouprawnienie. Dlatego Kobiety walcie o swoje prawa, bo w Europie zachodniej kobiety maja wiecej praw. Zakladajcie spodnie i pokazcie swoje rownouprawnienie. Polki nie gesi maja swoj styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie nic nie mają do równouprawnienia..to kwestia wygody i gustu. Znam wiele kobiet z GENDER Studies, które chadzają w spódnicach, a kto, jak kto one równouprawnienie mają za priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Niestety Jokasta, kobieta w spodniach podkresla swoje rownouprawnienie, albo pokazuje ze o to walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elgreggo
Ty chyba Julek jestes kobieta, albo masz za zone feministke, ktora calkowicie Cie sobie podporzadkowala. Moje drogie panie, jak 99.99% mezczyzn uwazam, iz kobieta znacznie lepiej wyglada w spodnicy badz sukience. Jak bys sie czula kiedy Twoj facet chodzilby w sukience, robil sobie makijaz i wmawial Ci, ze wyglada tak samo mesko jak w spodniach i bez makijazu. Zastanowcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Słuchaj, ani nie jestem kobietą ani nie jestem poporządkowany mojej partnerce. Ona mi się bardzo podoba w spodniach, bo widać jej węską talię, szerokie biodra i kobiece półdupki. my się bardzo kochamy i odnośimy się z szacunkiem do śiebie, taj jak w pierwszym roku kiedy się poznaliśmy przed 11 laty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
09.01. dzien "damskich spodni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek
Nie ....proponuje spódnicy !:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Proszę o więcej wpisów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
wznawiam, celem więcej wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropi
Ja chodze only w spodniach. W mojej szafie spodnie króluja. Dlaczego? Powodów jest mnóstwo , jest o wiele wygodniej poniewaz preferuje styl ala sportowy zyje szybko aczkolwiek bardzo intensywnie ,wiec spodnice nie wchodza w gre, zle sie w nich czuje bo nie mam do tego warunków;) Nie jestem az tak nieforemna poprostu nie lubie i juz. Naprawde uwierz mi nie pamietam kiedy mialam ostanio spodnice czy sukienke na sobie. Nie przeszkadza mi to no wiesz czasem trzeba maskowac to co niedoskonale, po co mam straszyc ludkow wokol , wole im zaoszczedzic tego widoku. I nie czuje sie malo kobieca mam faceta ktory kocha mnie taka jaka jestem i nie musze nosic spodnic ani sukienek aby poczuc sie kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropi jestes wspaniala. Chyba twoj adorator kocha Cie za to ze chodzis w spodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhmmmmm
a może być czarna mini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu lubię spodnie,w mojej garderobie niet spódniczek nie znoszę ....bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen111
A ja nosze spodnie caly czas, bo niestety jak bym zalozyla spodnice i to krotka to pewnie bym straszyla wszystkich. Powod-zylaki na nogach.Wiec nie mam wyjscia jak tylko spodnie zakladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×