Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość clari

Test AL-SENSE

Polecane posty

Gość clari

Witam, Mam pytanie czy któraś z was stosowała test Al-Sense do wykrywania wycieku płynu owodniowego? Obecnie jestem w 30 tygodniu ciąży, a w mojej rodzinie były przypadki wcześniejszych urodzeń. Słyszałaam, że taki produkt jest dostępny na rynku. Proszę o info na ten tamat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodda
ja wiem na pewno , ze mozna kupic wkladki Vi-Sense do badania śluzu z pochwy, czy mamy jakies choroby... i potem z taka wkladka lecisz do ginka .... a o Al-Sense nie lsyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri
Ja używałam tylko testu Vi-sense, nie wiedziałam, że istnieją jakieś inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 80
Mnie poleciła położna wiec kupilam. Jedna wkladke wykozystalam od razu na probe a dwie pozostale czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_5
Ostatnio korzystałam z testu Al-sense i muszę stwierdzić, iż daje poczucie bepzieczeństwa. Położna na szkole rodzenia poleciła nam go więc poszłam do apteki i kupiłam. To jest chyba nowy produkt na rynku bo moje koleżanki, które wcześniej rodziły nie korzystały z tych wkładek. Jeździły natomiast ze swoimi wkładkami higienicznymi do szitala gdzie polewali te wkładki jakimś błękitem, który wskazywał czy to wody płodowe czy nie. Ja osobiście uważam, że to bardzo dobry produkt, bo pojawiająca sie co jakiś czas wilgotność wywołuje stres. Szczególnie jak wspomnę o tym mężowi:)))Zastosowałam na razie jedną wkłądkę i wyszło, że poleciał mocz:) A 10 listopada oczekujemy pojawienia się małego człowieczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andersonia
Mój mąż zakupił mi ten test, bo gdzieś o nim usłyszał. Początkowo nie wierzylam w jego sens bo jezeli mi cos "poleci" to należy lecieć w te pędy do szpitala. Jednak zastosowałam jedną wkładkę i okazało się ze to mocz. Uważam że to bardzo dobry test ponieważ daje kobiecie poczucie komfortu. Chociaż nie można go dostać w każdej aptece:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszsz
dziewczyny kupilam ten test i tam jest taki pojemnik w ktory trzeba wlozyc wkladke, tylko moj w miejscu wglebien kwadratowych 3 posiada poprostu dziury - czy on jest zepsuty>???? na opakowaniu pisze przy szczelnie o zamknac co o w takim razie za roznica skoro on ma dziury? jak go szczelnie zamkne to i tak nie bedzie szcelny? mam reklamowac ten test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×