Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Jestem. U mnie deszcz i niestety siedze w domku, więc zapraszam na male co nieco wieczorową porą. Kto chętny? Musze sobie porpawić humorek, bo dziś znów chodziłam pod sklepach i niestety nic nowego dla siebie nie kupiłam buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszatko, w ogródku!!:-D; jesien i zima zrobiła sie po ulewie ..teraz wieje zimny wiatr...a szkoda, tak pięknie kwitna hiacynty, morele obsypały sie kisciam pieknych kwiatów..ech..te kaprysy aury i nas rozwalaja..ale za chwilke maj!:-) Wiec parze herbatkę z żen szeniem-nie lubie,ale stawia na nogi ..i buziaki wszystkim...Oby do wiosny :-) A wogóle,amant Spinky gdzie sie zakotwiczył?hm...moze bys go sobie pożyczyła,i by ci było wsio rybka czy masz nieprzadek czy błysk...:classic_cool:/autopsja/ :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosienko, nie martw sie! A po licho łazosz po tych sklepach?Co by siebie dołowac?Nie łaź , nie bedziesz sie wklurzac:classic_cool: i kto to mówi😭 ? Ech.... u nas rozmiar -zaniżony 38 to juz ogromny :-( 😭 ,wiec naj;lepiej do eleganckiego sklepu trzeba sie udac , z rzeczami wysokogatunkowymi ,zagranicznymi, bedzie taniej, ładniej, i nietuzinkowo ?! Innego wyjscia z kryzysu nie widze.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up up i zdechło, nikt nawet nie zajrzał, wracajcie dziewczyny. Takisku zdróweczka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak jakoś czas ucieka....:( W pracy do wieczora , a potem to tylko d... bym usadziła. Dziś urodziny Taty. Niestety juz 3 lata jak go nie ma . Pojechałam na cmentarz przed pracą .Smutno jakoś ....:(:( Obawiam sie że szykuje mi sie wydatek - pralka jęczy... . Niestety nie bez powodu. Od dłuższego czasu lata w środku drut od damskiej garderoby.:) Ale jak pomyslę o wyciągnięciu jej z pod blatu kuchennego...brrrrrr... Za kilka dni idę na klasową bibkę ... Czy ja kogoś poznam????? miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. I jakoś tak ucichło, ale ten czas tak szybko ucieka i juz nocka, a jak nocka to ...lóżeczko, bo rano do pracy, a my śpiochy to mamy ogromne trudności z rannym wstawaniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikt niezajrzal. To ja kuszę małym co nie co - koniaczek lub likierek kawowy. - Kto chetny może to Was przywoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rebiata , co jest ? wszak to ani nie wiosna brrr..ani tym bardziej lato. Napewno nie spacery ,więc co pozostaje? sklonowany kochaś Spinki! ! ciekawe swoją drogą , że on tak wiedział jak do nas trafić :P Dajcie mu zdeczko odsapnąć, bo żaden amant nie jest wart całej naszej uwagi i napiszcie co nowego w eleganckim świecie......... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam!!!! Troszkę późno..ale co tam..Lepiej sie już czuję..to i pisać mi się chce:) Hmmm.Ofka..WIELKI świat..to dla mnie kuchnia..a poza zapachami nic tam ciekawego nie ma:D::D A czy zapachy są ciekawe..to pewnie moja rodzina by sie mogła wypowiedzieć.:) Rzeczywiście..masz rację..Co sie dzieje?? Nikogo praktycznie nie ma:( Bosia.. Zagielek..Dosia..Kalina..Ewa444..Ewcia39..Wiki..Kurcze..nie wyliczam..bo smutno mi się robi:(:(:(:(:(:( DOBRANOC koleżaneczki..DOBRANOC🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku❤️ pisz, pisz kochana- ja chętnie poczytam:) Właśnie zrobił mi się kipisz imprezowy:- zaprosiłam gości na sobotę , mnie zaprosiła do siebie koleżanka. Udało mi sie przełożyć tę wizytę na następny tydzień . Ale również zostałam zaproszona w tę sobotę na 18 urodziny chrześniaczki, więc przeniosłam to na następną sobotę , a wizytę u koleżanki na za 2 tyg. CZy wszyscy muszą mieć imieniny i urodziny w jednym tygodniu???!!! Dobrze, że połowę rodziny zaprosiłam na niedzielę . Kumpel za to przyjdzie w poniedziałek... Powiesiłam już wielki kalendarz na szafce- nie przetrwam bez niego najbliższych tygodni!!! MAm jeszcze Złote Gody w rodzinie, Komunię , urodziny dzieci, siostry, męża , teściowej , chrześniaka ; imieniny siostry , najbliższej koleżanki ( i urodziny) ....Ciekawe o kim jeszcze zapomniałam????? Ktosia🖐️ ja chętnie ten likierek. 👄 DZiewczynki❤️ meldować mi się . W niedzielę stawiam ciasto i ciasto , winko i wódeczkę !!! Obyście tylko przyszły!! 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam dziewczeta!! Ale Wy jestescie kochane!!Trzymacie sie razem od dawna..I nie narzekacie...Na nic!!! A ja mam ciagle jakies dolki,mniejsze i wieksze..Prawie sie nie odzywam...Ale mysle,ze juz jestem na wierzchu....Juz zdolalam sie wyczolgac z ooooggggrommmmnegggo dola.... GFajnie,ze jestescie... Dajenku,dzieki za poczte...Basiu,Tobie tez dziekuje... Przesylam Wam kochane slonika..Co by nam szczęście przynosil...pozdrawiam wszystkie bez wyjatku... Ksymciu,co z Toba???Jak moj wnuniu sie czuje????Czy juz duzy??? Moja Marcelka to juz duża panna..Ma 2 lata i prawie 3 miesiace...Mowi juz wszystko wyraznie ,to znaczy kłóci sie z nami...Zalatwia sie tylko do nocniczka...O pieluchach juz dawno zapomnielismy...A tak wogole to juz niedlugo idzie do złóbka do najstarszej grupy...Ale mamy pewne trudnosci....nie ma po prostu miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________@___ __________________________@__ ________________@@@@_____@ _______________@@@@@@___@_ ______________@@@@@@@@_@_____ ____@@@@@@@@@@@@@@@__ ____ _/@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@_______ ___@@@@@@@@@@@@________ ___@@@@@___@@@@@________ ___@@@@_____@@@@_________ __@@@@@@@@@@@@@_______ Dla Was ten zapomniany pezeze mnie slonik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was..Nie udal mi sie ten slonik.. Ale sprobuje jeszcze jeden raz! No niestety slonik gdzies mi zginął...ale.........Poxzdrawiam... ...oooO............... ....(.....)....Oooo... .....\\..(......(.....).... .......\\_)......)../...... ................(_/....... ...BYŁAM .............. .......... TU ........:D :D :D Na oslode,zebyscie wiedzialy,ze Was bardzo lubie __000000___00000 _00000000_0000000 _0000000000000000 __00000000000000 ____00000000000 _______00000 _________0 ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 _______*_____00000000000 ________*_______00000 _________*________0 _000000___00000___* 00000000_0000000___* 0000000000000000____* _00000000000000_____* ___00000000000_____* ______00000_______* ________0________* ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 ______*______00000000000 _______*________00000 ________*_________ Pozdrawiam i Buziaki zostawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu.śliczne serduszka!!! Ależ my wiemy że Ty nas lubisz..my Ciebie też..BARDZO!!!!!!!Mało ..brakuje(przynajmniej mnie) a jestem pewna że nam wszystkim Twoich wpisów!!!!!!!!!!❤️ Ewelinko..a TY gdzie..Ksymciu..jak nasz topikowy dzieciaczek?? Nic nie piszesz a, my ciocie czekamy na jakieś..ale tylko dobre wiadomości!! Wiki..Ty też jakoś tak mało do nas piszesz..Co sie dzieje..Ofka..Forewer chociaz cos tam skrobną..ja czasami..(bije sie w piersi co prawda)..ale dzieci u mnie dostatek..chorób też..(choć ostatnio jest ok) to piszę mało!!Dobrze że chociaż Ktosia i Naszata stoją na straży!!!!!!!!!! Mnie niedawno dopadło wstrętne przeziębienie..niby nic..a umęczyło jak cholera..Sorki..ale włśsnie tak mnie męczyło:( Już jest dobrze,,ale pozarażałam całą rodzinę!! Tyle że z nimi już też dobrze!! Dziewczynki..za kilka dni powysyłam Wam kilka zdjęć..musze tylko je zgrać..i wyślę:): Fajne są! No..tak myslę..ocena należy do WAS:) Spinki..Ciebie również tutaj brakuje..Myślę że nawet bardzo brakuje!!!!!!!!!!! To tak jak z matką..jak wyjedzie na kilka dni..to dla dzieci to wieczność.WRACAJ..czekamy na Ciebie!!!!!!!!!!!!! Czekamy na WSZYTtKIE dziewczyny..WRACAJCIE..Napisać raz dziennie chociaż raz..to przecież nie jest aż tak trudno!!Nasza klasa nie ucierpi..a nasz topik..niestety może:(. Dziewczynki..trochę smutno kończę mój wpis..Ale ja pisałam gdzieś na początku \"Nie wyobrażam sobie żeby nas nie było\" I DALEJ TAK UWAZAM!!!!!!!! Wielkie całuski dla WAS..WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!👄👄👄 D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼 C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałyście się zameldować - i co????? Ciasto na stole- jabłecznik z bita śmietaną ; i winko i wódeczka..... Wczoraj bibka była na sto fajerek - skończyła się dzisiaj ..:D Zaraz druga tura się zwala , a wieczorem dołączą następni....Żebym nie wyszła z wprawy i jutro przyjdzie ich pełno.... Takis🌻 jak dobrze że już wyzdrowiałaś. Bosiu❤️ Takie ładne serduszka i słoniki... Dołki zasypuj- mogę podesłać łopatę . Mam całkiem sporą - szybko pójdzie...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się melduję na ten jabłecznik, a szczególnie na tą bitą śmietanę:D Pozdrawiam wszystkich cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dają cos dobrego! ja też bym coś wzieła na ząb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja również poproszę jabłecznika..Wczoraj nic nie piekłam..Dopiero we wtorek mam gości z Niemiec..to coś tam upichcę:) Podpisuję listę obecności i zmykam..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Basi i Krysi i drugiej Krysi i Eli i Kasi i Danusi i Malgosi i WSZYSTKICH,ktorych nie wymienilam...Obiecany slonik... ____________________@___ _________________________@___ __________________________@__ ________________@@@@_____@ _______________@@@@@@___@_ ______________@@@@@@@@@ ______@@@@@@__@@@@@@@@ ____@@@@@@@@@@@@@@@__ __@@@@@@@@@@@@@@@____ _/@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@_______ ___@@@@@@@@@@@@________ ___@@@@@___@@@@@________ ___@@@@_____@@@@_________ __@@@@@@@@@@@@@_______ @@@@@@@@@@@@@@@@_____ Słonik szczęście przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzrepraszam, ja wczoraj miałam gości więc nie mogłam zajrzeć Ale dzis tuz po pracy klikam liste obecnosci. Słonko za oknem oj chce sie żyć. Bosiu czemu nic nie mowiłas bysmy Cie szybciutko z tego dołka wyciągnęli - rączka za rączka i bysmy siegnęli do najgłębszego dołka. Takisku nareszcie pare słow - zdrówka życze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!! Dzisiaj też nie posiedzę...Juro mam gości..i trochę(trochę za dużo) popracować.Popiekłam..usmażyłam..przygotowałam..i teraz sobie czekam:) Ale ponieważ zmęczona jestem nieziemsko..to tylko podpiszę sie i zmykam.Macham do WAS łapką DOBRANOC❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11400 wpis był Takiska:D na zdrowie:D Nie moge spać,poprzestawiało mi się przez te nocne dyżury.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy gdzieś biegają, a tylko ja siedzę a miałam trochę kondycji nabrać przed wyjazdem do córki. I co nic zebrać się z fotela ciężko, ktoś mnie musi zmusić. Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Dajen dzisiaj posiedzę z Tobą. :) - Bosiu słonik na szczęście na pewno się przyda. :) Melduję, że żyję i o Was pamiętam. Wiem, że taka deklaracja z mojej strony może wydać się trochą naciągana, ale to jest najszczersza prawda. Pamiętam o Was i czytam wszystko co piszecie, tylko nie mogę się zmobilizować do pisania...bo i o czym tu pisać. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. :D http://www.bocianyonline.pl/kamery.html Na tych stronach czasem podglądam bociany. Fajny relaks - polecam. Szczególnie podglądam gniazdo czarnych bocianów w Loodus. Mają pięć jaj, w tym szóste, podczas bójki z obcym bocianem zostało rozbite. 6 jaj u czarnych bocianów to podobno swoisty rekord. Rożne źródła podają , że czarne boćki znoszą od 3 do 4 jaj. Pozdrawiam i wszystkim cmokasy przesyłam. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×