Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

- Takis Marcelek uroczy :D nic dziwnego, że babcię duma rozpiera . - Viki, dobre kawały, szczególnie monolog faceta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dajenku baw się wesoło. Ktosiu-odpoczywaj i szybko dochodź do formy. Takisku,rzeczywiście ,Marcelek jest śliczny. Buziaki dla wszystkich,odpoczywajcie-ja niestety ide do pracy. Jutro pokibicujemy,robie co mogę,flagę wywiesiłam i na balkonie i przy samochodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki - udało sie laparoskopowo - dlatego małe spanko i po bólu. Dzis tylko mam gorzej, bo sie wzięłam za porządki troche poskakałam po taborecie (bo pólki wysoko) i niestety brzuszek czuje bardzo. No, cóż baba to takie stworzenie, co to nawet chorowac nie umie, tylko porzadki, gary i pralka.... Pozdrawiam i powtarzam pytanie - GDZIE SIE PODZIAŁY.... NASZE WIRTUALNE PRZYJACIÓŁECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu,za mało na Ciebie krzyczałysmy po poprzedniej operacji??Znowu porządki??Nagana słowna dla Ciebie:)Masz tylko leżeć i pachnieć. Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Forever chyba nagana słowna niewiele daje. Ktosię trzeba przez kolano przełożyć i solidnie, szanowny tyłeczek przetrzepać...może taka forma perswazji przyniosła by pożądany efekt. :D Polska biało-czerwona ...ole ole ole ole, nie damy się.... U mnie też flaga na balkonie wisi, mąż przyniósł ją w piątek z Pubu. Biedak, podobno ta flaga kosztowała go 10 piw ...takie poświęcenie, to się nazywa patriotyzm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo powiedziec - leżec i pachnieć.... Niby wszyscy domownicy tak mowią, ale poza tym to musi byc w domku jak zwykle... leżac sie nie da zrobic, chyba, że mi ktoś pożyczy czarodziejska różczkę. Ale sie poprawię. NO to dla niekibiców zaczyna sie \"czarny\' okres. U mnie juz trwa oglądanie, a przeciez Polacy graja dopiero wieczorem.... a tu taka ładna pogoda... no cóż żona musi zrozumieć :) :) :) :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu ,łaczę się z Tobą w bólu niekibica, a Ty postaraj trochę wyluzować , porządki to nie jedenaste przykazanie! Marcelek faktycznie fajny ,a usmiech ma cudowny,brawo babcia:P Wszystkim życzę zdrówka i wytrwałości przez te dwa tygodnie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej gdzie jesteście. Szkoda, że teraz tak rzadko zagladacie. Mam nadzieję, że to tylko przejściowe pustki w Poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzien minął i nikt nie zajrzal. Oj jak smutno. To dziś na dobry poczatek stawiam pyszna kawke i herbatke, może się ktoś skusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu martyrologia naszego narodu:(( Nic to ,nie raz juz się z ruin podnosilismy. Mistrzostwa świata za dwa lata to Zdobędziemy!!!:) Buziaki dla WAS Trzynastopiątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu martyrologia naszego narodu:(( Nic to ,nie raz juz się z ruin podnosilismy. Mistrzostwa świata za dwa lata to Zdobędziemy!!!:) Buziaki dla WAS Trzynastopiątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu martyrologia naszego narodu:(( Nic to ,nie raz juz się z ruin podnosilismy. Mistrzostwa świata za dwa lata to Zdobędziemy!!!:) Buziaki dla WAS Trzynastopiątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latoś nadeszło słonecznie Teraz deszczem rosi Ogród oczyszczony zakwitł bajkowo Liczko ku słońcu wystawione może na zaś się opali Wspólne grile, rozmowy może trafi się ktoś nowy?? Nijak siadać przed bezduszną maszyną gdy słowik i skowronek urządza koncerty... :D:D:D:D🖐️ miłych dni babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki Naszatko. Tobie i wszystkim paniom w poczekalni życzę cudownej pogody tego lata, udanych urlopów i jak najmniej kłopotów. Miłego grilowania, wesołego świętowania, a nade wszystko życzę Wam zdrowia, abyśmy w pełni mogły cieszyć się życiem. :) Lato ---- >> http://marcinoll.wrzuta.pl/audio/uOoE7F8I5k/ Pozdrawiam 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu a ja juz jutro wracam, wcale mi sie nie chce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaczynamy bić rekordy - jedna strona nie przeklikana w ciągu 18 dni. Ale to taki smutny rekord. Dajen szczęsliwego powrotu, a czas leci szybko i nim sie obejrzysz i znów bedziesz blisko córci. Forever dzieki za odklikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 \"Mało nas..mało nas do pieczenia chleba\"..No mało:( Sama biję sie w piersi,że tak mało piszę.Ale generalnie bardzo mało też jestem przy komputerze.Kręgosłup mi nawala(lędźwiowy) i coraz trudniej przesiedzieć choćby godzinę:(..Jak już wejdę.to czytam tylko ..oglądam pocztę..i muszę odejść!!! No cóż..trudno..\"twarde prawo..ale prawo\"..Boli i już.. Ktosiu,rzeczywiście padł rekord..ale potraktujmy go jaki taki\"bylejaki\":) Jeszcze będzie pięknie..jeszcze będzie kolorowo\" U mnie niewiele się zmieniło..Ola jutro.podobnie jak Dajenka wraca z Niemiec..Ja cały czas z dziećmi byłam..Trochę jestem zmęczona..ale co zrobić.Danonek ma już prawie 4 latka..nie wymaga już takiej \" oczy na około głowy\" opieki..sam je..sam się bawi.Nawet nazywam Go Zosia samosia:D Wiecie jak fajnie ostatnio powiedział..\" Bacia..jakie ty masz dwa ładne oczyki\":) Albo..\"Ola kupiłaś mi chasomód(samochód)..Oj wiele jest takich fajnych powiedzonek.Kilka nawet sobie napisałam..i dodałam do moich\"gupotek\"..Celowo nazwałam to pudło.. pierwszy kwiatek od rocznej Oli..zeszyty z 1 klasy dzieci....obrączki po urodzeniu. dzieci..\"gupotki\" a nie głupotki:):) Dobra koleżaneczki..mało nas..ale jeszcze jesteśmy..Nie ma co się smucić..tylko po prostu TU wrócić:):) Ale mi się rymnęło:D Pozdrawiam Wszystkie..i piszące..i czytające koleżanki..Buziaczki👄👄👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....oooO............... ....(.....)...Oooo... .....\\..(......(.....).... .......\\_)......)../...... ................(_/....... ...BYŁAM.............. .......... TUTAJ ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam więc się wpisałam. Szukam kogoś kto zna norweski ale niestety nikogo takiego nie znam.Szukam więc w internecie i nie moge znaleźć żadnego słownika norwesko-polskiego. Musze przetłumaczyc przyjaciółce pismo, które dostała. Może znacie jakiś internetowy adres z takim słownikiem?? Pozdrawiam i życze miłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu🌻 -tylko taki znalazłam: http://prus24.pl/opis,2,9788389635181,slownik_polsko_norweski_norwesko_polski.htm niestety żadnego on-line. Dziś byłam w Pucku ( tak jakby mi morza brakowało ) . Teraz mam zajęty tv więc mogę poklikać . Obrzarta jestem jak bąk , bo co stragan to trzeba coś przekąsić :( Jutro chyba pies załapie sie na dłuuuuuuuugi spacer . Inaczej tego nie strawię . Ogródek wyplewiony, co wyschło wywaliłam. Podlewanie niestety daje mocno po kieszeni..:( Powinnam pomyć okna , ale jakoś mi się nie chce . Zresztą w środę zaczynam malowanie domu -to chyba bez sensu pucować szyby..:) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie że chłopaki patrzą na mecz i komp wolny, ja też sobie siedzę. chociaż mam już własny laptopek, ale wygodniej mi przed stacjonarnym rozsiaść się w fotelu. Od jutra zaczynam masaże mam nadzieję że trochę mniej kręgosłup będzie bolał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Nasztko ale nie moge wejśc na tę stronę. Dajen zdrowka życze no i milutkich masaży. Mój kręgosłup niestety yeż daje zbyt często o sobie znac i to brdzo niegatywnie. Ostatnie 3 nocki nieprzespane, bo cała prawa noga mi drętwiała i podejrzewam, że to właśnie jakies sygnały od \"moich kręgów\". Ostatnio miałam też robiony rrzonansa kręgów szyjnych czekam na wyniki. Tylko jak ja znajdę czas na nastepną wizyte lekarska. Uwaga poszukuję kupic troche wolnego czasu przedpołudniem (bo tylko wtedy mozna do przychodni) - może jakaś promocja :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biorąc pod uwage frekwencje w Naszej Poczekalni - to jest deficyt na wolny czas. Pozdrawiam zapracowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki , plewienie , podlewanie , gotowanie,pranie wszystkiego co grube, opalanie ........ Miłego i słonecznego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu ,masz kopa ode mnie.Jak można???!!! Laparoskopia to też nie taniec tylko interwencja chirurgiczna...Ech...jak dostaniesz opier-papier to moze pomoze moze wczesniej niz cos sobie złego zrobisz...dziewczynka taka jak ty ,powinna byc chyba rozwazniejsza no i romantyczna,a nie prozaicznie skakac po taboretach...ech! Ofka zamelduj sie i natrzyj uszu Ktosience ..Dajenku buziaki, jestes pewnie bardzo bardzo happy :-), Bosiu wróć!😭 Naszatko cudnie, cudnie ,cudnie...Viki trzym sie kochana 😘 Takisku 🌻dla Ciebie.Buziaczki i herbatka mrozona dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×