Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Ja też jestem, ale taka pół żywa jak tak gorąco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________ ______________$$_____________ Ślę dla Was serdeczne pozdrowienia , życzę udanych urlopów i wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki śliczny motyl Motylem byłam ale .......utyłam :) :) Hallo gdzie jesteście. Dość tego smażenia na słońcu. Choc na chwilke wpadnijcie do Poczekalni, bo ... cicho wszędzie głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie... z Naszą Poczekalnią?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....czas zatarł ślad...... Jestem , melduję się Ktosiu Lato ,każdy kto może korzysta z jego uroków, ja też ale na zmianę z pracą. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Sorki..troche to trwało , ale żebyśmy nie musiały tego topiku zaczynać od nowa czas tu trochę nadgonić . 1 strona przez m-c!!Brrrr.......:( W skrócie...: Pracownik wystawił mnie w powietrze i zamiast planowych wyjazdów z dziećmi siedzę w pracy ...😭.Już sie b ałam że nie pojadę na wykupione wczasy , ale na szczeście mam tydzień i jadę w niedzielę . No i okazało sie że owszem mogę jechac , ale nie mam w co włożyć bambetli. Wczoraj byłam kupić walizy - są , ale mnie pociągnęło po kieszeni. Przy okazji spodenki sztuk 4 , sweterków 2 ....kurde , a to miał być tani wyjazd . A ja mam przeciagi w kieszeni zanim kraj opuściłam..... Nadto znowu się zestarzałam...Ale szcześliwi czasu nie licza - podobno!? Miłego leniuchowania-pozdrawiam ...Odezwe się jak wrócę .Ale żeby było do kogo!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Naszata bijemy rekory długości zapisywania strony. Może to pogoda, może przemczenie - bo niektórzy przed urlopem??? Życze odpoczynku. Forever - czyzbys uzbierała cały wór bursztynów i nie miała siły zajrzec do naszej poczekalni :) :) Pochwal się jak tam zbiory - bursztyny - piekna rzecz. Hallo a gdzie reszta poczekalnianych przyjciółek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
$$$$$____________________$$$$$ $$$$$$$$_____________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$,,__________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$__ .___._$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,_\'.__.\',,$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,, \'.__,\'_$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$ ___***$$$$$$$$@@$$$$$$$$$* ____,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, ___,,$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$$___*___*__$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$____________$$$$$$$$ _,;$*$,$$**\'____________**\'$$*$* P O Z D R O W I O N K A:) ………………………._.;_\'.-._ ……………………….{`--.♥.-.\'_,} ……………………{;..\\,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.♥._;..-\'; ...{`--♥..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..\\,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--.♥.-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..♥-.\'_,}.{;..\\,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..\\,__...-\'/.{..\'-`♥.._;..-} ........,--\\\\..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--.♥.-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..\\,__...-\'/....\'-.\\.// (..\'-...\\ ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)\\\\......... /.,-\"-....\\ ........\\,---\'`...\\\\.......//. (..\'-.....\\ ....................\\\\....// ................../_\\\\Y//_\\ .................(_,-}={-,_) ...................\\_//((\\_/ .....................//))(\\ ....................(/..)) ........................(( .........................\\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria TY to taka Poczekalniana malarka - piekny motyl i piekny bukiet. Odpoczynku w weekend abysmy miły siłę i humory wrócić w poniedziałek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ! stawiam kawke ,herbatke ,lody z ajerkoniakiem!/?JO!!?/ i sie dosiadam w poczekalni.A poza tym ..obyśmy zdrowe dziewczyny byłe :-) :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam cieplutko,macham łapką. Miłej niedzieli życzę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________*### ______________.*##### _____________*## ### ___________*####### __________*########. _________*#########. _________*##########* ________*#########*### _______*##########*__*## _____*###########_____* ____############ ___*##*######### POZDROWIONKA ___*_____######## __________####### ___________*###### ____________*#####* ______________*####* _______________*#### _________________*##* __________________*## _________ _________*##. __________________.#####. _________________.######## ________________.####*__*### _________________.#________##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s samotny bialy zagiel jest
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagielku jakie dobre wiatry cie przywiały do naszej Poczekalni. Tak dawno Cie tu nie było. A gdzie reszta koleżeństwa - (...) tęsknota mnie otula (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów ja:( czy nikt już nie śmieje się z mioch wypocin😭 Żeby mi to było ostatni raz:O Wykupiliśmy wczasy tzw. Traf . Do ostatniej sekundy nie wiedzieliśmy gdzie zostaniemy zakwaterowani. no i był to Arystoteles... Jak zobaczyłam pokój - rany! Po pierwsze przyjeżdżając w nocy 1/2 godz szukaliśmy takowego - domki w ciemnosci wszystkie takie same.Potem sie okazało że nie ma prądu mimo załaczenia specjalnego ustrojstwa , który każdy dostał ( rodzaj karty magnetycznej tylko w innym wydaniu.). Na szczęście udało sie nam dogadać z sympatycznym Grekiem- światło było - sprawdził , załączył, poinstruował. Niestety w swietle wyglądało to jeszcze gorzej - grzyb na ścianie , rozbita umywalka...Tę wymienili po 4 dniach, choć właściwie zdążyłam sie przyzwyczaic do jej braku.. Grzyb niestety towarzyszył nam przez cały czas. Nawet nie chciało nam sie domagac o zmianę - innej parze zaproponowali pokój w piwnicy... Do rezydenta czepić sie nie mogę - był na każde zawołanie i robił co mógł. Nawet wykazał się wytrwałością gdy pani-servis zmieniająca ręczniki w nadgorliwości potraktowała moją koszulinę nocną jako prześcieradło i zwinęła do prania. 3 dni spania w koszulce męża..ale ciuch odzyskałam - wykrochmalony jak nigdy.. No i wszystko bym przecierpiała , bo i tak można by powiedzieć mieszkałam w basenie , gdyby nie wyjazd o 3.55. Koczowisko od rana..Wykwaterowanie o 12 -tej. Do jedzenia nas dopuszczali do 23-tej , ale i tak cały dzień nijaki... 20 lat temu pojechałam z Gromadą - horror. 5 lat temu z Neckermanem- nie było sie czego czepić , ale za rok wystawili moich znajomych w tym samym hotelu. teraz Triada.. Ogólnie wracam do punktu wyjscia- jadę sama . Płace sama . I jestem zadowolona..i prawdę powiedziawszy najlepsze moje wakacje zawsze były w Polsce... A wracając do wymagań ..Kiedy my biedaki czekaliśmy by dostać sie na samolot do kraju , przyjechała następna porcja "polaków". Pijani już w momencie przyjazdu, chlali i bluzgali do 23-tej , aż wspaniałomyślnie postanowili iść na plażę się wykąpać . Nikomu źle nie życzę , ale mam nadzieję że przynajmniej podeptali z 10 jeżowców każdy. Przerażone miny greckiej obsługi ....i tu tez musiał wykazac się rezydent.... Teraz korzystajac z daru internetu dowiedziałam się ze takie szopki to normalna sprawa. Więcej takich zrobionych w butelkę .. ... fotki wyślę wam później i te lepsze i te z grzybobrania..... Następne wczasy w Polsce. A jak ktoś podskoczy to "w ryj!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,wróciłam Bursztyny kupiłam,zbierać chciałam ale nasze morze rodzime mimo sztormu straszliwego wcale ich nie wyrzucało.Uzbierałam trochę kamieni i muszli.Gdy sobie chodziłam brzegiem,myślałam Naszatko,że jestes blisko :)a byłaś strasznie daleko.Przygód Ci nie zazdroszczę ale przynajmniej słońce miałaś jak na dłoni. Całusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam podróżujących. Naszata gdzie Ty byłaś. To chyba jakiś koszmarny sen. Nie mów że to prawda. Ja wybieram się we wrześniu do Grecji i po przeczytaniu Twojego opowiadania skóra mi ścierpła. Z jakiego biura turystycznego byłaś? NO juz mi humor odebrało a tak się cieszyłam na wyjazd. Ja jestem wykończona pracą (mam za mało rąk i głów) i tak licze na odpoczynek na tym wyjeździe, aTy mi tu takie horrory opisujesz. To nie na moje nerwy :( :( :( Forever ciesze sie, że chociasz ty zadowolona wraca z kanikuł. Aspia dlaczego współczujesz??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas jestem, siedzę tylko cicho w kąciku jak zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ! Boziu Naszatko ale przygód miałas ! Musisz napisac...przewodnik ..czego i jak unikac... ech...sie trafiło Tobie ..wspołczuje ..😘 Viki przyszła poczta z ałącznikami 0 bajtów:-( :-( , a ogólnie to pozdrawiam cała poczekalnie ...pa 🌻 😘 :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia64
O nareszcie jakis ruch w poczekalni. Dajen a dlaczego cichutko, w kąciku siedzisz i ja Cie nawet nie moge zobaczyc. I też cichutko siedzę i tylko czasmi tak głośniej zakrzyczę hoop hoop, a Ty i tak mi nie odkrzykniesz. I mi tak smutno bo mysle, że ciągle sama i sama ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×