Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

I znów nikogo. czyżbyście tak intensywnie spędzały ostatnie dni wakacji. Pozdrawiam i życze miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś ja jestem. zawirowań w zyciu cała masa. Pożegnałam dziś wnusia którego miałam \"cały\" tydzień dzięki wielkimu sercu jego mamusi. To nic że raz tylko chciała policję wzywać. Smutno mi bardzo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piąty a tu nikt jeszcze w tym miesiącu nic nie napisał, chyba już nie zagląda nikt. Wakacje się skończyły, ale nie dla mnie bo od lat już nie mam takich szkolnych dzieci:D Wybieram się we wtorek do Poznania na tydzień, do siostry ciotecznej, spotkam się tam z córką która przyleci na urlop, potem wrócimy razem do domu. A 1 października w tydzień po jej urlopie ja lecę do niej na 3 tygodnie oj już się nie mogę doczekać. Miłego weekendu życzę, pozdrawiam cieplutko bo juz jesiennie się zaczyna robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to \"nikt nie zagląda\" a ja się nie liczę. - zaglądam klikam i ... niestety mało nas. Dajen szczęśliwej podróży i powrotu. Ja też za tydzien zaczynam urlop nareszcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane moje, dość tego lenistwa. Wakacje juz się skonczyły, fakt że pogoda lipcowa wygania z domu na spacery, działkę, do lasu... ale w poczekalni tak puuusto , zaczyna straszyć, powoli zasnuwają pajęczyny......a może to babie lato:D Jutro sprawdzam obecność, mam nadzieję , że będzie 100% usprawiedliwienia tylko w wyjatkowych wypadkach:D:D Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ofka, tych nieusprawiedliwionych nieobecności, żadne usprawiedliwienie nie usprawiedliwi. ;) Pajęczyny omiotłam, kurze pościerałam, na stoliku świeże kwiaty postawiłam. W barku-biblioteczce kilka książeczek zostawiłam. Pozostało mi jeszcze wszystkich gorąco pozdrowić i życzyć jak najmniej kłopotów, życiowych zawirowań i smutków. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadłam i ja podpisać tą listę obecności. Miłego tygodnia życzę wracam wieczorem w niedzielę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem. Tylko teraz zyje urlopem, już w sobote wyjeżdżam na całe 2 tygodnie. Nie pamiętam kiedy tak długo byłam poza domem i tylko z mężem. Ciekawe jak to będzie. Pozdrawiam i prosze mnie usprawiedliwić, ale po powrocie na pewno pokikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Kawę nastawiłam . Dobra ...pachnąca....:) Z perspektywy czasu wczasy nie były takie złe.. Bez kłótni i wrzasków...:) Po prostu normalnie. Pewnie gdyby nie te przygody wszystko by mi się zmieszało , a tak pamiętam.....:D tERAZ JESTEM NA ETAPIE SEGREGACJI ZDJĘC . kIEDYŚ SZŁO SIE DO FOTOGRAFA , DAWAŁO KLISZE 36 ZDJEĆ i odbierało odbitki . Dzisiaj mam 1550 zdjęć . Każde muszę oglądnąć na kompie , zmniejszyć /zwiększyc / wyciąc tego z głupią miną lub ten gruby brzuszek. Zrobić sie na bóstwo , wybrać ze 100 najlepszych i dopiero do odbitek a resztę na płytę , której zresztą nikt nigdy juz nie obejży- chyba że ja za 20 lat jak sprzęt pociągnie. A jak wymyślą coś lepszego to znowu nic do niczego nie będzie pasować. Spróbujcie odtworzyć winila na discmanie...:D:D Ewcia 🌻 czemu policję?? nie załapałam:( Na grzybach byłam tylko raz . Może w ta niedziele uda mi się MM wyciagnąc . Dzieciaki niestety udział w grzybobraniu ograniczyły tylko do konsumpcji wigilijnych uszek :O W pracy roboty co niemiara. Trochę pofolgowania latem czkawką się odbija... Lecę jeszcze pazury zrobić . Buziole Babeczki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na kawę Was zapraszam, byście w środku dnia nie poupadały na nosy od tej paskudnej szarugi, choć szczęściem jeszcze-nie-jesiennej. Wynocha! Słońca chcemy! A wieczorem może jakiego drinkosia dobrego Wam w szejkerze przyniosę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! JO ,wreszcie sie odezwałaś! juz sie kłopotałam.. podpisuje liste obecnosci, stawiam koszyk śliweczek ze swego ogródka , i zapach wrzosów ,i jabłek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych śliwek to śliwowicę zrobimy !!! Taką, jak z Łącka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - ja ci mogę łącką odstąpić . Mocna jestem baba , ale nie aż tak .:D:D Na śliweczki reflektuję w wersji swezej. D... mi dziś wymarzła i nózie . W klapeczkach się wybrałam jak ta sierota, a tu jesień . Już sweterki wyjęłam i kurteczkę . nie dam sie zrobić jutro.... Dla was : http://allegro.pl/item429636360.html Tylko dokładnie opis przeczytajcie:):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaki tu ruch wspaniale. Naszat opis przeczytałam. Nie wiem czy bym chciała taki pierścionek po\"pindzie\"... Kochaniutkie żegnam się z Wami na dwa tygodnie - jade odpoczywac do słonecznej Grecji. Liczę na dobra pogode, jeszcze lepsze humorki co ma mi dac maksimum odpoczynku - naprawde zasłuzyłam. Co do śliwowicy to reflektuje - choc nie wiem jak smakuje, bo jeszcze nigdy nie mialam przyjemności skosztowac. Pozdrawaim wszystkich. do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt gwałtowny przeskok temperatur jak dla mnie , siedzę w domku i podczytuję małe co nie co. Gorące uściski dla wszystkich zmarzniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieestetycznie, bo z gilem do pasa Was witam, więc NASZATE poproszę o te siedemdziesiąt procent z Łącka. Dzięki, jak w żadnym innym banku... Pozostałym Poczekalnianym Damom wysyłam malinowy sok i torcik \"Ambasador\". Niechaj ociepli Wasze serca, poza bliskimi oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Daje krzepę , krasi lica nasza łącka śliwowica \" http://www.sliwowica.net/galeria_sliwowica.html Byłam w Łącku , we wrześniu , ale sliwowicy nie kupiłam, mam jeszcze z pobytu majowego . Zakichane , przeziębione zapraszam na \"herbatę po górolsku \". Pozdrawiam wszystkich , piszących i czytających ... Ja mało się udzielam , bo nie wyrabiam na zakrętach , a mam trochę problemów zdrowotnych , nie chcę smęcić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Będę ją spijać maluteńkimi łyczkami. Trochę idzie ku lepszemu... Tylko ten głos... Satchmo niech sie schowa! What a Wanderful World !!! łe,łe, łe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na morzu burza hula I leje l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chula i nie leje...choć pada dość często. Na grzybkach byłam. Pozbierałam różne znane i dziwne. Dziwne w sanepidzie okazały się maślaczkami w rozmiarze XXXL . Nie mój las i takie zmiany ..:D Nóżki bolały ale już ok. Wczoraj za to d...bolała - trzeba było to szczęście przerobić. Grzybków na gęsto cały gar- zapraszam. W domu sypie się nie tylko ja - sprzęt techniczny również . Pralka jak nie hukła!!!- oczywiscie z praniem w środku... Znowu kasa. A dopiero wentylator musiałam nowy kupić .. No jeszcze telewizor wchodzi w pełnoletniość - pewnie też się zbuntuje:O:O Herbatka na stole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Naszata to się nazywa złośliwość rzeczy martwych. Jak zaczyna się sypać, to zazwyczaj wszytko po kolei. :) Pozdrawiam wszystkich i grzecznie się zapytowywuję, gdzie się podziały nasze prywatki, gdzie się podziały dziewczyny z tamtych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......za chłopcami poszły w daaaaaaaal...:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinku🌻- wykrakałaś . Pralkę mi naprawili , ale przetrzymała tylko 1 pranie i pociekła woda z pianką . Kurna- na mój parkiet!!!A że mają kupę roboty to będę po niedzieli..:O:O Prawem serii drukarka zezarła mi papier . 2 godziny wyjmowałam toto po kawałeczku dłubiąc czym sie da , głównie sprzętem technicznym babć ( szydełko , druty...) :D Lece GWiezdne Wojny Oglądać ...PA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduję sie po urlopie - zaziebiona, kichająca ale szczęsliwa. Niestety nie opalona bo Grecja przywitala nas burzą i deszczem i ten deszcz towarzyszył na dośc często. Poza tym słoneczko było ale mało za to było dużo zimnego waitru. To się nazywa trafic w dziesiątke. W Grecji jest 333 dni słonecznych a my wstrzelilismy sie w same dni pochmurne. Ale najważniejsze że humorki były. Ale jutro do pracy a tu \"gil po pas i kichanie seriami\" Pozdrawiam i zapraszam na przedobiednią gorąca herbatke z cytryną alo kawke z gorącym lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×