Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidkka

POMOCY KARMILAM PIERSIĄ I ZASZLAM W CIĄŻE

Polecane posty

Gość lidkka

JAK TO możliwe? karmię 9 ciomiesięczną córeczke piersią regularnie w nocy z 5 razy, przerwy miedzy karmieniami nie są dluższe niż 3 godziny.nie mogę sobie pozwolic na trzecie dziecko mam też synka 5 lat nie potrafilabym usunąć co mam robić? pomóżcie kobiety nie dam rady może jakieś proszki wczesnoporonne ... nie coja piszę! jestem zalamana.napiszcie coś proszę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmienie piersią to nie jest
żadna antykoncepcja!!! Nie wiem skąd takie przeświadczenie wśród społeczeństwa:O Po prostu będziesz mieć kolejne dziecko, na pewno sobie poradzisz.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna, ze jesteś w ciąży? karmienie piersią nie zabezpiecza niestety w pełni przed następną ciążą. Zrób test, nie denerwuj się za wczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWwwwEla
Nie będę oceniać Twoich dylematów ale dla mnie to niesmaczne dosyć. Trzeba było pomysleć wcześniej, współczuję dziecku. Wiem, że karmisz ale bez przesady. Nie masz wyszukiwarki? Masz 2 dzieci i nie wiesz jak się zachować w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkka
nie robilam jeszcze testu ale mam objawy jak we wczeniejszych ciazach i te przeczucie intuicja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkka
doskonale wiem jak sie zachować poprostu narazie górę biorą emocje i stąd ten temat..niestety nie każda kobieta to rozumie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to ogromny stres dla ciebie, ale myślę, że powinnaś zrobić test, bo objawy mogą oznaczać np powrót miesiączki. WIem, że moje słowa niewiele ci pomogą, ale nawet jeśli okaże się, że spodziewasz się dziecka, jestem pewna, że sobie poradzisz. Córeczka nie będzie już taka malutka gd urodzi się następne, rzeczy dla maleństwa będziesz miała po starszych dzieciach. Głowa do góry!!! emocje to najgorszy doradca. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monij
www.wpadka.pl ale tylko 72 godziny POSTINOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiol
trójka dzieci to jest suuuper, daj spokój, dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiol
trójka dzieci to jest suuuper, daj spokój, dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×