Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka29

Dziecko jedno po drugim????

Polecane posty

Gość oliwka29

Czy któraś z kochanych mamauśek była lub jest w takiej sytuacji.jaki okres miedzy jednym a drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletee
ja mam mały odstęp 1 ......11 lat 2..... 7 lat 3 ......5 lat to jest urwanie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzilam pierwsze dziecko w czerwcu , drugie w nastepnym roku w lipcu ( termin na czerwiec )..czyli po ponad 2 miesiacach od porodu znowu bylam w ciąży o ktorej dowiedzialam sie pod koniec 4 miesiaca bo mialam @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do deletee
A gdzie Ty widzisz te małe odstępy???? 4 lata to ciąża po ciązy???????????Dwa lata odstep[u to też ciąża po ciąży???????????? No wedłyg mnie to masz normalne odstepy między porodaami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak ja nie cierpie
takich bab co zaraz po urodzeniu dziecka zachodzą znów w ciąże jak jakieś rozpłodówki. Zawsze sie zastanawiam czy one są aż tak szurnięte że im to wszystko jedno kiedy znów zajdą w ciążę czy aż tak głupie ze sie nawet nie zabezpieczyły po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt1
u mnie jest 1,7 miesiecy dopóki były małe szkraby to horror ale teraz luksus i sa bardzo zwiazani ze soba zainteresowania na jednym poziomie itp naprawde odkąd poszli do szkoły nie narzekam zajmuja sie sobą nawzajem nawet w odrabianiu lekcji sobie wzajemnie pomagaja gdybym miała jeszcze raz wybierac to tez tak bym wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×