Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATomekKrakówPA19464

Jak pozbyć się pryszczy raz na zawsze za darmo?

Polecane posty

Gość gość
Ja miałem problem z trądzikiem, ale od dłuższego czasu nie mam już żadnych objawów. Najważniejsze okazało się być odpowiednie dbanie o skórę, a ostatecznie pomógł tani, dostępny bez recepty lek. Co zrobić, żeby pożegnać się z pryszczami raz na zawsze opisałem tutaj: http://www.menscare.pl/zdrowie-fitness/8-tradzik-problem-nie-tylko-wsrod-nastolatkow Jeżeli nie możesz poradzić sobie z trądzikiem zachęcam do przeczytania a w kilku prostych krokach rozwiązesz swój problem raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oleńka
Nie ma nic za darmo. A jeśli chodzi o stosowanie darmowych maseczek czy kremów to nie polecam! Można nabawić się podrażnień i blizn po każdym pryszczu! Najlepiej jest pozbyć się problemu u źródła np stosując Nonacne 2 dwa miesiące kuracji i masz problem z głowy do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wprawdzie nie miałam pryszczy na twarzy, ale co innego było na ramionach i w dekolcie. Wyciskanie, które na początku stosowałam, było bolesne, ale mimo to pomogło bardzo (czasami nawet ból z wyciskania był lepszy od siedzącego w skórze pryszcza). Później, miałam może 12-13 lat, przeczytałam w bravo, że na pryszcze pomaga nakładanie MIĘTOWEJ PASTY DO ZĘBÓW. Myślałam, że to idiotyzm, ale mimo to spróbowałam. Ta metoda okazała się zbawienna. Pryszcze zniknęły masowo w ciągu roku i nigdy nie wróciły. Trzeba tylko uważać, żeby nie nanosić pasty indziej niż na skórę, bo ona oczywiście chłodzi a na np. sutkach jest to niezbyt przyjemne.Powiedziałam o tym potem mojej znajomej i jej też pomogło. Pasta może być jakiejkolwiek marki, ważne, by była z miętą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoberts
Czy na zawsze - pewnie tak, ale wiadomo, że z każdym może być inaczej. U mnie wystarczył aplikator na wypryski HB + systematyczność. Nawet ślady po pryszczach nie zostały i póki co nic nie wróciło - liczę, że już tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, co jest przyczyną powstawania wyprysków. Są takie sytuacje, gdzie się trudno ich pozbyć, nawet ze sporą gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostałam Głupawki
A czy takie stosowanie pasty cynkowej pomaga? Ja tego jeszcze nie używałam i nie wiem czy wogule zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może PASTA CYNKOWA
A czy takie stosowanie pasty cynkowej pomaga? Ja tego jeszcze nie używałam i nie wiem czy wogule zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo się nie da, większość płatnych produktów również nie działa. Z tych które pomagają, to na pewno aplikator na wypryski HB, przynajmniej w moim przypadku daje dużą różnicę, a przede wszystkim ta cera wygląda mi po prostu zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek007
Za darmo to nigdy nie jest. W tych czasach wszystko kosztuje. A w moim mniemaniu jak za coś płacę to wymagam żeby to chociaż działało no i wiadomo pomagało. Ja pozbyłem się pryszczy działając tabsami iqface od wewnatrz. Byłem pozytywnie zaskoczony bo jednak chłopak z pryszczami nie ma tak łatwo. Dziewczyny to chociaż makijażem zasłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o Przestań spamować tym iq góóóownem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko, kurczaki, kotlety smażone na smalcu, orzechy, chleb, masło, sery, wędliny, kawa, słodycze itd to wszystko szkodzi:) Jasne większość produktów jest szkodliwa. Trzeba jeść sakaty i doprowadzić się do niedożywienia, żeby skóra była idealna. Miałam trądzik jak nie piłam mleka, a teraz jestem jak mały cielaczek i trądzik zniknął. Trzeba się zdrowo odżywiać ( nie rezygnować z większości produktów ), kupić dobry krem ( polecam kwasy+liposomy ) i będzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz sie pozbyc tradziku za darmo to najlepsza jest zmiana diety,albo czekac jak po prostu minie.Moge polecic preparaty takie jak benzacne albo tabletki acne defence znajdziesz je tutaj http://www.acnedefence.pl A masc benzacne powinnas znalezc w aptece Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9494
a ja wam powiem tak, bralam antybiotyk przez 10 miesiecy :) tetrysal :) powiedzialam dermatologowi ze nie chce ich brac bo nie widze duzej roznicy i tylko psulam sobie wyniki.. zapisal mi masc ktora moze cos daje i cetaphil do mycia twarzy moim zdaniem cetaphil jest dobry i wydajny stosuje go dosc dluugo ale roznicy nie ma az takiej cera jest ok, nie ma tyle wypryskow ale czasami to masakra.. blizny mi zostaly, rozszerzone pory jakas masakra :/ juz nie wiem co mam myslec... myslalam zeby wybrac sie na zabiegi laserowe, ogladalam sporo filmikow i widac rezultaty no ale to potrzeba pare takich zabiegow a cena jest czasem wygorowana... mam 23 lata i nie wiem kiedy pozbede sie tych pryszczy a lekarz byl zly ze nie chce brac dalej antybiotyku i mial tjb na mnie focha :) czyzby dostawal jakis procent od lekow ? :)... naprawde stracilam sporo kasy na antybiotyki ktore nic nie praktycznie nie daly.. innym moze i pomoglo ale nie mi... chyba za duzy problem... juz nie wiem co dalej stosowac.. ale cetaphil bede uzywac do mycia twarzy, bo czuje ze jest 'swieza' :( a dieta moze i duzo by dala ale nie w moim przypadku oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie ma za darmo, nawet pryszcze mają swoją przyczynę i nie robią się od tak. Sugeruję każdemu by zaczął od wizyty u dobrego dermatologa i badań. Z mojego doświadczenia mogę polecić analizę diety i wyrzucenie jedzenia typu fast food, chipsów, słodyczy. Polecam żel mediqskin, który ma w składzie kilka składników aktywnych i jak dla mnie jest wyjątkowo skuteczny. Ważne jest również to, czym codziennie myjecie buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdego działa co innego. Co dotyczy różnych leków, każdy producent chce zapewnić, że jego lek jest najlepszym rozwiązaniem. I to jest całkiem oczywiste. W rzeczywistości, wszyscy rozumiemy że tak po prostu nie może być. Nie dlatego, że produkt ma niską jakość, ale dlatego, że organizm każdego z nas reaguje na te preparaty w różny sposób. Jednak istnieją pewne produkty, które mogą być przydatne dla dużej liczby odbiorców. Z reguły ich tajemnica leży w starannie dobranych oraz naturalnych składnikach. Chcę również dodać, że czasami te produkty są dość drogie. Jeśli to nie jest duży problem dla ciebie i naprawdę chcęsz szybkiego wyniku, ten sposób pasuje jak najbardziej. Jeśli aktualnie nie jesteś w stanie podjąć takich szybkich i kosztownych decyzji (jak większość z nas), zawsze proponuję najpierw spróbować sposobów domowych. Głównie dlatego, że jest to absolutnie darmowe i bardzo bezpieczne. Najpopularniejsze domowe sposoby na trądzik są opisane na tej stronie http://najlepszepreparaty.pl/jak-pozbyc-sie-tradziku-na-twarzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×